• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Sexuálne mýty

Ľudia sú veriaci, neveriaci, poverčiví, bojazliví, zasnení, flegmatickí či melancholickí. Každý je iný a predsa existuje množstvo ľudí, ktorí veria rôznym (nielen) sexuálnym mýtom. Vďaka tomu, že považujú mýty za pravdivé, začnú často trpieť sexuálnou frustráciou, odmietajú partnera a milujú sa len podľa určitých pravidiel. Oberajú tak o pôžitok nielen seba, ale aj partnera a nedokážu sa naplno odviazať. Ak aj vy patríte k tým, ktorí veria rôznym sexuálnym poverám, rýchlo sa tohto zlozvyku zbavte a užívajte si chvíle plné radosti bez obmedzení.

Muž pociťuje orgazmus len pri ejakulácií

Túto myšlienku má v hlave obrovské množstvo žien. Podľa nich platí rovnica mužský orgazmus = ejakulácia. Pri milovaní sa teda nesústreďujú nato, aby muž dosiahol skutočný orgazmus, ale na vyvrcholenie v podobe ejakulácie. Zafixovaná rovnica naozaj neplatí, spýtajte sa svojho partnera (prípadne oznámte túto správu partnerke) a určite tak skvalitníte tak svoje sexuálne zážitky.

Bez kondómu intenzívnejšie ako s ním

Dámy si myslia, že ich orgazmus bude bez kondómu silnejší a intenzívnejší, muži považujú sex s prezervatívom za nepohodlný, viacerí z nich ho odmietajú kvôli „nedostatočnej“ erekcií a slabej ejakulácií. Aj tento názor je však mylný. V dnešnej dobe sa už na trhu nachádzajú veľké množstvá kondómov rôznych druhov, ktoré sú vyrobené z materiálov pripomínajúcich pokožku – sú tak tenké, že aj sex s nimi môže byť intenzívnym zážitkom.

Muž s obriezkou je menej príťažlivý

Tento názor víri v hlavách mužov, ktorí  obriezku absolvovali zo zdravotných alebo osobných dôvodov. Trápi aj tých, ktorí v blízkej dobe musia obriezku podstúpiť a obávajú sa intímneho života bez predkožky. Páni, žiadny strach. Muži s obriezkou sú pre ženy rovnako príťažliví ako tí bez nej, mnoho žien si dokonca pochvaľuje sex s takto upraveným mužom.

Kvalita sexu s vekom klesá

Práve naopak! Čím je muž zrelší, tým je v sexuálnej oblasti skúsenejší, dokonale pozná svoje aj partnerkine potreby a tak vie, ako uspokojiť seba aj druhú stranu. Je pravda, že po päťdesiatke klesá hladina testosterónu a môžu sa začať objavovať problémy s erekciou, ak sa však muž udržiava v kondícií, zdravo sa stravuje, športuje, nepožíva nadmerné množstvo alkoholu a vyhýba sa fajčeniu, jeho sexuálny život bude stále kvalitný a zrelší ako za mlada.

Na veľkosti záleží

Nie, nezáleží. Muži s príliš veľkým penisom to majú často ťažšie ako tí, ktorí majú menšie prirodzenie. Partnerku totiž môže styk s veľmi obdareným mužom bolieť. Nie je podstatná veľkosť, ale technika. Správny bod sa dá nájsť aj bez veľkého penisu, chce to len trochu tréningu. A ďalšou vlastnosťou, ktorú ženy preferujú viac ako dĺžka, je hrúbka.

Prípravok na zlepšenie erekcie a zvýšenia chuti na sex eJoy.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie