• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Mokrý orgazmus

ženský orgazmus

Squirting, ženská ejakulácia alebo ženský výstrek. To všetko sú synonymá pre mokrý orgazmus, ktorý je sám o sebe zaujímavým a netradičným fenoménom. Hoci každá jedna žena je fyziologicky schopná tento orgazmus mať, je to veľká vzácnosť.

Podľa štatistík totiž ženský orgazmus dosiahne iba do 20 % žien a aj to je závislé od mnohých individuálnych faktorov a okolností. Okrem spôsobu stimulácie, čo môžete ovplyvniť aj vy ako partner, na to musia byť optimálne podmienky, či už ide o uvoľnenie alebo vzrušenie. Čo to mokrý orgazmus je a ako ho dosiahnuť, to všetko si povieme teraz.

Mokrý orgazmus, čo to je a aké má zloženie

Mokrý orgazmus je typ orgazmu, počas ktorého dochádza u ženy k výstreku alebo vylúčeniu tekutiny v súbehu s dosiahnutím vyvrcholenia stimuláciou bodu G.

Tomuto orgazmu sa hovorí aj ženská ejakulácia, nakoľko vylúčená tekutina je z chemického hľadiska veľmi podobná mužskej semennej tekutine produkovanej prostatou. Mnoho mužov aj žien si myslí, že výstrek tekutiny znamená výstrek moču, no nie je to tak. Ani vôňa, mliečna až priezračná farba a ani riedka konzistencia tomu nenapovedajú.

O ženskom ejakuláte by ste mali vedieť nasledovné:

 • za produkciou tejto tekutiny sú tzv. Skeneho žľazy, ktoré sa nazývajú niekedy aj ako parauretrálne žľazy a sú po oboch stranách vývodu močovodu
 • ak ide o množstvo ejakulátu, to môže byť od 3 až do 15 ml, čo je omnoho viac, ako je tomu v prípade mužského ejakulátu, je to ale veľmi individuálne
 • podľa spôsobu dráždenia a intenzity vzrušenia sa líši forma orgazmu, niekedy to môže byť iba výtok, inokedy výstrek aj na pár metrov

Čo sa týka zloženia, v ženskom ejakuláte samozrejme nie sú prítomné spermie. Je tu však kreatinín, niekoľko prostatických fosforečných kyselín, glukóza, sacharóza, fruktóza a čiastočne aj menšie množstvo močoviny. Konzistencia je skôr riedka.

Samotné Skeneho žľazy má fyziologicky každá jedna žena. Sú to menšie štrbinky, ktoré majú vyústenie blízko močovej rúry. Ide o párové žľazy, čiže sú dve a sú po oboch stranách močovej rúry. Produkcia ženského ejakulátu je viazaná na sexuálne dráždenie a vzrušenie, bez neho sa táto tekutina nemôže tvoriť, alebo len v pár kvapkách.

eJoy® Femina pre ženy

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Femina určený pre ženy.

Skoncujte s príznakmi menopauzy a zlepšite svoj sexuálny život.

Chcem vyskúšať eJoy® Femina

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri kúpe viac ako 1 balenia)

Pri masturbácii aj počas spoločných hier

Dosiahnuť mokrý orgazmus je možné tak počas masturbovania, ako aj v prípade pohlavného styku alebo v spolupráci s partnerom. Najdôležitejšia je technika.

Ak má žena problém s dosahovaním vaginálneho orgazmu, to najlepšie, čo môže spraviť, je trénovať ho pri masturbácii. Sama tak môže najlepšie spoznať všetky intímne zákutia vnútra vagíny a to najmä bod G, ktorý je pre mokrý orgazmus kľúčový. Takéto samostatné cvičenie počas masturbácie má podľa skúseností ideálne podmienky na úspech.

Zároveň môže žena odhaliť aj prekážky k orgazmu:

 • ide napríklad o nízku vzrušivosť spôsobenú nedostatkom libida, čiže sexuálneho apetítu, to môže mať súvis aj s hormonálnou nerovnováhou
 • problémom bývajú aj oslabené svaly pošvy alebo panvového dna, výsledkom čoho nedochádza k dostatočnému stiahnutiu a kontrakciám pošvy
 • najväčším problémom a prekážkou býva anorgazmia, čo je stav neschopnosti dosiahnuť orgazmus, či už klitoriálny alebo ten vaginálny

Ak chcete dopriať svojej partnerke orgazmus počas pohlavného styku, nevyhnutným predpokladom je správna technika. Len tá však nemusí stačiť, najmä ak ide o mokrý orgazmus, ktorý je naviazaný na dostatočné vzrušenie a stimuláciu.

Muži majú v tomto ohľade problém s výdržou. Kým u žien trvá dosiahnutie tohto orgazmu aj 20 minút a musí mu predchádzať dráždenie vnútra vagíny, konkrétne bodu G, v prípade mužov býva priemerná doba do ejakulácie 6 až 12 minút. Na druhú stranu, oproti masturbácii je dosiahnutie mokrého orgazmu s prispením muža vzrušujúcejšie.

Najčastejšie chyby a mýty o mokrom orgazme

To, že mokrý orgazmus sa v praxi nevyskytuje tak často a dosiahne ho iba máloktorá žena, je jednou z príčin, že sa na túto tému objavujú rôzne mýty či nepravdy.

Chcete vedieť, ktoré to sú a čoho sa treba vyvarovať?

Mokrý orgazmus je močenie: Tento mýtus patrí rozhodne k tým najčastejším. Ženský ejakulát síce obsahuje v minimálnej miere aj stopy moču, no inak s ním nemá nič spoločné. Naopak, zložením sa skôr podobá na ten mužský, ale je bez spermií.

Nie každá žena ho vie dosiahnuť: Ak by som mal vychádzať čisto iba zo štatistík, je pravda, že tento druh orgazmu zažilo okolo 20 % žien. Teoreticky ho však môže dosiahnuť naozaj každá žena, keďže tvorba tekutiny v Skeneho žľazách je prirodzená.

Počas neho dochádza aj k močeniu: Je pravdou, že ženy počas stimulácie bodu G a prípravy na mokrý orgazmus zažívajú pocity nutkania na močenie, no netreba sa báť. Ak príde k výstreku ženského ejakulátu, určite sa spolu s ním nespustí močenie.

Možno ho dosiahnuť trením bodu G: Pokiaľ ste už objavili u svojej partnerky bod G a občas ho stimulujete trením, je to síce príjemné, ale takýmto spôsobom mokrý orgazmus určite nevyvoláte. Bude potrebný tlak a aj použitie druhej ruky zvonka.

Jedinou polohou je misionárska: Hoci je pravda, že najlepšie sa žena uvoľní a najlepšie je možné stimulovať bod G vtedy, ak leží na chrbte, nie je to jediná vhodná poloha. Niektoré ženy môžu orgazmus dosiahnuť aj v polohe na boku alebo „na štyroch“.

S vibrátorom ho nedosiahnete: Manuály pre mužov aj ženy opisujú dráždenie bodu G a dosiahnutie mokrého orgazmu cez stimuláciu prstami. To však neznamená, že by to nešlo aj s vibrátorom, musí ale mať špeciálny záhyb a aj tu je dôležitá technika.

Odpovede na otázky z internetových fór a diskusií

Jedna vec je hľadať squirting na stránkach pre dospelých, iné sú ale diskusné príspevky, otázky a dotazy na túto tému v internetových fórach či komentároch.

Poďme si rozobrať tie najzaujímavejšie a dôležité:

Ako nájdem bod G a naozaj ho má každá žena?

Najskôr treba ženu dostatočne vzrušiť, ideálne stimuláciou klitorisu. Potom, keď je už dostatočne vlhká, môžete dnu vsunúť prsty tak, aby ich brušká smerovali nahor. Bod G má každá žena a spoznáte ho podľa zdurenia a drsnejšieho povrchu.

Koľkými prstami a ako dlho treba bod G dráždiť?

Toto je individuálne, najlepšia je koordinácia s partnerkou, aby vám sama povedala, čo je jej najviac príjemné. Ideálne je použiť dva až tri prsty, aby ich stimulácia bodu G pokryla čo najviac jeho plochu. Stimulácia oblasti môže trvať aj 20 či 30 minút.

Môže sa počas stimulácie použiť lubrikačný gél?

Áno, dokonca sa to odporúča hneď na úvod, ak ide o dráždenie klitorisu s cieľom úvodného vzrušenia. Lubrikačný gél si môžete bez problémov naniesť aj na prsty a s nimi dráždiť bod G. Skúste napríklad ten s chladivým či hrejivým efektom.

Dá sa mokrý orgazmus dosiahnuť aj nejako inak?

Pokiaľ viem, aj na základe vlastnej skúsenosti, iným spôsobom ako dráždením bodu G nie je možné mokrý orgazmus dosiahnuť. Niekedy ani to nestačí, treba zapojiť druhú ruku a vytvoriť tlak z vonkajšej strany. Ani to nie je vždy záruka úspechu.

Návod pre mužov, ako dosiahnuť u ženy mokrý orgazmus

Poďme teraz od teórie a teoretických dotazov či informácii priamo do praxe a to k postupu, ako môžete vy ako partner ovplyvniť mokrý orgazmus a jeho priebeh.

Tu je stručný návod, čo robiť a ako ho dosiahnuť:

Uvoľnenie a optimálna poloha

Dôležitým predpokladom na dosiahnutie ženskej ejakulácie je maximálne uvoľnenie sa. Žena by si mala preto ľahnúť na chrbát alebo na bok, podľa toho, čo jej bude príjemnejšie a kde bude mať lepší prístup vy. Vhodné je uvoľniť stres a navodiť príjemnú atmosféru bozkami, vonnými sviečkami, tlmenejším svetlom a nejakou relaxačnou hudbou.

Začnite so stimuláciou klitorisu

Po uvoľnení sa treba začať s dráždením a stimuláciou, aby žena dosiahla vzrušenie. Skúsenosti ukazujú, že najlepším spôsobom je stimulácia klitorisu. Začnite najskôr jemnými dotykmi, potom pridajte krúženie a neskôr aj tlak. Voľne prejdite k stimulácii klitorisu aj vnútorných pyskov viacerými prstami a to krúžením zo strany na stranu.

Dva alebo aj tri prsty

Po tom, čo žena dosiahne vzrušenie a dostatočnú vlhkosť, treba prejsť k samotnej stimulácii bodu G. Ten nájdete tak, že vložíte dva alebo tri prsty, ideálne ukazovák, prostredník a prsteník, dlaňou nahor do pošvy a bruškami prstov nahmatáte zdurenú a zdrsnenú oblasť. Môže sa nachádzať 2 cm, 3 cm alebo aj 4 cm po vstupe do pošvy.

Tlak, nielen trenie

Pri štandardnom dráždení bodu G ide o spôsob trenia, kedy sa prstami vykonáva pohyb dnu a von a to v štýle „poď sem“. Ak chcete, aby žena dosiahla mokrý orgazmus, treba okrem trenia zapojiť aj tlak. Môže ísť o masáž v štýle kombinácie trenia a tlaku na presný bod. Podľa vzdychov a svalových kontrakcií najlepšie odhadnete ideálny pohyb.

Trpezlivosť aj správne tempo

Ženám vo všeobecnosti trvá dosiahnutie orgazmu dlhšie, ako mužom. Aby žena dosiahla mokrý orgazmus, treba mať trpezlivosť. K tomu treba zvoliť aj optimálne tempo a intenzitu stimulácie. Ak treba, pritlačte a dráždite bod G rýchlejšie. Väčšina žien však dosiahne vyvrcholenie pri pravidelnej, rytmickej a pomalšej stimulácii bodu G.

Nezabudnite na druhú ruku

Poslednou súčasťou postupu, ako u ženy dosiahnuť mokrý orgazmus, je použiť aj druhú ruku. Tá by mala vytvoriť tlak na bod G a celú túto oblasť z vonkajšej strany. Priložte ju s otvorenou dlaňou na oblasť od pupku smerom nadol k venušiným pahorkom. Potom trocha zatlačte, pokračujte v stimulácii bodu G a počkajte na poriadny výstrek!

Čo ďalšie viete spraviť pre dosiahnutie orgazmu

Muži vedia ženský orgazmus a jeho dosiahnutie ovplyvniť najmä svojim výkonom v posteli. Tu sú dôležitá pevná erekcia a spolu s ňou aj dlhá výdrž pri milovaní.

Faktormi s vplyvom na výkonnosť v posteli sú životospráva, fyzická kondícia, minimalizácia stresu a zdravý životný štýl. Spraviť však môžete ešte niečo navyše a to využiť afrodiziaka. Ide o skupinu látok, ktoré majú stimulačný účinok u muža na jeho sexuálny apetít a celkovo potenciu. Takéto afrodiziaka obsahujú aj podporné prípravky pre mužov.

Ide o preparáty, pre ktoré sú typické tieto výhody:

 • kúpite ich bez nutnosti vyšetrenia u lekára a aj bez receptu
 • zväčša ide o tabletky s perorálnym užívaním, stačí ich zapiť vodou
 • zloženie je overené a testované, obsahuje iba účinné afrodiziaka
 • k tomu sú pridané niektoré látky podporujúce erekciu a potenciu
 • prirodzené zloženie znamená minimum vedľajších účinkov
 • prípravky sú vhodné pre mladších ako aj pre starších mužov

Za osobitnú pozornosť, najmä pokiaľ ide o účinky a pomer ceny, kvality a zloženia, stojí produkt eJoy® Femina určený pre ženy. Ide o podporný prípravok s receptúrou z Veľkej Británie, ktorý je na našom trhu už od roku 2016 a za ten čas má desiatky tisíc pozitívnych recenzií.

eJoy® Femina pre ženy

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Femina určený pre ženy.

Skoncujte s príznakmi menopauzy a zlepšite svoj sexuálny život.

Chcem vyskúšať eJoy® Femina

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri kúpe viac ako 1 balenia)

Okrem štandardného produktu má výrobca v ponuke aj eJoy® LONG, ktorý podporuje dlhšiu erekciu a oddialenie ejakulácie. To sú presne tie faktory, ktoré majú výrazný vplyv na kvalitu vaginálneho orgazmu u ženy. Prípravky môžete brať sporadicky, iba tesne pred pohlavným stykom, alebo aj na dennej báze a dlhodobo niekoľko mesiacov.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie