• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Slabá výdrž pri sexe. Ako ju ovplyvniť?

 

Celý deň sa tešíte na sex, neviete svoje myšlienky preorientovať na nič iné a keď večer nastane chvíľa toľko očakávaného sexuálneho styku, po pár minútach je koniec. Sex skončí pomaly skôr ako začal. Ak sa to stalo prvýkrát za dlhšie časové obdobie, je to v poriadku. Ako sa hovorí, nie každý deň je nedeľa. To platí aj v sexe, nie vždy sa podarí dosiahnuť uspokojivý výsledok pre obe strany.  Ak sa však tento problém objavuje čoraz častejšie prípadne trápi dvojicu dlhšiu dobu, niečo nie je v poriadku. Tí šťastnejší páni môžu prejsť po krátkej chvíle na druhé kolo, v ktorom sa kúsok slasti ujde aj partnerke. Tí menej šťastní sa budú nad podaným výkonom ešte dlho zamýšľať (opäť) a zrejme sa prinútia pátrať po dôvode neúspechu. Či už sa po tomto výkone stretne muž s chápavým pohľadom či prístupom partnerky alebo obdrží niekoľko výčitiek, sexuálnu výdrž by mal v každom prípade snažiť posilniť. Nielen kvôli partnerke, ale najmä kvôli sebe.

Naučte sa správne dýchať

Dýchanie je životne dôležitou činnosťou, ktorá prebieha automaticky. Keďže ide o vrodenú činnosť, netreba sa ju učiť. Čo je však potrebné sa naučiť je dýchať správne. Väčšina ľudí dýcha plytko – do pľúc. Pri tomto dýchaní sa však nedostáva do tela potrebné množstvo kyslíka, ktoré potrebujú orgány ku svojej činnosti a vznikajú rôzne poruchy. Jednou z nich môže byť aj problém s erekciou alebo slabou sexuálnou výdržou. Ak sa naučíte dýchať hlboko do brucha, privediete dostatok kyslíka okrem iného aj k pohlavným orgánom a penisu tak zabezpečíte správne prekrvenie a funkčnosť.

Prestávky počas styku

Jedno z najjednoduchších no pritom veľmi účinných riešení. Keď muž cíti, že prichádza vyvrcholenie, preruší na pár minút akt a vráti sa k nemu po odznení prichádzajúcej ejakulácie. Aby počas tejto prestávky partnerka nevychladla, venuje sa partner zatiaľ jej telu a láskaniu. Mal by sa pritom venovať najmä aktívnej stimulácií klitorisu. Veľmi ľahko sa totiž môže stať, že prerušovaný styk oddiali ženský orgazmus na dlhšiu dobu, prípadne k nemu nedôjde vôbec. Partneri môžu mať po ruke napríklad vibrátor, ktorý dokáže na pár minút penis bez problémov nahradiť.

Správne sexuálne polohy

V mnohých prípadoch stoja za rýchlejším vyvrcholením nevhodné polohy. Ak v posteli uprednostňujete polohy, ktoré si vyžadujú silnejšie prirážanie zo strany muža, skúste tento zvyk zmeniť. Vhodnejšie sú polohy, pri ktorých je aktívnejšia žena, ktorý si sama reguluje intenzitu styku.

Tréning vďaka masturbácií

Ak ste vyskúšali všetko možné, od úpravy životného štýlu (stravovania, pohybu) cez eliminovanie stresu až po zmenu sexuálnych zvyklostí a nič nepomohlo, vyskúšajte hodinku či dve pred sexom masturbovať. Vyprázdnite tak svoje zásoby a penis pomôžete správne prekrviť. Počas sexu tak bude penis takpovediac unavený a bude musieť vyvinúť väčšiu aktivitu, aby dosiahol požadovaný efekt. A práve to môže viesť k dokonalejšiemu sexu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie