• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

V akom znamení sa narodil dokonalý milenec?

 Niekto horoskopom verí, ďalší nie, iní sa podľa nich dokonca riadia. Mesiac, v ktorom sa človek narodil, dokáže povahu človeka výrazne ovplyvniť a to nielen v pracovnom živote či zdraví. Naozaj má tento údaj vplyv aj na sexuálnu aktivitu a osobný život človeka. Ktorí muži sú v posteli najdivokejší?

Vodnár

Vodnári nie sú veľmi vhodnými partnermi na dlhodobé vzťahy. Majú radi neviazanosť, spoločnosť krásnych žien, krátkodobé sexuálne zážitky či voľné vzťahy. V sexe sú veľmi aktívni, striedajú polohy, majú pestrú fantáziu a obľubujú tiež erotické pomôcky či sledovanie porno videí pre nabudenie správnej atmosféry.

Ryby

Citlivé povahy, ktoré o sebe s obľubou tvrdia, že sú zanietenými romantikmi. Často je však pravdou pravý opak. Muži v znamení rýb majú radi rýchly sex a vyvrcholenie, predohra je pre nich zdĺhavá a nudná, preto môžu ich partnerky o romantike len snívať. V posteli preberajú iniciatívu, no praktikujú skôr osvedčené polohy. Partnerku si vedia získať masírovaním erotogénnych zón, ktoré dokonale ovládajú.

Baran

Baran je zvodca, ktorý získa každú ženu, na ktorú ukáže prstom. Vie zaujať svojím zovňajškom, okúzliť svojím vyjadrovaním a správaním, obalamutiť ženu sladkými rečami a dostať ju presne tam, kam chce. Obľubujú drsnejší sex, pri ktorom si so ženou môže robiť čo chce a cíti svoju silu.

Býk

Býkov vedia upútať ženy, ktoré majú určité vyžarovanie. Neotočí sa za každou, no ak nájde svoju vyvolenú, plne sa jej odovzdá. Vzhľad ženy pre neho nie je až tak dôležitý ako jej vnútro a správanie. On sám je veľmi inteligentní a ženu očarí svojou taktnosťou a rozhľadom. Ide o dokonalého milenca, ktorý pozná všetky pravidlá pre dokonalý orálny sex a blaho partnerky je pre neho na prvom mieste.

Blíženci

Muž, ktorý nemá problém so slovnou zásobou. Ženy vie oklamať rečami, lichotí im, zalieča sa, no ak ide do tuhého, začne cúvať. Sex je pre neho niečím výnimočným a sex na jednu noc nie je nič pre neho. Má radšej dlhodobejšie vzťahy,  v ktorých sa partneri lepšie poznajú a vedia tak vyhovieť svojim požiadavkám. Aj keď trochu perverznejším, po ktorých muž-blíženec často túži. Ženy majú mužov tohto znamenia v posteli naozaj rady, vedia sa totiž po prvom kole veľmi rýchlo spamätať a dopriať partnerke ďalšie a ďalšie vzrušenie bez prestávky.

Rak

Muži v znamení raka sú veľmi emotívne založení. Obľubujú romantiku, nežný sex, radi snívajú a správajú sa k partnerke naozaj ako džentlmeni. Sex na jednu noc neuznávajú a ak ich chcete zaujať, musíte oplývať inteligenciou a dobrým srdcom. To totiž uprednostňujú pred dokonalým vzhľadom. Ženy, ktoré ich okato zvádzajú, či vôbec nevšímajú. V sexe praktikujú polohy, pri ktorých  majú nad partnerkou dohľad a celú situáciu pod svojou kontrolou.

Lev

Keďže sú levy veľmi náladovým znamením, nikdy neviete, čo od nich môžete očakávať. Rovnako to vyzerá aj v posteli. Ak má muž dobrú náladu, je pri sexe hravý, skúša nové polohy, dokonca pripraví pre partnerku romantickú predohru. V prípade, že ho niekto nahnevá alebo je nervózny po ťažkom pracovnom dni, uspokojí ho rýchlovka s trochu agresívnejším podtónom. Sex je pre toto znamenie veľmi dôležitý a nemajú radi odmietanie.

Panna

Dokonalý vzhľad, ležérne oblečenie, moderný účes či príťažlivý parfum. To sú charakteristiky, vďaka ktorým ľahko spoznáte muža v znamení panny. Muži v tomto znamení sú veľkými detailistami, na svojom vzhľade si dajú záležať a práve tým vedia upútať množstvo žien, ktoré z nich doslova šalejú. A to si muži-panny užívajú. Milujú, ak ich ženy balia a aj keď sex na jednu noc neodmietajú, uprednostňujú splynutie so ženou, ktorú najprv lepšie spoznajú.

Váhy

Už z pomenovania tohto znamenia vyplýva, že ide o váhavých ľudí. Dlho sa rozhodujú,  k jednotlivým možnostiam sa neustále vracajú a prehodnocujú ich, výsledok často ľutujú. Toto všetko platí aj v osobnom živote a intímnej oblasti. Muž v znamení váhy nedokáže ženu osloviť spontánne, musí si všetko vyhodnotiť a pripraviť sa na možné scenáre. Ak sa bezhlavo zamiluje a rozhodne sa vstúpiť do vzťahu, ostatné ženy sa pre neho stávajú neviditeľnými a existuje pre nich len tá jedna – vyvolená. Sex s mužmi – váhami vždy prináša niečo nové, sú kreatívni a aj napriek tomu, že obľubujú iniciatívne ženy, vedia ich presne nasmerovať k polohám či aktivitám, ktoré im prinášajú stav dokonalej blaženosti.

Škorpión

Títo muži sa pozerajú po nežnejšom pohlaví, ktoré na prvý pohľad pôsobí dokonale. Ženské krivky, dlhé lesklé vlasy, krásne upravené nechty, kvalitný make-up či značkové  oblečenie. Ak sa so ženou dajú do reči a zistia, že ich správanie nie adekvátne ich výzoru, vôbec im to neprekáža. Sex na jednu noc či krátkodobé známosti sú pre nich doslova závislosťou. V posteli sa prejavujú ako naozaj skúsení milenci.

Strelec

Sexuálne hračky, nové polohy, sex na netypických miestach či viac partneriek súčasne. To sú strelci. Nespútaní, akční, kreatívni. Majú prehľad vo všetkých novinkách, ktoré ponúkajú obchody so sexuálnymi pomôckami, vyhľadávajú ženy, ktoré prinesú do ich života niečo nové a prekvapivé a veľmi oceňujú, ak je žena v posteli aktívna. Sex s mužom – strelcom nikdy nie je nudný.

Kozorožec

Kozorožci sú verní, úprimní, citlivý a veria na hlbokú lásku. Na príležitostný sex ich nenahovoríte, dlhoročný vzťah a sex s partnerkou sú pre nich to najcennejšie. V sexe sú kozorožci trochu leniví, obľubujú klasické polohy, pri ktorých je partnerka aktívnejšia a oni môžu spokojne ležať a vychutnávať si slastné pocity. Podstatná je pre nich intenzita a sila styku.

 

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie