• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Často kladené otázky

Účinky | Zloženie | Užívanie a dávkovanie | Doprava a platba | Ostatné

Účinky

Po akej dobe môžem očakávať výsledky?
Zlepšenie je možné spozorovať už po mesačnom užívaní. Každý človek je však odlišný a reaguje inak. Zákazníci občas tvrdia, že predĺženie výdrže pozorujú už po pár dňoch. Optimálne je denné užívanie počas 2 – 2,5 mesiaca.

Je eJoy® skutočne účinný?
Najlepší dôkazom sú spokojní zákazníci, ktorí užívajú eJoy® dlhodobo. Na základe ich odporúčaní sa objavujú noví zákazníci, čo svedčí o účinnosti prípravku.

Ako môžem umocniť účinky prípravku?
Ideálny spôsob je využitie cvikov na posilnenie penisu, ktoré môžete jednoducho vyhľadať na internete (Kegelove cviky).

Je užívanie tohto doplnku bezpečné? Existujú nejaké nežiaduce alebo vedľajšie účinky, ak ide o eJoy®?
Užívanie eJoy® je úplne bezpečné, eJoy® má za sebou dôkladné testovanie, ktoré nepreukázalo žiadne nežiaduce účinky. V ojedinelých prípadoch môžu byť zaznamenané mierne bolesti hlavy. V prípade spozorovania nežiadúcich účinkov, nepokračujte v užívaní doplnku a kontaktujte nás. Nie je vhodný pre osoby trpiace srdcovo-cievnymi ochoreniami, osoby trpiace na vysoký alebo nízky tlak, iné problémy so srdcom. Doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Zloženie

Je skutočne eJoy® prírodný? Nejedná sa o chémiu?
Áno, eJoy® obsahuje len prírodné výťažky z bylín. Ide o čisto prírodný doplnok výživy vyrobený z rastlín pozbieraných z rôznych kútov sveta.

Obsahuje eJoy® nepovolené látky alebo alergény?
Využitie eJoy® u športovcov je v poriadku, neobsahuje žiadne nepovolené látky (doping). Rovnako neobsahuje žiadny z alergénov uvedených v štandardnom zozname alergénov (orechy, lepok, a pod.).

Skúsil som už iné prípravky, no nefungovali, prečo by mi mal pomôcť práve eJoy®?
eJoy® sa od ostatných prípravkov na podporu erekcie odlišuje výnimočným zložením a tisíckami spokojných zákazníkov na celom svete, ktorí dnes využívajú tento doplnok na pravidelnej báze.

Užívanie a dávkovanie

Koľko tabliet obsahuje jedno balenie? Koľko tabliet mám užívať?
Jedno balenie obsahuje 24 tabletiek. Odporúčané dávkovanie sú 2 tabletky denne (=1 dávka). Odporúča sa užiť jednu tabletku ráno po raňajkách a jednu tabletku po večeri, resp. pred spánkom. Jedno balenie vám vydrží 12 dní.

Prečo by som nemal užívať nalačno ale až po jedle?
Prvé jedlo naštartuje správne tráviaci systém, vďaka tomu dokáže vaše telo vstrebať maximum účinných látok z prípravku. Doplnok môžete užívať i nalačno, no účinok nie je optimálny.

Čo sa stane, keď som ráno zabudol užiť eJoy®?
Užite tabletku aj v priebehu dňa, na výslednom účinku sa to veľmi neprejaví. Doplnok je vhodné užívať ráno a večer kvôli optimálnemu rozloženiu.

Môžem užiť i viac tabletiek denne?
Odporúčaná dávka pozostáva z 2 tabletiek denne a nemala by sa prekračovať. Niektorí zákazníci však užívajú jednu tabletku extra pol hodinu pred pohlavným stykom na „posilnenie“.

Môžem eJoy® kombinovať s iným doplnkom výživy určeným na posilnenie libida?
Kombinovať prípravky rozhodne neodporúčame. Hlavne, ak majú podobné zloženie. Telo nie je schopné vstrebať naraz veľkú koncentráciu účinných látok. Prebytok látok telo nevyužije a vylúči.

Čo eJoy® a fajčenie?
Cigarety majú zlý vplyv na krvný tlak. Pre dlhodobých fajčiarov môže eJoy® spôsobiť zvýšenie tlaku. Príležitostné fajčenie by nemalo predstavovať problém napriek tomu, že je preukázateľne zdraviu škodlivé.

Je možné užívať naraz eJoy® a alkohol?
Požitie alkoholu a akéhokoľvek lieku alebo doplnku výživy sa neodporúča, nakoľko alkohol znižuje nástup účinných látok v organizme. Alkohol v malom množstve v kombinácii s doplnkom eJoy® nespôsobí žiadne riziko, no môže znížiť účinok prípravku.

Môžem eJoy® kombinovať s liekmi na predpis?
Záleží na zložení konkrétneho lieku, je nutné sa poradiť s vaším lekárom.

Kedy eJoy® určite neužívať?
Neodporúča sa užívanie, pokiaľ u vás v minulosti došlo k alergickej reakcii na niektorú z látok nachádzajúcej sa v zložení. Rovnako, ak trpíte:

  • srdcovou poruchou, resp. poruchou pečene
  • poruchou krvotvorby
  • vredovou poruchou
  • vrodenou poruchou sietnice
  • užívate lietky schopné uvľnovať oxid dusnatý (liečba angíny pect. a pod.)

Doplnok sa neodporúča pri problémoch s pečeňou alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Pri užívaní sa neodporúča súčasné užívanie iného doplnku výživy (je nutná konzultácia s lekárom).

Doprava a platba

K zásielke bol priložený zľavový kupón, ako ho uplatním?
Ak ste od nás obdržali zľavový kód, určite ste naším spokojným zákazníkom. Kód z kupónu zadajte pri vypĺňaní novej objednávky do políčka „zľavový kód“. Zľava bude uplatnená po potvrdení.

Poskytujete na eJoy® zľavy?
Občasne je možné od nás dostať k objednávke zľavový kupón. Okrem toho ponúkame výhodné balíčky.

Nie je to moc drahé?
Ceny za mesačné balenie eJoy® začínajú na 73 € (3 balenia po 24 tbl. = dávkovanie 2 tbl. denne). Ideálne výsledky sa dostavia po druhom až treťom mesiaci užívania. Myslite na to pri objednávke, objednajte si väčšie balenie a ušetríte.

Koľko stojí poštovné?
Doručenie kuriérom stojí 3,5 € a kuriér doručí vašu objednávku až k vám domov. Poštovné cez Slovenskú poštu stojí 2,9 € a balík na poštu 3,6 € – dostanete notifikačnú SMS a balík si môžete vyzdvihnúť na pošte alebo v BalíkoBOXe Slovenskej pošty. Najlacnejšie doručenie ponúka Zásielkovňa – 2,8 € Pri objednávkach nad 70 € je poštovné ZDARMA.

Je súčasťou zásielky i daňový doklad?
Áno, súčasťou zásielky je riadny daňový doklad.

Čo keď mi zásielka dorazí poškodená?
Odporúčame neprebrať zásielku od doručovateľa a kontaktovať nás.

Je balenie diskrétne?
Áno, produkt zasielame označený len štítkom s adresou a je kvalitne zabalený. Pozrite si, ako vyzerá naše balenie.

Ako dlho trvá, než zásielku odošlete?
Každú objednávku expedujeme do 24 hodín od prijatia objednávky. Doručenie môžete očakávať v priebehu 2 pracovných dní.

Ako môžem objednať eJoy®?
Najjednoduchšia možnosť je vyplnenie objednávky online. Objednať môžete aj e-mailom alebo telefonicky či smskou na 0949 209 200.

Ostatné

Ako bude zabezpečená moja anonymita pri nákupe eJoy®?
Súkromie je pre nás dôležité. Vaše osobné údaje zadávate na zabezpečenej web stránke (zámok pri adrese www.ejoy.sk vo vašom prehliadači). Vaše údaje sa ukladajú do databázy v šifrovanej forme. Doručenie garantujeme v nepriehľadnom balíku bez označenia obsahu.

Za akých podmienok je možné eJoy® vrátiť?
Sme si istí kvalitou nášho produktu, preto je možné vrátenie peňazí za každé neporušené balenie. Pre viac informácii nás kontaktujte.

Dostať eJoy® v lekárni alebo niekde inde ako u oficiálneho distribútora pre Slovenskú republiku?
Prípravok je možné zakúpiť výlučne na stránke autorizovaného distribútora pre Slovenskú a Českú republiku (ejoy.sk).

Prečo je najlepšie kúpiť eJoy® len u nás?
Ak chcete naozaj 100% účinný prípravok eJoy®, originál sa dá kúpiť výhradne u nás. Existuje mnoho napodobenín, no originál je len jeden.

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie