• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Vzrušenie u ženy nie je tak zložité, ako sa na prvý pohľad zdá, tu sú tipy, ako ho dosiahnuť

Vzrušenie

Väčšinová predstava mužov je, že u žien zabodujú vtedy, ak sa budú správať ako „mačovia“. Niektorí si zas myslia, že ak žene znesú „modré z neba“, tiež si ju dokážu podmaniť. Ani jedno však nie je pravda. Hoci si to ženy asi dobrovoľne nepriznajú, cestou do ich srdca je vzrušenie. Máme na mysli hlavne to sexuálne.

Ako funguje vzrušenie a aké sú najčastejšie problémy s ním u žien

Sexuálne vzrušenie je stav, kedy prichádza k aktivácii reflexov týkajúcich sa pohlavného systému, nepriamo aj iných orgánových sústav, najmä kardiovaskulárnej a zrakovej. K vzrušeniu dochádza dráždením nervových zakončení.

Toto dráždenie môže byť priame aj nepriame, čiže priamym kontaktom, ale napríklad aj vizuálnou stimuláciou. V prípade priamej formy ide hlavne o stimuláciu genitálii a niektorých oblastí s vyšším počtom nervových vlákien. Výsledkom sexuálneho vzrušenia u ženy je stvrdnutie bradaviek, vaginálna lubrikácia a erekcia klitorisu.

Pokiaľ ide o problémy, ktoré so vzrušením môžu nastať, tak:

  • pomerne často dochádza k absencii vzrušivosti alebo k jej radikálnemu zníženiu, čo je ovplyvnené predovšetkým nízkym libidom
  • na libido, teda sexuálny apetít, vplýva viacero faktorov, hlavne však miera prekrvenia panvy a orgánov v nej, ale aj hormonálna hladina
  • zabúdať netreba ani na prejavy súvisiace s nedostatkom vzrušivosti, hlavne ak ide o nedostatočné zvlhčenie pošvy
  • s nedostatočným vzrušením môžu súvisieť aj faktory psychogénneho charakteru, najmä stres, nervozita alebo nedostatočné uvoľnenie sa

eJoy® Femina pre ženy

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Femina určený pre ženy.

Skoncujte s príznakmi menopauzy a zlepšite svoj sexuálny život.

Chcem vyskúšať eJoy® Femina

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri kúpe viac ako 1 balenia)

Ako zlepšiť dosiahnutie ženského sexuálneho vzrušenia

Pokiaľ ide o zlepšenie vzrušivosti u žien a spôsob, ako u nich dosiahnuť maximálne možné vzrušenie, muži majú k dispozícii viacero zaujímavých možností a prostriedkov. Najlepšie je skĺbiť overené techniky s prirodzeným inštinktom.

Vyskúšať by ste mali hlavne toto:

Dojem a vzhľad: Nalejme si čistého vína, aby ste vôbec mohli pomýšľať na to, že ženu rozpálite, musíte urobiť dojem. Úprava nechtov či vlasov, to je nevyhnutné minimum. Žiadne ležérne oblečenie, ale také, čo vám sekne a zvýrazní vašu postavu. Súčasťou dojmu je aj rozhodnosť, no zároveň pozornosť voči žene.

Minimalizácia rušivých vplyvov: Pre ženy je oveľa viac dôležitejšie okolie a všetko, čo ich môže rušiť. Ak sa chystáte milovať a chcete ju vzrušiť, musíte všetky rušivé vplyvy minimalizovať. Môže ísť o priveľa svetla, hluk alebo zapnutú televíziu. Neplatí to samozrejme o správne zvolenej hudbe.

Feromóny: To, čo treba naopak maximalizovať, je pôsobenie na všetky ženské zmysly. Medzi ne patrí aj vôňa, no reč tento raz nebude o rôznych voňavkách či parfumoch, ale o feromónoch. Tie možno zakúpiť v podobe flakónu s rozprašovačom a ide o látky, ktoré prirodzene vzbudzujú u žien vzrušenie.

Dotyky: Od nepriamej stimulácie treba prejsť k tej priamej a dotyky sú na to ako stvorené, hlavne na úvod. Striedajte hladenie s intenzívnejšími dotykmi, hlavne ak ide o oblasti krku, vlasov, šije, bokov, zadku a nôh. Možno budete prekvapení, ale aj obyčajný dotyk rúk, v správny moment, vie ženu naozaj rozpáliť.

Bozky: Veľmi silnou mužskou zbraňou sú aj bozky, hlavne ak sú správne umiestnené. Tu platí, že medzi erotogénne zóny, ktoré možno bozkami najviac rozpáliť, patria hlavne pery, uši a ušné lalôčiky, šija a krk, zápästia a samozrejme prsia a bradavky. Striedať môžete jemné a vášnivé bozky, sem tam aj „hryznúť“.

Jazyk: Ak ste už prišli sem, môžete sa pokojne vrhnúť na predohru. Okrem dotykov a bozkov vám v nej najlepšie pomôže jazyk, no nepostupujte okamžite a priamo k vagíne. Najskôr začnite len jej okolím a keď bude už žena dostatočne vlhká, môžete prejsť na klitoris. Tu striedajte krúživý, vertikálny a horizontálny pohyb.

Dominancia: Nič nedokáže tak zabiť vzrušenie, ako nerozhodný muž. Preto, ak ste sa už dostali na koniec predohry, jednoducho si zoberte, čo chcete. Vniknite do ženy a podmaňujte si ju, samozrejme, nezabudnite striedať rôzne polohy, nezabudnite pritlačiť a keď bude treba, aj ju poriadne potiahnuť za vlasy, zaberá to.

eJoy® Femina pre ženy

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Femina určený pre ženy.

Skoncujte s príznakmi menopauzy a zlepšite svoj sexuálny život.

Chcem vyskúšať eJoy® Femina

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri kúpe viac ako 1 balenia)

Zdieľajte:

Komentáre

Veľmi pekne napísaný článok, ale žiaľ realita na Slovensku je iná. Tento článok viac platí pre ženy v zahraničí, pretože tam sexualita patrí medzi normálnu biologickú s psychickú záležitosť, jednoducho povedané, oni si tam sexualitu užívajú a majú veľmi dobrý pocit so vzájomného spojenia sa, robí im to dobre. Na Slovensku je sexualita iba akási povinnosť mať deti alebo sa nejakým spôsobom zabezpečiť sa dobre zarábajúcim partnerom a potom sa chváliť svojou šikovnosťou a užívaním si nejakého bezcenného luxusu. A najlepšie na tom všetko je to, že sa to dá bez problémov dokázať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie