• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Tipy na predĺženie erekcie

 

S rastúcim vekom erekcia u mužov postupne slabne. Je to normálny a úplne prirodzený jav, ktorý časom postretne každého jedného muža. Vek však nie je jedinou príčinou slabnutia erekcie. Z rôznych dôvodov sa s týmto problémom stretávajú aj mladí muži. Dôvody nevýraznej erekcie sú rôzne. Jedinec môže napríklad bojovať s určitou chorobou (cukrovka, srdcovo-cievne ochorenia a iné), ktoré majú vplyv aj na ich mužnosť. Podstatný je tiež životný štýl, stravovanie a pohyb. Aj tie dokážu erekciu veľmi výrazne ovplyvniť. Ďalším dôvodom je príliš časté sledovanie porno videí, vďaka ktorému si muž môže privodiť problémy s erekciou. Časté sledovanie porna totiž ovplyvňuje a posúva hranice reakcie mozgu a penisu na vzrušujúce podnety, klasický sex tak pre muža nie je tak zaujímavý ako kedysi.

Prsteň na koreň penisu

Veľmi účinnou a pri tom jednoduchou pomôckou na predĺženie erekcie je použitie prsteňa (obruče), ktorá sa nasadí na koreň penisu. Obruč je najčastejšie vyrobená zo silikónu, no v sexshopoch nájdete aj prstene z gumy, kože či kovu. Veľmi podstatná je správna veľkosť prsteňa – príliš malý vám môže namiesto očakávaného efektu spôsobiť ťažkosti, príliš veľký zase nesplní svoju úlohu. Okrem toho, že vďaka prsteňu zostane penis dlhšie tvrdý, potešíte vďaka nemu svoju partnerku intenzívnejším orgazmom.

Znecitlivejúce gély

Po znecitlivejúcich géloch či sprejoch zväčša siahajú páni, ktorých trápi predčasná ejakulácia. Tieto prípravky však dokážu znecitlivením penisu predĺžiť sexuálny výkon a oboch partnerov tak potešiť tvrdšou, pevnejšou a dlhšou erekciou. Prípravky sa nanášajú na miesta, ktoré sú pri sexuálnom styku najviac stimulované – na žaluď a spodnú časť penisu (okolie uzdičky). Výhodou týchto gélov je ich použitie, jednoducho ich nanesiete pred pohlavným stykom na penis a môžete si užívať. Treba si však dávať pozor aj na nevýhody. Môže sa totiž stať, že sa gél prenesie aj do vagíny partnerky a tým pádom spôsobí aj jej dočasné znecitlivenie. Jej zážitok zo sexu tak bude značne oslabený. Tomuto sa dá predchádzať skorším nanesením prípravku na penis, aby sa do styku stihol poriadne vstrebať.

Prírodné vitamínové doplnky

Jednou z možností, ako posilniť erekciu, je pravidelné užívanie vitamínových doplnkov pre mužov. Ich zloženie a kombinácie účinných prírodných látok zabezpečia okrem zlepšenia erekcie aj predĺženie doby pohlavného styku, zvýšenie chuti na sex či zdravšiu prostatu. Užívanie vitamínových tabliet má oproti vyššie uvádzaným sexuálnym praktikám viacero výhod. Jednou z nich je, že ich efekt je pri pravidelnom užívaní dlhodobejší.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie