Často kladené otázky

Často kladené otázky

Účinky

Zlepšenie je možné spozorovať po cca mesačnom užívaní, každý človek je však odlišný a reaguje inak. Zákazníci však občas tvrdia, že predĺženie výdrže pozorujú už po pár dňoch. Optimálne je užívanie v dĺžke 2 – 2,5 mesiaca denne.

Štatistiky výrobcu neklamú, dôkazom sú spokojní zákazníci, ktorí užívajú eJoy® dlhodobo. Na základe ich odporúčaní sa však objavujú i noví zákazníci, čo svedčí o účinnosti prípravku.

Ideálny spôsob je využitie cvikov na posílenie penisu, ktoré môžete jednoducho vyhľadať na Internete (Kegelove cviky).

Užívanie eJoy® je úplne bezpečné, eJoy® má za sebou dôkladné testovanie, ktoré nepreukázalo žiadne nežiadúce účinky. V ojedinelých prípadoch môžu byť zaznamenané mierne bolesti hlavy, v prípade spozorovania nežiadúcich údajov nepokračujte v užívaní doplnku a kontaktujte nás. Nie je vhodný pre osoby trpiace na srdcovo-cievne ochorenia a tehotné ženy, taktiež sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Zloženie

Áno, eJoy® obsahuje len prírodné výťažky z rôzných bylín. Jedná sa o čisto prírodný doplnok výživy vyrobený z rastlín pozbieraných z rôznych kútov sveta.

Využitie eJoy® u športovcov je v poriadku, neobsahuje žiadne nepovolené látky (doping). Taktiež neobsahuje žiadny z alergénov uvedených v štandardnom zozname alergénov (orechy, lepok, a pod.).

eJoy® sa od ostatných prípravkov odlišuje výnimočným zložením a stovkami spokojných zákazníkov na celom svete, ktorí si dnes užívajú sex omnoho lepšie, ako predtým.

Úživanie a dávkovanie

Jedno balenie obsahuje 24 tabliet. Odporúčané dávkovanie sú 2 tabletky denne (=1 dávka). Odporúča sa užiť jednu tabletu ráno po raňajkách a jednu tabletu večer po večeri, resp. pred spaním. Jedno balenie Vám teda vydrží 12 dní.

Prvé jedlo naštartuje správne tráviaci systém, vďaka čomu dokáže Vaše telo vstrebať maximum účinných látok z prípravku. Užívať môžete i nalačno, no účinok nie je optimálny.

Užite tabletku aj v priebehu dňa, na výslednom účinku sa to veľmi neprejaví, i keď je vhodné užívať ráno a večer kvôli optimálnemu rozloženiu.

Odporučená dávka pozostáva z 2 tabliet denne a nemala by sa prekračovať. Niektorí zákazníci však užívajú jednú tabletku extra polhodinu pred pohlavným stykom na „posilnenie“.

Kombinovať prípravky rozhodne neodporúčame, maju podobné zloženie a telo nie je schopné vstrebať naraz veľkú koncentrácu účinných látok. Prebytok látko telo nevyužije a vylúči.

Cigarety majú zlý vplyv na krvný tlak, pre dlhodobých fajčiarov môže eJoy® spôsobiť zvýšenie tlaku. Príležitostné fajčenie by však nemalo byť problémom.

Použitie alkoholu a akéhokoľvek lieku alebo doplnku výživy sa neodporučuje, nakoľko alkohol znižuje nástup účinných látok v organizme. Alkohol v malom množstve však nespôsobí žiadne riziko, no môže znížiť účinok prípravku.

Záleži na zložení konkrétneho lieku, je nutné sa poradiť s Vašim lekárom.

Neodporúča sa užívanie, pokiaľ u Vás v minulosti došlo k alergickej reakcii na niektorú z látok nachádzajúcej sa v zložení, ak trpíte na srdcovú poruchu, resp. poruchu pečene, ak máte poruchu krvácnosti, vredovú chorobu, vrodenú poruchu sietnice, alebo užívate lieky schopné uvoľnovať oxid dusnatý (napr. pri liečbe angíny pect.) Taktiež sa neodporúča pri problémoch s pečeňou alebo precitlivelosti na niektorú zo zložiek. Pri užívaní sa neodporúča súčasné užívanie iného doplnu výživy, prípadne lieku určeného na liečbu poruchy erekcie (je nutná konzultácia s lekárom).

Doprava a platba

Ak ste od nás obdržali zľavový kód, ste určite náš spokojný zákazník. Kód z kupónu zadajte pri vyplňovaní novej objednávky do pola „zľavový kód“. Zľava bude uplatnená po potvrdení.

Občasne je možné od nás dostať k objednávke zľavový kupón, prípadne ponúkame výhodné balíčky.

Ceny za mesačné balenie eJoy® začínajú na 73€ (3 balenie po 24 tbl. = dávkovanie 2 tbl. denne), ideálne výsledky sa dostavia po druhom až treťom mesiaci užívania. Myslite nato pri objednávke a objednajte si väčšie balenie a ušetríte.

Doručenie kuriérom DPD stojí 3.5€ a kuriér doručí Vašu objednávku až k Vám domov, poštovné cez Slovenskú poštu stojí 2,9€ a balík na poštu 3,6€ kde dostanete SMS a balík si môžete vyzdvihnúť na pošte alebo v balikomate slovenskej pošťy. O diskrétnosť sa nemusíte obávať, balenie je označené iba štítkom s adresou a je dôkladne uzavreté. Pri objednávkach nad 70 € je poštovné ZDARMA.

V tomto prípade odporúčame neprebrať zásielku od doručovateľa a kontaktovať nás.

Áno, produkt zasielame označený len štítkom s adresou a je kvalitne zabalený.

Každú objednávku expedujeme do 24 hodín od prijatia objednávky. Doručenie môžete teda očakávať v priebehu 2 pracovných dní.

Najjednoduchšia možnost je vyplnenie objednávky online, prípadne e-mailom, telefonicky ale aj SMS.

Ostatné

Súkromie je pre nás dôležité. Vaše osobné údaje zadávate na zabezpečenej webstránke (zelený zámok v adrese www.ejoy.sk vo Vašom prehliadači), Vaše údaje sú ukladané do databázy v šifrovanej forme. Doručenie garantujeme v nepriehľadnom balíku bez označenia obsahu.

Sme si istí kvalitou nášho produktu, preto je možné vrátenie peňazí za každé neporušené balenie. Pre viac informácii nás kontaktujte.

Prípravok je možné zakúpiť výlučne na stránke autorizovaného distribútora pre Slovenskú a Českú republiku – www.ejoy.sk.

Ak chcete naozaj 100% účinný prípravok eJoy®, originál sa dá kúpiť výhradne u nás. Existuje mnoho napodobenín, no originál je len jeden.

Potrebujete poradiť ?

Neviete sa rozhodnúť alebo ste nenašli odpoveď na Vašu otázku ? Kontaktujte nás, odpovieme Vám diskrétne a v čo najkratšom čase.

Pridaj komentár