• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Prírodné afrodiziaká

Afrodiziaká sú látky, ktoré dokážu predĺžiť a zintenzívniť príjemné chvíle s partnerom. Niektoré z nich konzumujeme bežne, bez toho aby sme si boli vedomí ich vedľajšieho účinku na naše libido a o iných ste možno ešte ani nepočuli. Tak či onak, tieto látky môžete použiť pri varení a okoreniť si tak nielen večeru ale aj noc. Nápomocné sú práve v tejto dobre, kedy sú ľudia neustále v strese, zahltení prácou a vyčerpaní. Pretože tieto faktory dokážu poriadne znížiť sexuálnu túžbu.

Čo to vlastne afrodiziaká sú?

Afrodiziakám sa už od nepamäti pripisovala veľká sila a ľudia ich považovali za niečo magické, pretože si ich účinky nedokázali vysvetliť. Dnes vieme, že afrodiziaká sú látky, ktoré pôsobia na našu myseľ. Dokážu ju opantať, vyvolať sexuálne vzrušenie a napätie. Pôsobia na všetky naše zmysly a povzbudzujú ich funkciu.

Existuje niekoľko foriem – buď čisto prírodné, ktoré bežne používame v kuchyni alebo vo forme tabliet, ktoré obsahujú ešte iné povzbudzujúce látky. Po ich požití sa dostaví dobrá nálada a mali by ste sa cítiť naozaj dobre.

Ženšen

Najúčinnejším afrodiziakom je práve ženšen, ktorý sa svojím zložením podobá na ľudské hormóny. Je veľmi rozšírený po celom svete a to nielen ako afrodiziakum, pretože dobre vplýva na celé telo. Dokáže zlepšiť pamäť, zvyšuje schopnosť sústredenia a znižuje pravdepodobnosť únavy. Ľudia už od pradávna verili v to, že tvar plodiny určuje orgán, pre ktorý je prospešný. Videli ste už koreň ženšenu? Okrem jeho vplyvu na celkové zdravie a na výšku libida, sa používa aj pri liečbe erektilnej dysfunkcie. Je to z toho dôvodu, že ženšen dokáže zvýšiť teplotu tela, vďaka čomu krv cirkuluje rýchlejšie a spriechodní tak celý pohlavný úd. V obchodoch ho nájdete vo forme prášku, tabliet aj tekutých výťažkoch.

Maca

Nazývaná tiež peruánsky ženšen, rovnako patrí medzi silné afrodiziaká. Maca zvyšuje výdrž a vytrvalosť, čím zlepšuje sexuálny výkon. Podporuje zvýšenie energie a libida u žien aj u mužov. Taktiež pozitívne vplýva na erektilnú dysfunkciu, depresiu, rast vlasov a redukciu hmotnosti. Často sa využíva pri liečbe neplodnosti, pretože zvyšuje pohyblivosť a množstvo spermií. K dispozícii je najčastejšie vo forme prášku.

Ustrice

Svojím tvarom ani chuťou nepôsobia lákavo, no podľa ich zloženia sú po materskom mlieku druhou najvýživnejšou potravinou na svete. Navyše patria aj medzi vynikajúce afrodiziaká. Milovníci ustríc odporúčajú konzumovať ich surové, s troškou citróna. Ustrice obsahujú aminokyseliny a dokonca aj látku podobnú našim hormónom. Avšak pozor, ustrice obsahujú veľké množstvo tuku aj cholesterolu, takže ich nejedzte vo veľkom.

Kotvičník zemný

Vznikajúca látka, ktorá posilňuje mužské libido. Vďaka prírodným hormónom, ktoré sa nachádzajú v jej listoch, podporuje tvorbu mužského pohlavného hormónu a zároveň povzbudzuje chuť na sex. Niektoré výskumy dokazujú, že po požití kotvičníka, sa množstvo testosterónu zvýši až o tretinu. Podobný účinok ako na mužov, má samozrejme aj na ženy. U tých sa navyše využíva pri menopauze, na jej ľahší priebeh. Mimo to, zlepšuje fyzickú aktivitu, podporuje regeneráciu, prospieva pri chorobách močových ciest a upravuje krvný cukor. Najčastejšie ho nájdete vo forme prášku, kapsúl alebo ako čaj.

Ďalšie afrodiziaká

 • Čokoláda
 • Jahody, broskyne, ananás
 • L-arginín
 • Ginko biloba
 • Koreniny – vanilka, škorica, rozmarín, šalvia, zázvor, čili, koriander
 • Med
 • Zelený aníz
 • Paradajky, zeler
 • Cesnak
 • Chren
 • Hľuzovky
 • Horčica

Prípravok na podporu libida, erekcie a zdravého sexuáleho života s prírodných látok eJoy.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie