• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

7 tipov, ako na zlepšenie ejakulácie, jej objemu, konzistencie a správneho načasovania

spermiogram

Pod pojmom zlepšenie ejakulácie sa môže myslieť viacero možností pôsobenia. Najčastejšie majú muži problém so správnym načasovaní ejakulácie, či už ide o príliš skorú alebo neskorú ejakuláciu, ale taktiež aj s konzistenciou a objemom ejakulátu. Akým spôsobom je možné všetky tieto vlastnosti, podmienky a parametre ovplyvniť?

Aké najčastejšie problémy nastávajú s ejakuláciou

Ejakulácia je prirodzené vyvrcholenie pohlavného vzrušenia a sexuálneho dráždenia. Súvisí priamo s dosiahnutím orgazmu, pričom zmyslom ejakulácie je zabezpečenie plodnosti, nakoľko ejakulát, ktorý sa pri nej dostane von z penisu, obsahuje spermie.

Na celý priebeh a proces ejakulácie, rovnako ako na objem, konzistenciu a iné vlastnosti ejakulátu, majú vplyv viaceré faktory. Tie rozhodujú o tom, kedy ejakulácia nastane, či je ejakulátu menej alebo viac, prípadne aj to, ako veľmi je hustý a akú má chuť. Práve v týchto oblastiach a vlastnostiach nastávajú najčastejšie problémy a ťažkosti.

Toto sú tie z nich, ktoré sú najvýznamnejšie:

  • príliš skorá ejakulácia, nazývaná niekedy aj predčasná, kedy príde k dosiahnutiu orgazmu a vyvrcholenia už od 1 či 2 minút
  • príliš neskorá ejakulácia, prípadne jej úplná absencia, čo môže mať súvislosť napríklad s nedostatočným libidom alebo vzrušivosťou
  • zmena objemu ejakulátu, najčastejšie sa jedná o stav, kedy dochádza k jeho zníženiu, množstvo u priemerného muža je od 2 do 8 ml
  • zníženie hustoty ejakulátu alebo príliš riedky ejakulát, s tým môže súvisieť aj zmena jeho zafarbenia, je menej belší a viac čírejší

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Tipy, rady a prostriedky na zlepšenie ejakulácie

Chceli by ste mať zdravú ejakuláciu popísanú vyššie, no trápi vás to, že ju dosiahnete príliš rýchlo, alebo naopak, že dlho trvá, kým príde k vyvrcholeniu? Prípadne, máte problém s hustotou a objemom semena? Existuje viac spôsobov, ako to ovplyvniť.

Medzi tie, ktoré sú najúčinnejšie, patria nasledovné:

Zdravá intenzita ejakulácie: Veľký vplyv na objem semena má to, ako často ejakulujete. Ak máte ejakuláciu aj viac krát za deň, nečudujte sa, že objem ejakulátu je menší. Preto je lepšie ejakulovať menej častejšie. Okrem sexu viete v tejto oblasti vplývať aj na pravidelnosť masturbácie, kde to tiež netreba preháňať.

Strava a nápoje: Na chuť a hustotu ejakulátu majú vplyv aj skonzumované potraviny a tekutiny. Vyhýbajte sa štipľavým, mastným a vyprážaným jedlám, rovnako tak nadmernej konzumácii alkoholu a sladených limonád. Ak chcete mať dostatok ejakulátu, pite veľa vody a bylinných čajov, aspoň 2,5 litra denne.

Pohyb: Veľmi dôležitým faktorom pre kvalitný sexuálny život mužov je pohyb. Čím viac pohybu budete mať a čím pravidelnejší bude, tým lepšie pre hladinu testosterónu, ktorý má vplyv aj na množstvo ejakulátu. Uprednostňujte výbušnejšie typy aktivity a pohybu, napríklad šprinty alebo kardio tréning vo fitness centre.

Rastliny: Zdravú mieru libida, dostatok ejakulátu, ale aj celkovo vplyv na zdravý priebeh ejakulácie majú tiež viaceré bylinky. Ide predovšetkým o tie, ktoré patria medzi afrodiziaka, stimulanty nervového systému a podporujú prostatu, napríklad maca, tribulus terrestris, ženšen, ginkgo biloba a saw palmetto.

Ovocie a zelenina: Výborným prostriedkom na zlepšenie ejakulácie po všetkých stránkach je aj zvýšená konzumácia vitamínov, aminokyselín a minerálov v ovocí a zelenine. Do jedálnička zaraďte hlavne ananás, banán, kiwi, červený melón, zeler, brokolicu a špenát. Obsahujú látky podporujúce testosterón aj erekciu.

Obmedzenie negatívnych vplyvov: Nielen podpora pozitívnych faktorov, ale aj obmedzenie a minimalizácia tých negatívnych, môžu pozitívne vplývať na ejakuláciu a ejakulát. Ide napríklad o obmedzenie alkoholu, fajčenia, nezdravých jedál či stresu, pozor si treba dať aj na fytoestrogény, napríklad sóju.

Špecializované prípravky: Ak by ste chceli ešte efektívnejšie podporiť svoj sexuálny život, vrátane ejakulácie, môžete siahnuť aj po niektorých špecializovaných doplnkoch výživy. Veľký potenciál pomôcť potencii, erekcii, libidu aj ejakulácii má tiež značka eJoy® a to vrátane novej verzie eJoy® LONG.

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie