• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Ženská ejakulácia

O ejakulácií sa väčšinou hovorí v súvislosti s mužmi. Považuje sa za vyvrcholenie sexuálnej aktivity, mnoho žien si ju spája s mužským orgazmom (aj keď muž môže dosiahnuť orgazmus aj bez ejakulácie), vďaka nej sa môže potomstvo rozširovať ďalej. Existuje však aj ženská ejakulácia, o ktorej sa rozpráva veľmi málo a mnoho žien ani len netuší, že práve ony sú tie „šťastné“, ktoré dosahujú ejakuláciu. Tie, ktoré ju nemôžu dosiahnuť a počuli už o nej sú sklamané, že sa nemôžu k tomuto slastnému okamihu dopracovať. Naopak tie, ktoré ju už zažili nevedia, ako sa pri jej dosahovaní zachovať. Či nechať pocitom voľný priebeh a dokonale si situáciu užiť alebo sa ju snažiť potlačiť. Nevedia si vysvetliť, kde sa toľko tekutiny v intímnej oblasti u nich berie.

Kedy? Ako?

Viaceré ženy sa pri dosiahnutí prvej ejakulácie mylne domnievajú, že ide o moč. Preto považujú vzniknutú situáciu za tak trochu trápnu a zažívajú pocit hanby. Ak sa so ženskou ejakuláciou nestretol ani muž, ani on si nevie väčšie množstvo tekutiny pri intímnych hrách vysvetliť. Až neskôr, po preštudovaní rôznych článkov a ďalších skúsenostiach prídu ženy na to, že sa nejedná o moč ale ejakulát. Za ženskou ejakuláciou stojí bod G – pri jeho intenzívnom dráždení a orgazme môže dôjsť k tak silným pocitom, ktoré budú sprevádzané ejakuláciou. Za vznik tekutiny a jej výstrek zodpovedajú Skeneho žľazy (označované aj ako ženská prostata), tekutina sa skladá z mnohých látok (napr. fruktóza, sacharóza a iné) a samozrejme neobsahuje bunky potrebné pre splodenie dieťaťa (na rozdiel od mužského ejakulátu). Ženská prostata je akousi erotogénnou zónou, je 4 až 5 krát menšia ako mužská prostata, ale podľa odborníkov má rovnaké zloženie ako aj funkcie. Jej dráždením sa môže podariť dosiahnuť orgazmus aj tým ženám, ktorým sa to pri klasickom sexe či masturbácií zatiaľ nepodarilo. Podľa niektorých je ženská prostata identická s bodom G, iní výskumníci tvrdia, že sa síce odlišujú, ale nachádzajú sa v tesnej blízkosti. Niektoré ženy nedosiahnu ejakuláciu vôbec, ďalšie môžu spozorovať len pár kvapiek, iné zažijú doslova prúd tekutiny. Ak mladšie dámy túžia po tomto zážitku a nedarí sa im ho dosiahnuť, nemusia zúfať. Množstvo žien sa dopracovalo k ženskej ejakulácií až po dosiahnutí 40-tky.

Záleží aj na polohe

Najintenzívnejšie dráždenie bodu G sa dá dosiahnuť pri masturbácií alebo pomocou vibrátora. Ak ani jednu z týchto techník nepreferujete, pri pohlavnom styku zvoľte polohu misionársku, „na koníka“ (žena sedí na mužovi) alebo „na psíka“ (zo zadu). Najpodstatnejšie je, nehanbiť sa. Mužov ženská ejakulácia vzrušuje, považujú ju za príťažlivú a jej dosiahnutím rastie aj ich sexuálne sebavedomie (sú spokojní, že dokázali partnerku priviesť až k ejakulácií).

Zdieľajte:

Komentáre

Mojej manželke sa to podarilo ani neviem ako. Ani ona. Raz ked sme si užívali ,povedal som jej poď urobím ti to pusou a posadila sa mi na usta. Po niekoľkých minútach lizania som do nej zasunul dva prsty a vychutnával jej vlhkú mušličku ďalej. Zrazu sa jej roztriasli nohy a splech vystreklo z nej dosť veľa stavicky a rovno do mojich otvorených úst. Bolo to obrovské prekvapenie. Hneď zo mňa zaskočila a že prepáč neviem čo sa stalo. Vravím jej,to najlepšie čo mohlo. A potiahol som ju späť,že ešte to skúsime.netrvalo dlho a opäť som mal plné ústa. No úžasné. Od vtedy to robíme pravidelne,pri každom milovaní. Najviac si užíva keď sa nám podarí pri 69vine vyvrcholit súčasne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie