• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Často kladené otázky

Účinky | Zloženie | Užívanie a dávkovanie | Doprava a platba | Ostatné

Účinky

Po akej dobe môžem očakávať výsledky?
Zlepšenie je možné spozorovať po cca mesačnom užívaní, každý človek je však odlišný a reaguje inak. Zákazníci však občas tvrdia, že predĺženie výdrže pozorujú už po pár dňoch. Optimálne je užívanie v dĺžke 2 – 2,5 mesiaca denne.

Je eJoy® skutočne účinný?
Štatistiky výrobcu neklamú, dôkazom sú spokojní zákazníci, ktorí užívajú eJoy® dlhodobo. Na základe ich odporúčaní sa však objavujú i noví zákazníci, čo svedčí o účinnosti prípravku.

Ako môžem umocniť účinky prípravku?
Ideálny spôsob je využitie cvikov na posilnenie penisu, ktoré môžete jednoducho vyhľadať na Internete (Kegelove cviky).

Je užívanie tohto doplnku bezpečné? Existujú nejaké nežiaduce alebo vedľajšie účinky, ak ide o eJoy®?
Užívanie eJoy® je úplne bezpečné, eJoy® má za sebou dôkladné testovanie, ktoré nepreukázalo žiadne nežiadúce účinky. V ojedinelých prípadoch môžu byť zaznamenané mierne bolesti hlavy, v prípade spozorovania nežiadúcich údajov nepokračujte v užívaní doplnku a kontaktujte nás. Nie je vhodný pre osoby trpiace na srdcovo-cievne ochorenia, osoby trpiace na vysoký alebo nízky tlak, iné problémy so srdcom a tehotné ženy, taktiež sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Zloženie

Je skutočne eJoy® prírodný? Nejedná sa o chémiu?
Áno, eJoy® obsahuje len prírodné výťažky z rôznych bylín. Jedná sa o čisto prírodný doplnok výživy vyrobený z rastlín pozbieraných z rôznych kútov sveta.

Obsahuje eJoy® nepovolené látky alebo alergény?
Využitie eJoy® u športovcov je v poriadku, neobsahuje žiadne nepovolené látky (doping). Taktiež neobsahuje žiadny z alergénov uvedených v štandardnom zozname alergénov (orechy, lepok, a pod.).

Skúsil som už iné prípravky, no nefungovali, prečo by mi mal pomôcť práve eJoy®?
eJoy® sa od ostatných prípravkov odlišuje výnimočným zložením a stovkami spokojných zákazníkov na celom svete, ktorí si dnes užívajú sex omnoho lepšie, ako predtým.

Užívanie a dávkovanie

Koľko tabliet obsahuje jedno balenie? Koľko tabliet mám užívať?
Jedno balenie obsahuje 24 tabliet. Odporúčané dávkovanie sú 2 tabletky denne (=1 dávka). Odporúča sa užiť jednu tabletu ráno po raňajkách a jednu tabletu večer po večeri, resp. pred spaním. Jedno balenie Vám teda vydrží 12 dní.

Prečo by som nemal užívať nalačno ale až po jedle?
Prvé jedlo naštartuje správne tráviaci systém, vďaka čomu dokáže Vaše telo vstrebať maximum účinných látok z prípravku. Užívať môžete i nalačno, no účinok nie je optimálny.

Čo sa stane, keď som ráno zabudol užiť eJoy®?
Užite tabletku aj v priebehu dňa, na výslednom účinku sa to veľmi neprejaví, i keď je vhodné užívať ráno a večer kvôli optimálnemu rozloženiu.

Môžem užiť i viac tabletiek denne?
Odporučená dávka pozostáva z 2 tabliet denne a nemala by sa prekračovať. Niektorí zákazníci však užívajú jednú tabletku extra polhodinu pred pohlavným stykom na „posilnenie“.

Môžem eJoy® kombinovať s iným doplnkom výživy určeným na posilnenie libida?
Kombinovať prípravky rozhodne neodporúčame, maju podobné zloženie a telo nie je schopné vstrebať naraz veľkú koncentráciu účinných látok. Prebytok látok telo nevyužije a vylúči.

Čo eJoy® a fajčenie?
Cigarety majú zlý vplyv na krvný tlak, pre dlhodobých fajčiarov môže eJoy® spôsobiť zvýšenie tlaku. Príležitostné fajčenie by však nemalo byť problémom.

Je možné užívať naraz eJoy® a alkohol?
Použitie alkoholu a akéhokoľvek lieku alebo doplnku výživy sa nedoporučuje, nakoľko alkohol znižuje nástup účinných látok v organizme. Alkohol v malom množstve však nespôsobí žiadne riziko, no môže znížiť účinok prípravku.

Môžem eJoy® kombinovať s liekmi na predpis?
Záleží na zložení konkrétneho lieku, je nutné sa poradiť s Vašim lekárom.

Kedy eJoy® určite neužívať?
Neodporúča sa užívanie, pokiaľ u Vás v minulosti došlo k alergickej reakcii na niektorú z látok nachádzajúcej sa v zložení, ak trpíte na srdcovú poruchu, resp. poruchu pečene, ak máte poruchu krvácnosti, vredovú chorobu, vrodenú poruchu sietnice, alebo užívate lieky schopné uvoľňovať oxid dusnatý (napr. pri liečbe angíny pect.) Taktiež sa neodporúča pri problémoch s pečeňou alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Pri užívaní sa neodporúča súčasné užívanie iného doplnku výživy, prípadne lieku určeného na liečbu poruchy erekcie (je nutná konzultácia s lekárom).

Doprava a platba

K zásielke bol priložený zľavový kupón, ako ho uplatním?
Ak ste od nás obdržali zľavový kód, ste určite náš spokojný zákazník. Kód z kupónu zadajte pri vyplňovaní novej objednávky do pola „zľavový kód“. Zľava bude uplatnená po potvrdení.

Poskytujete na eJoy® zľavy?
Občasne je možné od nás dostať k objednávke zľavový kupón, prípadne ponúkame výhodné balíčky.

Nie je to moc drahé?
Ceny za mesačné balenie eJoy® začínajú na 73€ (3 balenie po 24 tbl. = dávkovanie 2 tbl. denne), ideálne výsledky sa dostavia po druhom až treťom mesiaci užívania. Myslite nato pri objednávke a objednajte si väčšie balenie a ušetríte.

Koľko stojí poštovné?
Doručenie kuriérom DPD stojí 3.5€ a kuriér doručí Vašu objednávku až k Vám domov, poštovné cez Slovenskú poštu stojí 2,9€ a balík na poštu 3,6€ kde dostanete SMS a balík si môžete vyzdvihnúť na pošte alebo v balikomate slovenskej pošťy. O diskrétnosť sa nemusíte obávať, balenie je označené iba štítkom s adresou a je dôkladne uzavreté. Pri objednávkach nad 70 € je poštovné ZDARMA.

Je súčasťou zásielky i daňový doklad?
Áno, súčasťou zásielky je aj riadny daňový doklad.

Čo keď mi zásielka dorazí poškodená?
V tomto prípade odporúčame neprebrať zásielku od doručovateľa a kontaktovať nás.

Je balenie diskrétne?
Áno, produkt zasielame označený len štítkom s adresou a je kvalitne zabalený.

Ako dlho trvá, než zásielku odošlete?
Každú objednávku expedujeme do 24 hodín od prijatia objednávky. Doručenie môžete teda očakávať v priebehu 2 pracovných dní.

Ako môžem objednať eJoy®?

Najjednoduchšia možnosť je vyplnenie objednávky online, prípadne e-mailom, telefonicky ale aj SMS.

Ostatné

Ako bude zabezpečená moja anonymita pri nákupe eJoy®?
Súkromie je pre nás dôležité. Vaše osobné údaje zadávate na zabezpečenej webstránke (zelený zámok v adrese www.ejoy.sk vo Vašom prehliadači), Vaše údaje sú ukladané do databázy v šifrovanej forme. Doručenie garantujeme v nepriehľadnom balíku bez označenia obsahu.

Za akých podmienok je možné eJoy® vrátiť?
Sme si istí kvalitou nášho produktu, preto je možné vrátenie peňazí za každé neporušené balenie. Pre viac informácii nás kontaktujte.

Dostať eJoy® v lekárni alebo niekde inde ako u oficiálneho distribútora pre Slovenskú republiku?
Prípravok je možné zakúpiť výlučne na stránke autorizovaného distribútora pre Slovenskú a Českú republiku – www.ejoy.sk.

Prečo je najlepšie kúpiť eJoy® len u nás?
Ak chcete naozaj 100% účinný prípravok eJoy®, originál sa dá kúpiť výhradne u nás. Existuje mnoho napodobenín, no originál je len jeden.

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garancia

vrátenia
peňazí

Vyrobené

v rámci Európy
vo Veľkej Británii

Diskrétne

doručenie
balíka

Doprava zdarma

pri nákupe
nad 70 EUR

100% prírodný

produkt v najvyššej
kvalite