• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Toto sú najlepšie milostné polohy do spálne, sprchy aj do auta

Milostné polohy

Sex by nemala byť nikdy o rutine alebo o nude. Aby to mali milenci v tomto ohľade o niečo ľahšie, existujú desiatky rôznych sexuálnych polôh využiteľných prakticky pre všetky spôsoby pohlavného styku či erotickej stimulácie. Niektoré sa hodia viac do postele, iné viac do kúpeľne a ďalšie sú využiteľné aj vonku. Ktoré sú tie najzaujímavejšie?

Sexuálne polohy do spálne a postele

Spálňa je klasickým a overeným miestom na milovanie a preto je aj najviac sexuálnych polôh určených práve pre využitie v posteli. V spálni máte najviac pohodlia a veľké priestorové možnosti, no zároveň je tu riziko vzniku stereotypu.

Preto treba polohy pravidelne obmieňať, inšpirovať sa môžete týmito:

Lyžičky: Ide o mimoriadne romantickú polohu, ktorá naplno využíva pohodlie postele. Žena si ľahne na bok, muž si ľahne zozadu k nej. Žena potom mierne pokrčí jednu nohu v kolene a on do nej môže vniknúť zozadu. Pozícia sa hodí aj pre análny sex.

Na koníka, ale opačne: Toto je klasika, ktorá má trocha viac erotickú príchuť. Muž si voľne ľahne a žena si obkročmo kľakne nad neho, avšak nie tvárou v tvár, ale naopak. Počas prirážania tak môže muž hladiť jej nohy, chrbát alebo boky.

Poloha s nohami hore: Mimoriadne vzrušujúcou je aj pozícia motýľa. Žena si ľahne na kraj postele s nohami smerom von. Muž k nej pristúpi postojačky, vyloží jej nohy na svoje ramená a vnikne do nej, kým ona sa mu bude pozerať počas milovania do očí.

Poloha v ľahu a na boku: Ak máte radi tesný, no živočíšny kontakt, táto pozícia je ideálna. Žena si ľahne na bok a pokrčí nohy v kolenách. Muž si polo-ľahne a polo-kľakne nad ňu, zaprie sa rukami o posteľ, vnikne do nej a môže prirážať.

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Sexuálne polohy do sprchy a kúpeľne

Veľmi častý miestom na erotické radovánky býva kúpeľňa a vaňa či sprcha, kde je možné sex obohatiť o vodný element. V prípade vane môžete v podstate využiť aj polohy obvyklé do postele, no ak ide o sprchu, treba vyššiu úroveň kreativity.

Tu sú najzaujímavejšie sexuálne pozície a polohy:

Na stojáka: Asi najtypickejšou pozíciou je tá v stoji. Obaja partneri stoja tvárou v tvár, žena sa oprie o stenu sprchy, jemne zdvihne jednu nohu a rozkročí sa. Muž zdvihnutú nohu chytí rukou a môže opatrne vniknúť dnu.

Zozadu v sprche: Aj pozícia zozadu sa dá vyskúšať v sprchovom kúte, chce to len flexibilitu. Obaja partneri sa postavia za seba, muž za ženu. Tá sa predkloní dopredu a potom už len stačí, ak muž do nej zozadu vnikne.

Sex v sede: Pokiaľ to priestorové možnosti dovolia, môže si muž sadnúť v sprchovom kúte do tureckého sedu. Žena si potom na neho kvokne, buď tvárou alebo chrbtom k nemu. Potom stačí už len nájsť pohodlnú pozíciu a začať „jazdiť“.

Na rukách: Táto poloha je rozšírením klasickej pozície „na stojáka“. V tomto prípade sa žena musí oprieť o pevnú stenu v sprche a muž ju zdvihne do výšky pásu. Ona obmotá svoje nohy okolo jeho zadku a môže sa začať prirážať.

Sexuálne polohy do auta a na von

Poslednou kategóriou sú milostné polohy určené na von a do auta. Hoci väčšina áut ponúka len stiesnené možnosti, viete využiť variabilitu priestoru vo vnútri aj vonku, čo prináša nové výzvy a vzrušenie z menej tradičného milovania.

Tu sú 4 polohy, ktoré by ste mali určite skúsiť:

Jazdkyňa na sedadle vpredu: Klasika, ktorá neomrzí, čiže poloha jazdkyne, je ako stvorená do auta. Muž si sadne na sedadlo spolujazdca posunuté čo najviac dozadu, žena si kvokne na neho a divoká jazda bez zábran môže začať.

Misionár na prednej kapote: Aj pre misionársku polohu viete využiť auto, hoci nie jeho vnútro, ale skôr prednú kapotu. Žena si na ňu ľahne, ideálne smerom od prednej časti k čelnému sklu. Muž sa nad ňu zohne a môžete začať.

Odzadu na zadných sedadlách: Ak nemáte auto typu coupé, túto polohu môžete vyskúšať prakticky v každom jednom modely. Stačí, ak si žena kľakne na zadné sedadlá, vyšpúli zadoček smerom von a muž k nej môže pristúpiť zozadu.

69 v kufri: Autá typu combi alebo hatchback majú výhodu, že ak sklopíte zadné sedadlá, môžete si pohodlne ľahnúť do kufra. Túto pozíciu by bolo škoda nevyužiť pre vzájomné orálne potešenie v polohe 69.

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie