• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Tajomná tantra masaž

Vyskúšali ste s partnerom v posteli množstvo polôh, sex na nezvyčajných miestach, takmer všetky dostupné erotické pomôcky, no stále vášmu sexu niečo chýba? Potrebovali by ste ho oživiť a trochu okoreniť, no nepomohla ani Kamasútra? Skúste tantrický sex! Má množstvo tajomstiev, prináša pôžitok telu aj duši, zabezpečuje dlhotrvajúcu erekciu a preniká do všetkých buniek tela.

Nejde len o sex

Tantra je nesprávne považovaná len za sexuálnu praktiku. Hlavnou úlohou tantrického sexu je prinášať uvoľnenie celému telu. Partneri sa tak dokážu lepšie sústrediť na sex, precítiť ho všetkými zmyslami a zjednotiť telo s mysľou. Pred praktikovaním tantry by ste mali dodržať niekoľko zásad, vďaka ktorým bude sex naozaj nezabudnuteľný:

  • na tantrický sex si vyhraďte dostatok času, pri tantre sa nesmiete ponáhľať;
  • sústreďte sa len na danú situáciu – na tantrický sex, neubiehajte myšlienkami k nesplneným povinnostiam či práci. Je dôležité odpútať sa od problémov a stresu, inak nemá tantra žiadny zmysel;
  • vymeňte stereotypné miesta, na ktorých zväčša sexujete za nové. Spálňu za kuchyňu, posteľ za deku na zemi, prípadne si v obývačke prestrite na zem kožušinu;
  • pohodlie, pohodlie a ešte raz pohodlie. To je dôležitý základ tantry. Množstvo vankúšov, sviečky, príjemná hudba. Zútulnite si prostredie tak, aby ste sa cítili naozaj príjemne a uvoľnene.

Tantrický sex by mal vždy začínať masážou. Tantrickou masážou. A tantrická masáž by mala začínať spoločným kúpeľom. Už pri ňom sa uvoľníte, navodíte si správnu atmosféru a pripravíte sa na nezabudnuteľný zážitok. Masáž by mala venovať pozornosť celému telu, no najmä intímnym partiám. Začnite masážou hlavy – prejdite cez vlasovú časť až na spánky, k temenu, špeciálnu pozornosť venujte ušným lalôčkom. Postupne sa cez krk, ramená, prsia a brucho dopracujete až k lonu. Či už bude masírovať muž ženu alebo žena muža, postup je rovnaký. Samozrejme, muž sa pri prsiach zdrží dlhšie. Po dokonalej stimulácií pohlavných orgánov prejdite opäť nižšie, cez stehná až ku chodidlám. Veľmi podstatná je citlivosť, precíznosť a prejavovanie úcty k telu, ktoré masírujete. Masáž privedie do stavu hlbokej relaxácie oboch zúčastnených, vzrušenie bude doslova neznesiteľné a budete túžiť len po jednom. Pri masáži si môžete pomôcť napríklad pierkami, šteklením na správnych miestach sa môže dostaviť dokonca orgazmus. Ak masíruje žena muža (naozaj precízne), mala by sa v krátkej dobe objaviť erekcia. Masáž intímnych partií prináša silnú energiu, jej cieľom nie je ejakulácia, ale dokonalé uvoľnenie.

A potom prichádza…

… samotný tantrický sex, pri ktorom môžu partneri zažiť niekoľko orgazmov po sebe. Podstata tantrického sexu spočíva v odďaľovaní vyvrcholenia. Orgazmus je potrebné včas zastaviť, potlačiť ho a opäť začať so stimuláciou. Tento proces sa opakuje niekoľkokrát po sebe, koľko obaja partneri vydržia. Každé prerušenie so sebou prináša čoraz viac vzrušenia do ďalšej stimulácie. Nakoniec sa dostaví orgazmus v plnej sile, ktorý bude intenzívny ako nikdy pred tým.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie