• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Riešenie problémov s erekciou

 

Mužov s problémovou erekciou z roka na rok pribúda. Nejedná sa pri tom len o staršie vekové kategórie či mužov bojujúcich s príznakmi andropauzy. Aj mladší muži sa stretávajú s nedostatočnou prípadne úplne chýbajúcou erekciou. Problémy s erekciou teda môžu potrápiť každého muža bez ohľadu na jeho vek. Existuje niekoľko riešení, vďaka ktorým sa muži dostanú opäť „do formy“.

Liečivé preparáty viazané na predpis

Ak ste sa kvôli problémom s erekciou dostali do fázy návštevy lekára, z jeho ordinácie budete odchádzať s receptom na tabletky, ktoré sú viazané na lekársky predpis. Ľudia sú väčšinou presvedčení, že tabletky na predpis robia zázraky a ich problémy určite vyriešia. Nemyslia pri tom na množstvo nežiaducich účinkov ako aj cenu za tieto lieky. Pri tabletkách na predpis treba rozlišovať tie, ktoré vám lekár predpísal len na základe opísania problémov a tie, ktoré sa radia k hormonálnej liečbe. Hormonálna liečba je riešením v prípade, že vám na základe krvných testov bola zistená hormonálna nerovnováha – najmä znížená hladina mužského pohlavného hormónu testosterónu.

Vitamínové doplnky bez lekárskeho predpisu

Tí páni, ktorí sa k návšteve lekára ešte neodhodlali, však nemusia zúfať. Aj pre nich existuje riešenie v podobe vitamínových doplnkov, ktoré si  môžu zakúpiť dokonca online z pohodlia domova. Jedným zo súčasných veľmi úspešných vitamínových doplnkov, ktorý má čisto prírodné zloženie a teda žiadne nežiaduce účinky, je Ejoy. Okrem problémov s erekciou predlžuje pohlavný styk, pomáha pri problémoch s prostatou a zvyšuje chuť na sex.

Riešenie pomocou injekcií

Áno, je to tak, aj penis je jednou z častí tela, do ktorej sa pichajú injekcie! Už len táto predstava je síce nepríjemná, ale injekčná liečba môže byť pre mužov naozaj veľmi nápomocná. Injekcie obsahujú liečivé látky, vďaka ktorým sa zlepší prekrvenie toporivých teliesok v penise, čo zabezpečí kvalitnejšiu erekciu.

Gély, krémy, vákuové pumičky

Gély a krémy patria k lokálnej liečbe erekcie a vďaka rýchlemu vstrebaniu účinných látok do hlbších vrstiev tkanív penisu dokážu poskytnúť rýchlo viditeľné účinky. Tieto prípravky však neriešia problémy s erekciou z dlhodobého hľadiska, sú skôr riešením pre rýchlu stimuláciu pred samotným pohlavným stykom. Vákuové pumpy slúžia na prekrvenie penisu – pomocou odsávania vzduchu sa vytvorí určitý podtlak, vďaka ktorému dôjde k erekcií. Pre udržanie erekcie je však potrebné navliecť na koreň penisu krúžok alebo prstenec. Používanie vákuovej pumpy však so sebou nesie aj riziká – môže poškodiť cievy, spôsobiť krvácanie či krvné zrazeniny.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie