• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Znecitlivujúce gély na oddialenie ejakulácie majú aj svoje nevýhody. Existujú aj lepšie alternatívy?

spermiogram

Máte problémy s príliš rýchlym vyvrcholením počas pohlavného styku? Moderná doba pozná na túto situáciu viacero riešení, jedným z najviac dostupných sú znecitlivujúce gély. Kúpite ich voľne bez receptu či predpisu od lekára a ich použitie by malo byť až zázračne jednoduché. To sú ich výhody. No netreba zabúdať aj na nevýhody a negatíva.

Ako fungujú znecitlivujúce gély na oddialenie ejakulácie

Znecitlivujúce gély na oddialenie či predĺženie ejakulácie majú štandardne formu intímneho lubrikačného gélu. Sú určené na kontrolu doby pohlavného styku, no pomáhajú aj na zosilnenie erekcie a optimálne zvlhčenie intímnych partií s chladivým efektom.

Tieto gély sú určené pre mužov, ktorí ejakulujú príliš rýchlo, obvykle do 2 až 5 minút od začiatku sexuálneho dráždenia. Pomáhajú však všeobecne aj tým, ktorí chcú jednoducho len predĺžiť dobu erekcie a výdrže stoporenia. Viacero takýchto gélov pomáha aj na rýchlejšiu regeneráciu v prípade, ak by ste chceli mať pohlavný styk viac krát za sebou.

Ak ide o ich spôsob fungovania, veľa závisí aj od zloženia:

  • plusom je, že ide hlavne o látky prírodného typu, napríklad ako je výťažok z listov mäty piepornej či guarany, kofeín, mentol alebo pepermintový olej
  • vďaka takémuto zloženiu prichádza k zmierneniu vnímania sexuálneho dráždenia a stimulácie, hlavne prostredníctvom chladivého účinku na receptory
  • okrem toho majú viaceré gély aj upokojujúce účinky na intímnu oblasť, pomôcť môžu aj voči niektorým miestnym zápalom spôsobeným mikroorganizmami
  • veľkým plusom je, ak gél obsahuje stimulačné látky, napríklad spomínaný kofeín alebo guaranu, čo zlepšuje prekrvenie pohlavného údu a dobu erekcie

Gély nemajú len výhody, ale aj nevýhody. Hoci aplikácia je jednoduchá, je nepraktická, treba totiž čakať pár minút. Existuje aj na riziko možných alergických reakcií na niektorú z látok. Najväčším mínusom je riziko prenosu gélu na partnerku a teda aj vplyv na ňu.

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Ďalšie alternatívy a tipy, ako oddialiť ejakuláciu

Okrem využitia znecitlivujúcich gélov existuje aj niekoľko iných alternatív a spôsobov, ako ejakuláciu a predčasné vyvrcholenie oddialiť. Ide predovšetkým o jednoduché tipy a triky, ktoré pomôžu znížiť alebo zmierniť mieru sexuálneho dráždenia a vzrušenia.

Na oddialenie ejakulácie viete využiť aj nasledovné triky:

Dva kondómy alebo špeciálny prezervatív: Okrem znecitlivujúcich gélov môžete siahnuť aj po špeciálnych prezervatívoch napustených látkou benzokaín, ktorá tiež znecitlivuje penis. Alternatívou je použitie dvoch kondómov súčasne, čo zníži citlivosť penisu.

Alkohol: O alkohole sa v súvislosti so sexom hovorí v rôznych podobách, no môže vám pomôcť aj na oddialenie vyvrcholenia. Platí to však len pri menšom množstve a ak je rýchla ejakulácia spôsobená nervozitou, kedy vám alkohol pomôže s uvoľnením.

Špeciálne cviky: Na zlepšenie kontroly ejakulácie a erekcie môžete využiť aj špeciálne cvičenie. Prvým sú pomerne známe Kegelove cviky zamerané na svalstvo panvového dna, druhým technika Masters-Johnson, ktorá spočíva v stlačení žaluďa tesne pred vrcholom.

Prerušovaný styk: Poslednou možnosťou, ktorá však môže tak trocha znížiť komfort a „užitie si“ sexu, je jeho prerušovanie. V momente, ako muž bude cítiť, že sa blíži vyvrcholenie, je treba prerušiť akékoľvek dráždenie. Môžete to robiť aj opakovane.

Skúste aj našu novinku v ponuke, eJoy® LONG

Viaceré zo spomínaných tipov a opatrení vám síce môžu pomôcť, no výhodou spomínaných znecitlivujúcich gélov je stále vyššia účinnosť. Ak ich však nechcete použiť práve pre možné riziká a nevýhody, vyskúšajte inú formu hotových produktov a prípravkov, napríklad špeciálne tabletky. V tomto segmente máme pre vás pripravený eJoy® LONG.

Ide o voľne dostupný prípravok v podobe perorálnych kapsúl, ktoré stačí užiť 30 minút pred plánovaným pohlavným stykom. Kapsuly obsahujú kombináciu 7 účinných látok z kategórie aminokyselín, vitamínov a rastlinných extraktov s vplyvom na sexuálne funkcie.

Vďaka komplexnému zloženiu vám môže eJoy® LONG pomôcť nielen s oddialením vyvrcholenia, ale aj s predĺžením erekcie, zlepšením jej kvality a navyše aj so zvýšením sexuálneho apetítu. Účinky sú teda podobné, ako pri znecitlivujúcich géloch, avšak bez ich rizík a s jednoduchším použitím. Navyše, užívanie je možné aj dlhodobo.

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie