• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Silná erekcia vďaka strave

 

Frekvenciu, silu či intenzitu erekcie ovplyvňuje množstvo faktorov, jedným z nich je aj strava. Pre silnú erekciu je potrebné konzumovať veľa ovocia a zeleniny, ktoré obsahujú množstvo vitamínov, antioxidantov a iných zdraviu prospešných látok. Ak vo vašom jedálničku prevládajú skôr mäsové pokrmy, tuky, rôzne polotovary a trpíte problémami s erekciou, je na čase jedálniček výrazne upraviť. Stačí si zobrať príklad z čias dávno minulých. Myslíte si, že v minulosti mužov netrápili ťažkosti s erekciou? Nebojte sa, neboli stavbou tela ako súčasní muži a aj oni často trpeli problémami týkajúcimi sa erekcie. Pravdou však je, že kedysi neexistovali rôzne lieky a liečivá na skvalitnenie erekcie a tak si pomáhala len vyváženou stravou. Ďalším príkladom sú zvieratá v prírode – ak ich trápi nejaké ochorenie či bolesť, hľadajú pokrmy či bylinky, ktoré ich problém odstránia. Nič preto nedáte za skúšku. V prípade, že vás trápia poruchy erekcie a neviete si s nimi poradiť, skúste zeleninu. Ak chcete na sebe pozorovať účinky, dôležitá je pravidelná konzumácia.

Je vedecky dokázané, že pravidelná konzumácia surového ovocia a zeleniny zlepšuje celkový zdravotný stav ľudí, pôsobí teda aj na erekciu. Okrem iného sa stará aj o úprava hladiny cholesterolu v krvi, čím sa stará o správne fungovanie celého kardiovaskulárneho systému. Práve na srdcovo-cievne problémy môžu nadväzovať aj poruchy erekcie, či už sa jedlá o slabú erekciu alebo jej úplnú stratu. Surová zelenina na seba tiež viaže chemické látky a voľné radikály a odvádza ich z tela von, čím odľahčuje prácu celému organizmu. Práve voľné radikály nepriaznivo pôsobia na srdcovo-cievny systém a ich prebytok vo vašom organizme sa tak môže odzrkadliť aj na erekcií.

Neviete sa rozhodnúť, ktorá zelenina je pre vás najvhodnejšia? Opäť sa môžeme pozrieť do minulosti. Naši predkovia sa zameriavali na pestovanie jednoduchej zeleniny, ktorá im dodala všetky potrebné vitamíny a živiny. Klasikou pre nich bol šalát, kapusta, kel, brokolica či špenát. A zrejme naozaj vedeli, čo je dobré a účinné. Tieto „klasiky“ totiž obsahujú kyslinu listovú, ktorá  má blahodárny vplyv na mužskú výdrž v posteli.  Okrem nich môžete svoju erekciu zlepšiť aj vďaka petržlenu, mrkve, zeleru, zázvoru, cesnaku, paradajkách, chilli papričkách (ktoré sú okrem iného tiež skvelým afrodiziakom, zvyšujú chuť na sex, ktorá bude vďaka nim intenzívnejšia) a tiež orechom rôznych druhov, banánom, figám či vajíčkam.  Ak chcete svoju erekciu naozaj zlepšiť a prinavrátiť jej stratenú silu, snažte sa o ich surovú konzumáciou. Tepelná úprava totiž dokáže zničiť množstvo vitamínov a zdraviu neprospieva ani prílišné solenie pokrmov.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie