• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Vzrušujúce darčeky (nielen pre ňu)

Počas roka oslavujú ženy množstvo sviatkov. Narodeniny, meniny, výročie, deň žien, Valentín či iné udalosti, ktoré dávajú mužom dôvod na obdarovanie svojej partnerky. Množstvo pánov občas prekvapí svoju partnerku a podarujú im určitú maličkosť aj mimo akýchkoľvek sviatok, jednoducho z lásky či pre radosť. Nápady na klasické darčeky sa však postupne míňajú a pre odvážnejšie páry prichádzajú na rad darčeky s erotickým podtónom či  rozmanité sexuálne pomôcky. Aký darček partnerke podarovať, aby hra s ním potešila aj vaše zmysly?

Vibrátor či análny kolík

V obchodoch so sexuálnymi pomôckami sa vibrátor drží na popredných priečkach v predajnosti. Ide o jednu z najžiadanejších sexuálnych pomôcok, ktorá dokáže potešiť takmer každú ženu. Kúpou vibrátora preto určite nič nepokazíte. Na výber máte rôzne materiály, tvary, veľkosť či dokonca vibrátory s rozmanitými funkciami. S vibrátorom sa dvojica v posteli dokáže naozaj zabaviť. Použiť sa môže ako súčasť predohry, zaplnenie medzi jednotlivými číslami (na udržanie dámskej pozornosti kým sa penis dostane opäť do formy po predošlom kole) či navnadenie partnera na sex (pozerať sa na partnerku používajúcu vibrátor je pre muža maximálne vzrušujúce). Partnerku, ktorá rada skúša niečo nové a nebráni sa odvážnejším pomôckam, môžete okrem orálneho či análneho vibrátora potešiť napríklad aj análnym kolíkom. Pri nákupe tejto pomôcky nezabudnite aj na lubrikačný gél, ktorý uľahčí manipuláciu s kolíkom a uľahčí tak partnerke dosiahnutie pôžičku.

Gulôčky od Venuše

Dve malé gulôčky umiestnené v dvoch väčších gulôčkach, ktoré sú spojené šnúrkou. Vďaka pohybu udierajú menšie gulôčky do sten väčších, čím vznikajú vibrácie. To sú Venušine gulôčky. Ako vplývajú vibrácie na ženu, ktorá vyskúša gulôčky vsunúť do vagíny? Pocíti vzrušenie, túžbu po sexe a mnoho žien dokáže vďaka týmto malým zázrak dosiahnuť aj samotný orgazmus! Ak si myslíte, že táto pomôcka patrí výlučne do postele, mýlite sa. Venušine gulôčky sa môžu používať pri prechádzke, upratovaní či športe. Čím sú aktivity intenzívnejšie, tým silnejšie sú aj vibrácie. Okrem toho odporúčajú používanie Venušiných guľôčok ženám aj lekári. Vďaka nim môžu ženy spevniť svalstvo panvového dna a tiež prekrviť vagínu.

Erotická masáž strojčekom

Vďaka masážnemu strojčeku dosiahnu ženy viac potešenia, rozkoše a tiež intenzívny orgazmus za krátku chvíľu. Na trhu s erotickými pomôckami sa nachádzajú strojčeky rôznych druhov. Klasické masážne strojčeky sa zameriavajú najmä na stimulovanie klitorisu, tie pokrokovejšie s rôznymi nadstavcami majú dokonca funkcie podobné vibrátorom. Pohľad na partnerku, ktorá prežíva silný orgazmus a jej vzrušenie sprevádzajú hlasné povzdychy a slastný výraz v tvári by predsa stál za to, čo poviete páni?

c

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie