• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Na predĺženie ejakulácie môžete vyskúšať cviky, dýchanie aj špeciálne prípravky

spermiogram

Medzi sexuálne poruchy, o ktorých sa až toľko nehovorí, no sú tiež veľmi nepríjemné, patrí problém s príliš rýchlou ejakuláciu. Tá je pochopiteľne pre dosiahnutie sexuálneho uspokojenia u muža nevyhnutná, no problém nastáva vtedy, ak príde predčasne. Takýto stav ovplyvňuje kvalitu sexuálneho života nielen u muža, ale aj u ženy.

Ejakulácia ako prirodzená súčasť sexu

U muža je orgazmus, čiže sexuálne vyvrcholenie, úplne prirodzene sprevádzaný ejakuláciou. Celý tento mechanizmus má zmysel hlavne z hľadiska plodnosti, nakoľko v ejakuláte sa nachádzajú spermie, čo sú mužské pohlavné bunky schopné oplodniť vajíčko.

Samotný orgazmus vzniká na základe sexuálneho dráždenia, hlavne ak ide o stimulácie erotogénnych oblastí na penisu, či už uzdičky, žaluďa alebo celého penisu. Počas tejto stimulácie dochádza k zvyšovaniu sexuálneho napätia a v momente, kedy príde k vyvrcholeniu tohto napätia, nastane orgazmus a ejakulácia.

Medzi najdôležitejšie faktory, ktoré na to vplývajú, patria:

  • citlivosť na sexuálne dráždenie, čiže vzrušivosť pri stimulácii spomínaných erotogénnych zón, čím je vzrušivosť vyššia, tým skôr príde orgazmus
  • pravidelnosť pohlavného styku, kde je jasná priama úmera medzi tým, že čím častejšie sexuálny styk muž má, tým nižšia je miera jeho vzrušivosti
  • libido, čo je zjednodušene povedané sexuálny apetít, tu majú svoj vplyv tiež pravidelnosť sexu, ale aj genetická predispozícia či dedičné faktory
  • funkčné a anatomické poruchy a problémy súvisiace s pohlavným údom, napríklad príliš krátka uzdička alebo zápal prostaty a žaluďa penisu

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

5 tipov, ako predĺžiť dobu do ejakulácie

Všeobecné štatistiky udávajú, že priemerný čas do ejakulácie je u bežného a zdravého muža okolo 5 až 6 minút. Je to samozrejme individuálne, no ak vo vašom prípade dosiahnete orgazmus priveľmi skoro, napríklad do 1 či 2 minút, ide už o problém.

Na predĺženie ejakulácie však môžete využiť viacero možností:

Správne dýchanie: Pri vzrušení je pre každého prirodzené dýchať hlboko, rýchlo, nekontrolovane a tak, aby sa čo najviac kyslíku dostalo do svalov. Ak však chcete ejakuláciu predĺžiť, treba dýchať plytšie a nosom, pomalšie, pravidelne a kontrolovane.

Tréning s masturbáciou: Masturbovanie slúži vo väčšine prípadov na uvoľnenie nahromadenej sexuálnej energie, čo je pozitívne na zníženie libida. Snažte sa však využiť túto činnosť aj na trénovanie oddialenia ejakulácie, takže masturbujte pomalšie a s prestávkami.

Prerušovanie: Ako nácvik výdrže, ale aj ako zaujímavú pauzu pre iný druh sexuálnej stimulácie, môžete vyskúšať prerušovanie pohlavného styku. Keď už budete cítiť, ako sa blížite k orgazmu, zastavte všetky aktivity a doprajte svojmu penisu pauzu.

Metóda Masters-Johnson: Princípom tejto techniky je jednoduché prerušenie vzrušenia tesne predtým, ako muž dosiahne vrchol. Partnerka vytvorí z palca a ostatných prstov kruh na penise a v momente najvyššieho vzrušenia ním stlačí uzdičku a žaluď.

Špeciálne kondómy a gély: Pre tých mužov, ktorí majú vážne problémy s predčasným vyvrcholením, existujú aj špeciálne prezervatívy napustené znecitlivujúcou látkou benzokaín. Tiež si viete kúpiť lubrikačné gély znižujúce citlivosť na sexuálne dráždenie.

Prípravky na oddialenie ejakulácie

Riešením, ktoré vám môže pomôcť s oddialením ejakulácie, sú aj špecializované prípravky. Tie môžu fungovať na princípe zlepšenie prekrvenia pohlavného údu a teda predĺženia stoporenia, alebo na princípe obsahu takých látok, ktoré podporujú zníženie vnímania sexuálneho vzrušenia, upokojenie a utlmenie nervozity.

Na prvom princípe fungujú takýmto spôsobom aj tabletky eJoy®, ktoré obsahujú aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín, extrakt z chilli a výťažky z macy a kotvičníka. Vďaka tomu podporujú lepšie prekrvenie penisu a dlhšiu erekciu.

Špecializovanou verziou tejto značky je jej najnovší produkt eJoy LONG®. Aj v tomto prípade ide o perorálne tablety pre mužov, ktoré okrem aminokyselín či afrodiziakálnych rastlín obsahujú aj výťažok z azíjskeho ženšenu. Ten pomáha na upokojenie nervovej sústavy, zníženie citlivosti penisu a aj na oddialenie ejakulácie.

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie