• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Tipy pre dokonalý orálny sex

Orálny sex je súčasťou takmer každého sexuálneho života partnerov. Často býva predohrou, ktorá v oboch partneroch prebudí neskutočnú túžbu po vyvrcholení, dokáže povzbudiť a nakopnúť zmyslové bunky tým správnym smerom. Túžba po orálnom uspokojení vie byť naozaj silná, no za krátku dobu sa vie táto túžba aj rýchlo pominúť. Ak chcete zažiť dokonalý orálny sex, na ktorý tak ľahko nezabudnete, dodržujte určité zásady a určite neoľutujete.

Hygiena nadovšetko

Nepríjemná vôňa či chuť sú tým, čo dokáže orálny sex pokaziť hneď v jeho začiatkom. Pach intímnych oblastí ovplyvňuje množstvo faktorov, či už je to konzumovaná strava, fajčenie, alkohol či nesprávna hygiena. Práve nedostatočná hygiena dokáže pokaziť akúkoľvek chuť na orálny sex. Navrhnite preto partnerovi či partnerke pre sexom spoločnú sprchu či kúpeľ. Tu sa môžete pohlavným orgánom dostatočne povenovať nielen z hygienického hľadiska, ale začať aj so vzrušujúcou predohrou.

Úprava vzhľadu

Ak viete, že Vaša partnerka obľubuje orálny sex, starajte sa o úpravu svojich intímnych partií. Vyholenie nahladko či pristrihávanie chĺpkov do určitého tvaru nie sú na škodu. Nie je nič horšie, ako pohľad na prales, ktorý sa partnerke naskytne pri stiahnutí partnerových nohavíc. To isté platí aj naopak. Ženy dokážu byť v tomto smere naozaj kreatívne a ochlpenie pyskov a vagíny vedia premeniť na hotové umelecké dielo.

Horúce pohľady

Aj počas uspokojovania potrieb ústami dbajte na očný kontakt. Muži milujú, ak sa im ženy počas bozkávania a olizovania ich penisu občas hlboko zahľadia do oči a snažia sa ich týmto pohľadom priviesť do ešte väčšej eufórie. Ženy si na pohľady počas orálneho sexu až tak nepotrpia, no určite ich poteší.

Premyslené techniky

Začať bozkami a jemným lízaním od žaluďa ku koreňu, nezabudnúť na semenníky, postupne vsunúť penis do úst a popritom zapojiť do práce aj ruky. To sú základné princípy orálneho sexu, ktoré zvládne aj začiatočníčka. Začiatok by mal byť naozaj jemný, ak žena na penis ústami doslova vhupne a začne ho hneď príliš prehnane stimulovať, môže dosiahnuť práve opačný efekt. Penis ochabne a jeho prebudenia bude trvať veľmi dlhú dobu. Muži majú radi, ak cítia penis v hrdle čo najhlbšie, no povedzme si na rovinu, ženám táto požiadavka veľmi nevyhovuje. Vďaka správnemu uchopeniu penisu sa rukami dokáže hĺbka vniknutia ľahko oklamať a predĺžiť. A ešte jedno odporúčanie pre dámy, dávajte si veľký pozor na zuby. Jemné hryzkanie mužom nemusí prekážať, no ak sa pozabudnete a zuby sa dostanú s penisom do konfliktu v nesprávnej chvíli, môžete mu spôsobiť veľa bolesti. Čo sa týka obráteného gardy, aj muži by počas orálneho sexu mali do práce zapájať ruky. Jazykom stimulovať klitoris a súčasne prstami dráždiť vagínu alebo naopak nikdy nie je na škodu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie