• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Napísali o eJoy®

Články v slovenských médiách.

Známu značku prípravkov pre mužov, eJoy®, asi nie je treba dnes už nikomu predstavovať. Na našom trhu sa predáva už niekoľko rokov a patrí medzi to najlepšie, čo tu máme. Jej posledná novinka, eJoy® LONG, však prekvapila naozaj všetkých!

Prečítať článok

Si najlepší milenec, aké ho som kedy mala. To sú slová, ktoré sú pre každého muža to najlepšie ohodnotenie. Vďaka eJoy® si ho môže vypočuť naozaj každý jeden chlap.

Prečítať článok

Po trojmesačnom testovaní eJoyu môžem povedať, že som bol pozitívne prekvapený. Na začiatku som nevedel, čo očakávať. Veľké nádeje som si nerobil, keďže eJoy je na našom trhu relatívne nový a cenovo patrí k tým lacnejším.

eJOY recenzia

O sexe sa prakticky hovorí dnes na každom kroku a nie vždy ide práve o spoločenskú konverzáciu. Áno, žijeme informačnú dobu, kedy je možné

Prečítať článok

Máte už dosť trápnych situácií v posteli? Vďaka tejto novinke z Veľkej Británie budú minulosťou

Prečítať článok

Ako zlepšiť svoj výkon v spálni? Zabudnite na alkohol, riešenie je v prírode!

Prečítať článok

3 spôsoby, ako uspokojiť ženu. Jednu vec však majú najradšej.

Prečítať článok

Na to, aby ste mali lepší partnerský život, vám stačí TENTO jednoduchý trik.

Prečítať článok

Dosiahnite lepší sex a uspokojenie partnerky vďaka novinke eJoy.

Prečítať článok

Množstvo mužov, nielen v staršom veku, majú problémy s erekciou. Pôvod týchto problémov je rôzny. Výskumy dokazujú, že u veľkej skupiny mladších pánov je problém …

Prečítať článok

Byť znova mužom, to je sen každého, kto má problém s potenciou a plodnosťou. Možno budete prekvapení, ale na tom, aby bol partner dokonalý aj v posteli, záleží aj ženám!

Prečítať článok

Jednou z častých príčin rozchodov a rozvodov je ochladnutie milostného vzťahu medzi oboma partnermi. Dôvody sú pre to rôzne od napríklad príliš veľa pracovných povinností až po problémy s erekciou u mužov.

Prečítať článok

Základom kvalitného sexuálneho zážitku je prirodzene poriadna erekcia u muža. No nie každého z nás poslúcha jeho „mužská pýcha“ na povel, že?

Prečítať článok

V konečnom dôsledku, ale hodnotím značku eJoy kladne. Za relatívne primeranú cenu ponúka výsledky, na ktoré sa určite oplatí počkať.

Prečítať článok

Najdete nás i na MALL.SK

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie