• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Predlženie pohlavného styku

Dlhší styk vďaka správnej polohe

S pribúdajúcim vekom sa mení dĺžka pohlavného styku. Niektorí páni trpia zníženou kvalitou erekcie, čo môže spôsobiť dlhší, no nie veľmi intenzívny zážitok. Druhú skupinu párov zase slabá erekcia odradzuje a sex končí predčasne. Existujú aj muži trpiaci predčasnou ejakuláciou, ktorá tiež nie je dvakrát potešujúca.  Ako si zabezpečiť dlhší a intenzívnejší pohlavný styk?

Správna poloha pomáha

Ak potrebujete pohlavný styk predĺžiť a skvalitniť, musíte zvoliť vhodnú polohu. Každému páru vyhovuje niečo iné, preto treba skúšať, skúšať a skúšať. Najlepšie je vziať do ruky Kamasútru, ísť polohu po polohe a sami prídete na to, čo vám najviac vyhovuje. Keďže má každý človek erotogénne zóny na iných miestach, každému vyhovuje iná rýchlosť milovania a nie všetci sú ochotní vyskúšať aj krkolomnejšie polohy, treba nájsť v sexuálnom partnerstve kompromis. V prípade, že túžite po dlhšom milovaní, odporúča sa praktikovať polohy „telo na telo“, teda veľmi tesné, intímne. Pri týchto polohách môžete partnerke či partnerovi hľadieť priamo do očí a preciťovať prichádzajúci orgazmus spoločne. Ak máte málo času a túžite po rýchlom, no intenzívnom orgazme, najlepšia poloha je na koníčka. Či už bude partner ležať a partnerka bude navrchu alebo bude partnerka na štyroch a partner do nej vznikne zozadu, intenzívny orgazmus je istý. Naopak, ak máte dostatok času, neváhajte vyskúšať tantru. Pri zachovaní správneho postupu tantrického sexu zažijete naozaj silný a dlhotrvajúci orgazmus, no táto technika si vyžaduje dostatok trpezlivosti a dodržiavanie istých pravidiel.

Takto nie

Myslíte si, že predčasnej ejakulácií zabránite, ak budete myslieť na niečo neerotické? Uvažujete pri sexe nad zmyslom života, neporiadkom v byte, pracovnými problémami či varením? Robíte obrovskú chybu! Pri sexe sa venujte len sexu a to aj myšlienkami! Nie je nič horšie ako pustiť pri sexe uzdu mysleniu. Okrem toho, že nebudete vôbec sústredení na to, čo robíte a tým sa oberáte o príjemné pocity, môžete zmiasť aj partnerku. Tá veľmi rýchlo vycíti, že ste mysľou mimo a znepríjemníte jej tak potešenie zo sexu. Kedysi síce odporúčanie znelo: ejakuláciu oddiališ, keď budeš myslieť na niečo asexuálne, no táto rada nie je veľmi správna.

Prerušovaný styk

Na predĺženie sexuálneho pôžitku občas pomáha aj prerušovaný styk, no nie u všetkých párov. Princíp síce znie jednoducho – prestať so stimuláciou hneď ako partner cíti, že prichádza vyvrcholenie, no nie vždy je to aké ľahké. Mnohí muži skrátka nevedia svoj pud ovládať a aj napriek tomu, že cítia prichádzajúcu ejakuláciu, nevedia prestať. Chce to len cvik a pevnú vôľu. Tí, ktorým prerušovaný styk nerobí problém, majú vyhraté. No aj tu si treba dávať pozor – často sa totiž stáva, že ak pred preruším sexu prichádzal orgazmus aj na partnerku, po jeho prerušení sa už k nemu nemusíte dopracovať.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie