• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Predstieraný orgazmus? Ľahko ho odhalíte!

 Po sexe zakončenom poriadne silným orgazmom túži každý z nás. Veď preto sa sexu oddávame. Vedie nás k nemu túžba po pôžitku, splynutí, vyvrcholení. Nie každému je však súdené poznať pocit dosiahnutia orgazmu. Niekto nepozná silu orgazmu po celý svoj život, iným sa podarí jeho slasť pocítiť len zriedkavo. Podľa rôznych prieskumov dosiahne len 30% ľudí oddávajúcich sa sexuálnym hrátkam vyvrcholenie v podobe orgazmu pravidelne. Existujú rôzne spôsoby ako docieliť orgazmus. Ak vás partner k sexu neprivedie pri klasickom styku, skúste to inými „náhradami“. Orálny sex, erotické pomôcky, masturbácia. Najhoršie, čo môže partner či partnerka urobiť ak sa mu nedarí dosiahnuť orgazmus, je predstierať ho. Prečo odchádza k predstieraniu? Buď nechce partnerka partnerovi ublížiť alebo chce mať sex rýchlo za sebou.

Odhalenie bolí

Oboch. Ak partnerka predstiera orgazmus a neskôr nato partner príde (prípadne sa mu sama prizná), jeho sebavedomie veľmi utrpí. Výčitky, že nedokáže ženu uspokojiť a ona sa uchýlila ku klamstvu a predstieraniu, znášajú muži veľmi ťažko. A keď sa trápi muž, začne sa trápiť aj jeho milujúca partnerka a začarovaný kruh začína. Ak sa jednalo len o jednorazový styk prípadne rýchlovku s neznámym alebo neznámou, na nedokonalý sex obaja rýchlo zabudnú. Ak sa však chýbajúci orgazmus prípadne jeho predstieranie objavuje v trvalom vzťahu pravidelne, situáciu treba riešiť.

Ako spoznáte predstieranie?

Muža prestierajúceho orgazmus žena odhalí ihneď. A vlastne, načo by to muž robil? A existuje vôbec taký muž? Pri opačnom garde je to náročnejšie. Zvukové prejavy dokážu zavádzať. Žena môže nahlas dýchať, vzlykať, kričať a muž si myslí, že je v siedmom nebi. No opak môže byť pravdou. Dôležité je všimnúť si niekoľko vecí. Prvou je vlhkosť. Po dosiahnutí ženského orgazmu „vyplaví“ vagína zvýšené množstvo tekutiny. Zriedkavo sa dokonca môžete stretnúť so ženskou ejakuláciou, kedy je tekutina produkovaná v naozaj viditeľnom množstve. Ďalším znakom sú vaginálne sťahy, takzvané kontrakcie. Vagína výraznejšie obopne penis, nie je možné tento pocit prehliadnuť. Mnohým mužom sťahy dokonca urýchlia nástup vyvrcholenia. Ďalším telesným prejavom je napnutie celého tela. Cítite, ako by žena dostala kŕč, ktorý sa nechce vytratiť. Aj toto je znak, že skutočný orgazmus prichádza. Posledným dôkazom, ktorý môžete pocítiť na „vlastné ruky“ sú vztýčené bradavky. Stoja v pozore, sú na dotyk tvrdé, pevné. Ak ani jeden z týchto prejavom pri sexe nepozorujete, no vaša partnerka stoná o stošesť, zrejme ide naozaj o predstieraný orgazmus.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie