• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Trápenie menom erektilná dysfunkcia

 

Na celom svete je spojenie erektilná dysfunkcia známe miliónom mužov. Stretávajú sa s ňou mladí muži, páni v zrelom veku ako aj staršie generácie. Pre tých, ktorí ňou trpia, je doslova trápením. Keďže znemožňuje aktívne sexuálne fungovanie, muži často upadajú do depresií a privolávajú tak na seba ďalšie ochorenia. Podstatné je nehanbiť sa a vzniknutý problém začať čím skôr riešiť, kým neprerastie do ešte väčších rozmerov. Dôležité je určiť príčinu jej vzniku a hľadať cesty pre jej odstránenie.

Čo to je erektilná dysfunkcia a prečo vzniká?

Erektilná dysfunkcia je odborný názov pre poruchy stoporenia pohlavného údu. Zjednodušene povedané, mužov penis sa nedokáže vzpriamiť, aby bol schopný sexuálnej akcie, prípadne je jeho tvrdosť či vzpriamenie nedostatočné. Príčin vzniku erektilnej dysfunkcie je mnoho. Prejaviť sa môže po úraze v oblasti pohlavných orgánov či malej panvy, kedy dôjde k poškodeniu ciev či tkanív. Spôsobiť ju môžu tiež rôzne operácie a chirurgické zákroky, ktoré oslabia či poškodia tkanivá a tie nie sú schopné rekonvalescencie. Aj psychický stav má vplyv za rozvoj dysfunkcie, muži trpiaci stresom či depresiami sú erektilnou dysfunkciou postihovaní viac ako muži s vyrovnanou psychikou. Ak máte problém so stoporením penisu a ste častým konzumentom alkoholu prípadne drog a ste fajčiar, práve vaše neduhy môžu byť príčinou vzniku poruchy. Nedostatok pohybu či nesprávnu životosprávu zrejme netreba zvlášť zvýrazňovať. Problémovou skupinou sú tiež muži, ktorí trpia rôznymi vážnejšími ochoreniami (chronické či urologické choroby, cukrovka, hypertenzia a iné) – výskyt erektilnej dysfunkcie u tejto skupiny je pomerne častý. Na druhej strane, práve erektilná dysfunkcia môže muža upozorniť, že mu hrozí určité ochorenie. Jej vznik je často signálom poškodenia ciev, srdca, mozgu, metabolických či urologických ochorení.

Ako ju odstrániť?

Prvým a dôležitým krokom je návšteva lekára, ktorý zhodnotí celkový zdravotný stav a odporučí možné riešenia. Dôležitá je tiež celková úprava životného štýlu, ktorá môže zahŕňať aj užívanie vitamínových doplnkov pre mužov. Keďže sa na trhu nachádzajú mnohé kapsuly založené na prírodnej báze (využívajú liečivú silu rastlín), nemusíte sa obávať, že budete vaše telo zaplavovať rôznymi chemickými látkami. Okrem výťažkov rastlín obsahujú tieto kapsuly aj aminokyseliny a rôzne vitamíny, ktoré majú množstvo ďalších výhod a neúčinkujú len na úpravu erekcie (erektilnej dysfunkcie). Dokážu tiež pomôcť pri problémoch s prostatou, zvyšujú a zlepšujú chuť na sex, prinášajú celkové skvalitnenie sexuálneho života. Dôležité je ich pravidelné užívanie a dodržiavanie dávkovania uvedeného na obale. Vitamínové doplnky sú vhodné najmä pre tých pánov, ktorí nechcú navštíviť lekára, ale potrebujú svoju situáciu bezodkladne riešiť. Vitamínové doplnky je možné získať bez lekárskeho predpisu – stačí jednoduché objednanie kapsúl napríklad cez internet a odstránenie poruchy máte na dosah ruky.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie