• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Španielske mušky ako afrodiziakum, ich účinky a praktické skúsenosti s nimi

Afrodiziaká

Pojem španielske mušky už aspoň raz v živote počul každý, koho lákajú zaujímavé a nevšedné sexuálne zážitky. Španielske mušky sú totiž jedno z najznámejších a najsilnejších afrodiziak, aké sú k dispozícii. Okoreniť si svoj sexuálny život týmto slávnym elixírom má mnoho výhod, ale aj niektoré riziká.

Čo sú španielske mušky

Za pomenovaním španielske mušky sa skrýva špeciálne afrodiziakum nerastlinného pôvodu, ktorého základom je látka zvaná kantaridín. Ide o látku, ktorá sa získava z chrobáka zvaného pľuzgiernik lekársky, ktorého telo sa usuší.

Z neho sa potom extrahuje táto zložka, ktorá je však zároveň aj prudkým jedom, aspoň pri bežnom kontakte s pokožkou či sliznicami. V roztoku španielskych mušiek je však namiešaná iba taká koncentrácia, aby to bolo dostatočne bezpečné a s minimálnym rizikom, prípadne bez viditeľnejších nežiaducich účinkov.

Medzi ďalšie zaujímavosti o španielskych muškách patria:

  • najviac tento „elixír lásky“ preslávil známy markíz de Sade, ktorý so španielskymi muškami ako afrodiziakom experimentoval
  • najčastejšie má toto afrodiziakum tekutú formu a vyrába sa v podobe kvapiek, niektoré značky sú dokonca s ovocnou príchuťou
  • nie všetky produkty s  označením španielskych mušiek obsahujú prírodný kantaridín, niektoré už len jeho syntetickú formu

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Účinky a na čo pomáhajú

Španielske mušky sa využívajú hlavne ako afrodiziakum, kedy sa užívajú perorálnym spôsobom v podobe hotových prípravkov. V minulosti sa však používali roztoky s ich obsahom aj v rámci liečby.

Tu sú dve najdôležitejšie oblasti pôsobenia:

Afrodiziakum: Základným účinkom kvapiek s obsahom španielsky mušiek je lepšie prekrvenie genitálií a zvýšenie dráždivého pocitu tepla. To so sebou prináša zvýšenie vzrušenia a tiež vzrušivosti na sexuálnu stimuláciu.

Dráždivé účinky: Samotný kantaridín má dráždivé účinky a tie sa v minulosti využívali v dvoch oblastiach. Prvou bola močová sústava, kde mala látka močopudné pôsobenie, druhou použitie na existujúce pľuzgiere a kožné infekcie.

Dávkovanie, užívanie a možné riziká

Pokiaľ ide o použitie španielskych mušiek za účelom zvýšenia sexuálnej dráždivosti a podpory sexuálneho apetítu, toto afrodiziakum je využiteľné tak pre mužov, ako aj pre ženy. Dôležité je však dodržiavať všetky pravidlá správneho použitia.

V opačnom prípade totiž hrozia aj vážne zdravotné riziká či vedľajšie účinky. Počítať treba s tým, že u niektorých ľudí sa objavili infekcie močových ciest, opuch vonkajších genitálií a zdurenie okolia pošvy u žien a bolestivá erekcia s trvaním dokonca aj po pohlavnom styku, kedy je nevyhnutné vyhľadať lekára.

Pokiaľ ide o dávkovanie, držte sa týchto zásad:

  • vždy si pred prvým použitím prečítajte návod
  • obvykle sa užíva len zopár kvapiek, obvykle od 3 do 6, ktoré sa nakvapkajú pod jazyk
  • afrodiziakum treba použiť zhruba hodinu pred pohlavným stykom
  • použitie je obvykle obmedzené iba raz za 24 hodín

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Ďalšie afrodiziaka na libido

Okrem španielskych mušiek je možné využiť na podporu sexuálneho apetítu a zvýšenie libida aj niektoré iné prostriedky či spôsoby. Ich výhodou je, že pomáhajú komplexne, sú prirodzené a bez akýchkoľvek rizík.

Tu sú ďalšie zaujímavé afrodiziaka:

Chilli: Toto známe korenie patrí medzi známe stimulanty libida a sexuálneho apetítu a to tak u mužov, ako aj u žien. Podporuje totiž rozšírenie ciev, zlepšenie prekrvenia pohlavných orgánov a má aj termogénny účinok, čiže zvyšuje pocit tepla.

Ustrice: Morské plody, najmä však ustrice, sú tiež veľmi dobrým afrodiziakálnym prostriedkom. Hlavne u mužov podporujú hladinu testosterónu, ktorý je nevyhnutný tak pre chuť na sex, ako aj pre kvalitnú a tvrdú erekciu.

Červené víno: Na uvoľnenie psychiky, nervozity a tiež na zlepšenie vnímania sexuálneho dráždenia sa odporúča využiť mužom aj ženám červené víno. Pamätajte však na odhadnutie správneho množstva, odporúčaný je najviac 1 pohár.

Čokoláda: Ak ide o sladkosti, kvalitná čokoláda s vyšším obsahom kakaa, aspoň 70 %, má tiež pozitívny vplyv na sexuálny apetít. Kakao totiž obsahuje viacero flavonoidov, ktoré podporujú krvný obeh a lepšie prekrvenie genitálií.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie