• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Toto sú najlepšie potraviny na erekciu, ktoré zlepšia váš výkon v posteli

Potraviny a erekcia

Kvalita erekcie ovplyvňuje u mužov prakticky ich celý sexuálny život. Problémy s dosiahnutím stoporenia, jeho udržaním alebo s dostatočnou tvrdosťou erekcie, to všetko má zásadný vplyv na uspokojenie tak pri milovaní, ako aj v rámci partnerských vzťahov. Jednou z možností, ako tieto problémy ovplyvniť, je aj jedálniček a jeho zloženie.

Ako a prečo ovplyvňujú potraviny erekciu u muža

Je všeobecne známe, že potraviny ovplyvňujú zásadným spôsobom zdravotný stav. Kým mastné, presolené či presladené jedlá zhoršujú napríklad hladinu cholesterolu a cukru v krvi, ovocie a zelenina majú pozitívny vplyv na tieto hodnoty, ale aj na srdce či cievy.

To isté platí aj v prípade vplyvov na sexuálny život a pôsobenia na pohlavnú sústavu a jej jednotlivé časti či funkcie. Viaceré potraviny môžu priamo alebo nepriamo pôsobiť na kvalitu sexuálneho života pozitívne aj negatívne a to práve ovplyvňovaním funkcií či vlastností jej jednotlivých častí. Pochopiteľne, nie zo dňa na deň, ale skôr dlhodobo.

Najvýznamnejší vplyv majú v týchto oblastiach:

  • nástup erekcie, hlavne pokiaľ ide o jeho rýchlosť, spolu s udržaním erekcie dostatočne dlhú dobu a v dostatočnej kvalite, čo je dosiahnuté ovplyvnením prekrvenia penisu
  • libido, čiže sexuálny apetít, kde majú mnohé potraviny pozitívny vplyv na testosterón a jeho hladinu, čo vplýva na zvýšenie chuti na sex a aj na zlepšenie erekcie
  • plodnosť súvisiacu s tvorbou spermií, čiže spermatogenézou, pričom v tejto oblasti je vplyv tiež dosiahnutý prostredníctvom ovplyvnenia hladiny testosterónu

Tipy na najlepšie a najúčinnejšie potraviny na erekciu

Ak sa rozhodnete zlepšiť svoju erekciu prostredníctvom potravín, mali by ste sa zamerať na komplexnú zmenu jedálnička a konzumovať vybrané potraviny dlhodobejšie. Splnením týchto dvoch podmienok môžete potom dosiahnuť aj viditeľnejšie účinky.

Tu sú potraviny, ktoré sú najúčinnejšie na erekciu:

Morské plody: Ak zaradíte do svojho jedálnička ustrice či krevety, môžete výrazne a viditeľne podporiť svoju erekciu. Plody mora sú totiž bohatým zdrojom omega-3 mastných kyselín podporujúcich prekrvenie penisu.

Ryby: V mori ešte zostaneme, viaceré morské ryby vám môžu tiež pomôcť k lepšiemu stoporeniu a to obsahom mastných kyselín aj viacerých minerálov, napríklad zinku. Patria sem losos, tuniak, makrela či treska.

Chilli: Známe štipľavé korenie alebo celé chilli papričky obsahujú látku zvanú kapsaicín, vďaka ktorej prichádza k termogénnemu účinku v tele. To vplýva aj na roztiahnutie ciev a zvýšenie prietoku krvi do penisu.

Koreniny: Viacero bežne používaných korenín v kuchyni vám môže tiež pomôcť k zlepšeniu nástupu či tvrdosti stoporenia. Ide napríklad o vanilku, bazalku, mätu, škoricu či kardamón, ktoré podporujú aj sexuálny apetít.

Špenát: Zo zeleniny je najlepším prostriedkom na podporu erekcie špenát, ktorý obsahuje látky zvané dusičnany. Tie sa v tele menia na oxid dusnatý, ktorý má vplyv na roztiahnutie ciev a teda aj na zvýšenie prietoku krvi v nich.

Banány: Z pohľadu erekcie sú dôležité viaceré minerály a medzi ne patrí aj draslík, ktorý sa podieľa na znížení sodíka, ktorý je problémový pre krvný tlak a prekrvenie penisu. Veľmi bohatým zdrojom draslíka sú banány.

Orechy: Vlašské orechy, píniové orechy, mandle a lieskové orechy by ste mali tiež zaradiť do svojho jedálnička a to hlavne kvôli obsahu aminokyselín vplývajúcich na lepšie stoporenie, rovnako tak ovplyvňujú aj libido.

Čokoláda: Pre všetkých, ktorí majú radi sladkosti, je dobrou správou, že na zlepšenie erekcie pomáha aj čokoláda. Podmienkou však je, že musí obsahovať aspoň 70 % kakaa, ktoré obsahuje látky regenerujúce cievy.

Cibuľa a cesnak: Pozitívny vplyv na cirkuláciu krvi a zlepšenie prekrvenia pohlavného údu majú aj cesnak a cibuľa. Obsahujú totiž látky, ktoré podporujú riedenie krvi a zvyšujú hladinu oxidu dusnatého.

Červený melón: Posledným tipom na potravinu s priaznivým účinkom na stoporenie je červený melón. Ten obsahuje totiž viaceré aminokyseliny, hlavne citrulín, ktorý je dôležitý pre zlepšenie prekrvenia pohlavného údu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie