• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Zlepšenie erekcie máte na dosah ruky, stačí sa len držať týchto 7 rád pre zdravý životný štýl

Jedným z najčastejších sexuálnych problémov mužov je nekvalitná erekcia. Tá môže mať rôznu podobu od problémov so vznikom erekcie až po menej viditeľné ťažkosti s jej tvrdosťou či udržaním dostatočne dlhý čas. Ak si myslíte, že to má súvis s vašim vekom, nie je to celkom tak. Zlepšenie erekcie máte na dosah ruky v každom veku.

Aké najčastejšie problémy nastávajú s erekciou

Erekcia, čiže stoporenie, je prirodzeným fyziologickým dejom, ku ktorému dochádza na základe aktivácie sexuálneho vzrušenia a to prostredníctvom mechanizmu zvýšeného prekrvenia pohlavného údu. Vďaka tomu príde k naplneniu toporivých telies.

Tie sa nachádzajú na troch miestach v penise, pričom v momente, keď sa naplnia, príde opticky k zväčšeniu objemu penisu a k jeho vzpriameniu. Celý mechanizmus vzniku a udržania erekcie ovplyvňuje niekoľko faktorov, či už ide o správne fungovanie krvného obehu, zadržanie krvi v toporivých telesách alebo aj vnímanie vzrušenia.

Zároveň v súvislosti s erekciou môžu nastať viaceré ťažkosti:

  • najčastejším a najťažším druhom problému je úplná erektilná dysfunkcia, čo znamená nemožnosť dosiahnuť erekciu, čiže penis zostáva ochabnutý
  • o niečo miernejšou formou sú ľahšie ťažkosti s dosiahnutím pevnej erekcie v krátkom čase, ide teda hlavne o to, že trvá dlhšiu dobu, než príde k stoporeniu
  • mnoho mužov má problémy aj s tým, že po dosiahnutí erekcie ju nevedia dlhodobo udržať, prichádza striedavo k jej ochabovaniu alebo strate
  • vyskytnúť sa môže aj problém s kvalitou erekcie, tá síce rýchlo vznikne a muž ju aj vie udržať, no môže mať problém s tým, že penis nie je dosť tvrdý

Tipy, rady a prostriedky na erekcie ejakulácie

Vzhľadom na to, že vzniku, tvrdosti či dobe udržania stoporenia sa podieľajú viaceré vonkajšie aj vnútorné faktory, je možné práve ich ovplyvnením zlepšiť aj kvalitu erekcie. Využiť na to môžete zlepšenie životosprávy aj životného štýlu.

Tu je prehľad 7 overených zmien a opatrení, ktoré pomáhajú:

Ovocie a zelenina: Tieto dva druhy potravín zrejme najviac absentujú v jedálničku bežného muža a to je chyba. Melóny, citrusové plody, granátové jablká, špenát, brokolica, cibuľa, cesnak, paradajky a papriky by ste mali konzumovať každý deň. Obsahujú aminokyseliny, vitamíny aj minerály podporujúce potenciu.

Ryby a dary mora: Súčasťou vášho jedálnička by určite mali byť aj živočíšne zdroje potravín a v tomto sú v oblasti erekcie nenahraditeľné morské plody. Z rýb ide o lososa, slede, tresku a tuniaka, k tomu môžete pridať minimálne ustrice. Z rýb aj darov mora získate množstvo zinku aj zdravých tukov pre libido či erekciu.

Koniec zlozvykov: Kto chce zlepšiť svoj výkon v posteli, musí sa zbaviť troch najväčších zlozvykov a negatívnych vplyvov dnešnej doby. Ide o fajčenie, konzumáciu alkoholu a stres. To prvé škodí celému organizmu, to druhé škodí najviac vašej erekcii a to tretie má veľmi negatívny vplyv na libido, chuť na sex a sexuálny apetít.

Pohyb: Obezita či nadváha sú veľkým problémom aj z pohľadu kvality sexuálneho života, nedostatok fyzickej kondície zhoršuje tiež váš výkon v spálni. Začnite sa čo najviac hýbať, ideálne je, ak budete kombinovať pravidelnú chôdzu s bicyklom, šprintom, plávaním alebo kardio cvičením vo fitku a to aj viac krát do týždňa.

Korenie a koreniny: Zlepšiť prekrvenie pohlavného údu, stimulovať sexuálne zmysly a teda zlepšiť aj kvalitu či dobu udržania erekcie, to môžete aj s pomocou niektorých overených korenín. Ide hlavne o chilli, kajenské korenie, rozmarín, bazalku, oregano, škoricu, zázvor, klinčeky, muškátový orech, čierne korenie a nové korenie.

Oddych a spánok: Nielen pravidelný pohyb, ale aj oddych je dôležitý pre zlepšenie erekcie, no pochopiteľne, nielen pre ňu. Snažte sa robiť si počas dňa prestávky pri práci alebo inej činnosti, aby ste nabrali fyzické sily. Kvalitným spánkom zas viete nabrať tie duševné, optimálne je spať aspoň 8 hodín denne a to bez prerušení.

Bylinky aj v modernej forme: Na zlepšenie potencie je sú výborným afrodiziakom viaceré bylinky. Čaje z kotvičníka, žeruchy, ženšenu a zázvoru sú považované za výborné sexuálne stimulanty, no okrem nich viete využiť aj iné formy bylinných prípravkov, vrátane tabliet eJoy® a eJoy® LONG, kde sa nachádzajú v podobe extraktov.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie