• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Tantra masáž

Neoddeliteľnou súčasťou sexuálneho života a erotiky ako takej sú už odpradávna aj masáže. Ak hľadáte nezvyčajný zážitok, ktorý určite obohatí vaše zmysly a prinesie vám rozkoš z úplne inej dimenzie, potom tantra masáž ja niečo, čo treba skúsiť.

Tak, ako aj v iných oblastiach erotických zážitkov a skúseností, aj v prípade tantry existujú rôzne pohľady a rôzne techniky. V nasledujúcich riadkoch sa vás preto skúsim zasvätiť do toho, čo to tantra masáž je, aký má zmysel, aké sú jej účinky a v čom sú jej benefity. Možno si aj vďaka tomu poviete, že chcete túto vzrušujúcu masáž vyskúšať.

Čo je tantra masáž a aký má význam

Tantra masáž patrí medzi rituály aj masáže súčasne. Ide o dokonalé splynutie techník, ktoré ponúkajú mužom aj ženám psychický, fyzický a sexuálny odpočinok.

Na rozdiel od iných erotických masáží, tantra masáž nie je primárne o dosiahnutí sexuálneho vyvrcholenia, čiže orgazmu. Ten môže byť na záver alebo počas masáže jej súčasťou, no primárny cieľ je obohatiť sexuálny život o nové dimenzie. Vďaka masážnym technikám a postupu tantry môžete objaviť 13. komnatu vzrušenia a uvoľnenia.

Význam tantra masáže by sa dal popísať nasledovne:

 • ide o pôvodný indický rituál, ktorý je cestou k objaveniu svojho vnútra, zmyselnosti, životnej sily a jeho významom je uctievanie svojej sexuality
 • tantra masáž nie je ohraničená iba fyzickými aspektmi, naopak, je o duchovnej energii a jej symbióze s vášňou, zmyselnosťou a vzrušením
 • princípom masáže je rovnováha medzi prijímateľom rituálu a tým, kto je v tomto vzťahu jeho odovzdávateľom a o sile ich prepojenia

Tantrická masáž má základný význam v spojení erotického, fyzického a duševného pôžitku v jedno. Výsledkom je uvoľnenie a úľava, ale zároveň aj nabitie energiou a dosiahnutie harmónie. To platí bez ohľadu na to, či ide o masáž ženy alebo muža.

Súčasťou masáže sú nielen samotné masérske techniky, ale aj atmosféra. Ide napríklad o hudbu s príjemnými tónmi bez extrémnej rezonancie, vnímanie vôní cez vonné oleje alebo o vizuálne vnemy súvisiace s tlmeným osvetlením. Masáž môže byť jednosmerná medzi prijímateľom a dávajúcim, ale aj vzájomná medzi oboma partnermi.

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Účinky tantra masáže

Tantrická masáž má pre sexuálny život, ale nielen pre ten, viacero pozitív a pozitívnych vplyvov. To je aj dôvod, prečo ju ja sám podstupujem pomerne často.

Tu sú najlepšie účinky tantra masáže pre mužov aj ženy:

Objavovanie vlastnej sexuality: Najdôležitejším účinkom tantrickej masáže je zvýšenie kvality sexuálneho života a to cez objavovanie vlastnej sexuality. Odhaliť doteraz nepoznanú rozkoš a vzrušenie je možné práve vďaka flexibilnému prístupu masáže.

Prirodzená stimulácia libida: Tak u mužov, ako aj u žien, je výsledkom dlhodobého absolvovania tantra masáže stimulácia sexuálneho apetítu. Tá je prirodzená, nakoľko celá tantra masáž je nabitá prvkami stimulujúcimi vzrušenie a dráždenie.

Zlepšenie prekrvenia intímnej oblasti: Podobne, ako aj v prípade iných masáží, aj pre tantrickú platí, že pomáha na prekrvenie oblastí, na ktoré je zameraná. V tomto prípade ide o prekrvenie intímnej oblasti a to v širšom ponímaní vrátane okolia

Zmiernenie stresu a napätia: Tantra prináša nielen dráždenie a vzrušenie, ale aj fyzickú úľavu a zmiernenie stresu či napätia. Vďaka tomu možno masáž považovať aj za istú formu relaxu a možnosť, ako zregenerovať sily a načerpať tie nové.

Tréning oddialenia vyvrcholenia: Pre mužov, ktorí majú problém s rýchlou ejakuláciou a ťažkosti s udržaním erekcie, môže byť masáž dlhodobou pomocou. Stačí sa počas nej zamerať na opakované prerušovanie vzrušenia a tým oddialiť orgazmus.

Podpora zdravia prostaty: Aj ďalší účinok sa týka mužov a to konkrétne zdravia ich prostaty. Ak je tantrická masáž sprevádzaná aj vnútornou masážou prostaty, môže to posilniť jej zdravie a fungovanie a slúži to aj ako prevencia jej ochorení.

Riešenie anorgazmie: Špeciálne u žien, ktoré majú problém s dosahovaním orgazmu, môže byť tantra masáž prostriedkom na riešenie tohto stavu. Musí ísť o dlhodobý proces a úspech je aj otázkou kvalitného prevedenia a harmónie počas masáže.

Intímna tantra pre mužov aj pre ženy

Tantrická masáž je určená bez ohľadu na pohlavie, či už pre mužov, ženy alebo aj pre oboch partnerov naraz. Veľa prvkov je spoločných, ale sú tu aj isté rozdiely.

Podľa toho, či ide o masáž pre ženu alebo pre muža, sa rozlišuje masáž Joni a masáž Lingamu. Prechod z tantrickej masáže celého tela do masáže intímnych častí je prirodzený a plynulý. Cieľom masáže nie je vždy dosiahnuť orgazmus, oveľa dôležitejšie je budovať sexuálnu energiu práve tým, že príde k dráždeniu intímnej oblasti.

U mužov sa postupuje pri tantra masáži nasledovne:

 • základom je správne dýchanie, ktoré by nemalo byť trhané alebo nepravidelné, práve naopak, musí byť pokojné, pravidelné, hlboké a relaxačné
 • ruka v ruke s tým ide stimulácia celej genitálnej oblasti, či už sa jedná o semenníky, penis, perineum alebo aj prostatu a to navonok aj vnútorne
 • výsledkom intímnej masáže je spravidla orgazmus, no k nemu sa možno dopracovať aj po opakovanom odkladaní, čo pomáha na predčasnú ejakuláciu

Pokiaľ ide o ženskú tantrickú masáž, v tomto prípade sa zameriavajú techniky jednak na klitoris a neskôr na bod G. Práve vtedy možno dosiahnuť orgazmus.

V prípade ženskej masáže je dýchanie voľnejšie a spontánne, väčší dôraz je kladený na uvoľnenie a vychutnávanie si potešenia. Intímna masáž začína aktiváciou vzrušenia dotykom a stimuláciou klitorisu. Neskôr, keď je sexuálna energia dostatočne vybudovaná, sa zameria na bod G a jeho dráždenie. Masáž však ženy do orgazmu netlačí.

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Odpovede na otázky z internetových fór a diskusií

Pokiaľ ide o tantrickú masáž, hoci sa u nás v posledných rokoch už dosť rozšírila, stále je na internete množstvo otázok týkajúcich sa tejto masáži a jej aspektov.

K častým dotazom na fórach a v diskusiách patria:

Sprevádzajú tantra masáž aj dotyky telo na telo?

Nie, v prípade tantra masáže sa neobjavujú tieto techniky a praktiky, ide len o používanie rúk a pomôcok. Masáž nazývaná aj ako telo na telo je známa skôr pod označením nuru masáž a tá je zameraná viac na sexuálnu oblasť, ide vlastne o kĺzanie telo na telo.

Je tantra masáž nevyhnutne spojená s orgazmom?

Nie, zakončenie masáže nemusí byť nevyhnutne spojené s orgazmom a to ani u mužov a ani u žien. Môže ísť o jej prirodzenú súčasť a vyvrcholenie môže nastať tak v priebehu masáže ako aj na jej konci, no orgazmus nemusí mať vždy bežnú podobu.

Môže byť tantra masáž aj predohrou k pohlavnému styku?

Pokiaľ ju budete absolvovať samostatne v profesionálnom salóne, tak určite nie. Ak sa však rozhodnete pre párovú a partnerskú masáž, potom áno. To, ako bude pokračovať váš intímny kontakt, o tom rozhodnete vy, tantra a sex ale nie sú pevne spojené.

Aké spôsoby dráždenia a masírovania tantra zahŕňa?

Primárne je masáž zameraná na použitie rúk spolu s olejmi, sekundárne sa používajú pierka alebo kožušiny. Cieľom je stimulácia tela a jednotlivých oblastí, vrátane tej intímnej, cez končeky prstov s technikou relaxácie aj budovania sexuálnej energie.

Priebeh tantra masáže

Tantrická masáž sa môže líši podľa prevedenia v detailoch alebo spôsobe stimulácie, no má jasný priebeh. Masáž začína úvodným rituálom a končí uvoľnením.

Tu sú stručne opísaný priebeh a prvky tantra masáže:

Úvodný rituál „Namaste“

Tantrická masáž začína úvodným rituálom uctenia tela, ktorý sa nazýva aj „Namaste“. Rituál je o spoločnom naladení sa, uvoľnení, zladení dýchania a o získaní spoločných vibrácií. Úvod začína v stoji rituálnym pozdravom. Následne si ľahnete, uvoľníte sa a môže začať masáž. Tá prebieha v intímnej atmosfére, v ľahu a obaja budete bez oblečenia.

Masáž hlavy a chrbta

Masáž začína na hlave, ktorú tantra považuje za najdôležitejšiu časť tela z pohľadu prežívania emocionálnych zážitkov. Najskôr prebieha na chrbte, potom si ľahnete na brucho a pokračuje v zadnej časti hlavy. Plynulo prechádza stimulácia na krk a šiju a neskôr na chrbát. Ten je namáhaný najviac a masáž sa sústredí na jeho uvoľnenie a relaxáciu.

Masáž rúk a nôh

Od chrbta prechádza tantrická masáž plynulo na končatiny. Tu ide o dôkladné premasírovanie rúk, najmä dlaní a zápästia. Ešte dôležitejšia je masáž nôh, najmä lýtok, členkov a chodidiel. Tu sa nachádza viacero erotogénnych zón, ktorých stimulácia môže priniesť uvoľnenie, vzrušenie aj povzbudenie. Na tie sa tantra zameriava najviac.

Masáž prednej časti tela

Po skončení masáže zadnej časti a končatín nasleduje zmena polohy a masáž prednej časti. Ľahnete si na chrbát, uvoľníte svalstvo a budete si vychutnávať masáž prednej časti stehien, masáž ramien a masáž hrudníka. V prípade mužov aj žien zahŕňa prsia aj brušnú časť, základom sú dotyky a jemná stimulácia každej z oblastí končekmi prstov.

Masáž erotogénnych oblastí

Súčasťou tantry je aj masáž intímnej oblasti. Tá je zameraná v prípade mužov na semenníky, penis a prostatu, u žien na klitoris a vnútro vagíny s dôrazom na bod G. Cieľom masáže je prebúdzanie sexuálneho apetítu a stimulácia zmyslov, následkom čoho prichádza rozkoš a s ňou aj orgazmus. U mužov nemusí byť sprevádzaný ejakuláciou.

Uvoľnenie a zrelaxovanie

Na záver tantrickej masáže nasleduje uvoľnenie, relaxácia a užívanie si nadobudnutej sexuálnej energie. K uvoľneniu musí prísť tak na úrovni mysle, ako aj tela. Ak bola tantrická masáž zakončená orgazmom, počas záverečnej fázy si ho možno využiť a naplno vnímať jeho dozvuky. Relaxácia prebieha v ležiacej polohe v maximálnom pohodlí.

Ako ešte zlepšiť svoje sexuálne zdravie

Tantra masáž je ideálna, ale nie jediná príležitosť, ako zlepšiť svoje sexuálne zdravie. Špeciálne pre mužov je vhodné skúsiť aj afrodiziaka a rôzne preparáty.

Prirodzenou formou afrodiziak sú napríklad koreniny, plody mora, víno, niektoré druhy ovocia a bylinky a čaje s ich obsahom. Ich pôsobenie je síce viditeľné, ale nie vždy aj dosť účinné. Dôvodom je nižšia koncentrácia afrodiziakálnych zložiek.

Preto odporúčam ešte jedno oveľa lepšie riešenie:

 • mám na mysli špeciálne prípravky pre mužov v podobe tabliet
 • tieto produkty majú kvalitné a špecializované zloženie
 • v ňom nájdete účinné afrodiziaka a to v koncentrovanej forme
 • prípravky sú dostupné bez receptu alebo vyšetrenia u lekára
 • ich užívanie je jednoduché a môže byť sporadické aj dlhodobé
 • majú 100 % prírodné pôsobenie bez nežiaducich účinkov

Príkladom takéhoto prípravku je eJoy®, preparát pre mužov v podobe perorálnych tabliet. Stačí užiť jednu dávku 30 minút pred pohlavným stykom alebo pravidelne raz za deň a môžete si naplno užívať maximálny výkon, či už ide o erekciu alebo libido.

Spomínanú značku som užíval aj ja sám a mám s ňou bohaté skúsenosti. Na trhu je už od roku 2016 a patrí k najviac overeným preparátom. Účinnosť je viditeľná, najmä ak budete tabletky užívať dlhodobejšie viac mesiacov. Značka má v ponuke aj špeciálny produkt eJoy® LONG pre predĺženie doby do ejakulácie, čo som využíval aj pri tantre.

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie