• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Prečo ženy neobľubujú striptízové bary?

 

Každý muž sa občas potrebuje odreagovať od stereotypu a namiesto večera stráveného so svojou polovičkou sa rozhodne vyraziť si do spoločnosti s kamarátmi. Pánska jazda sa väčšinou odohráva za účasti dostatočného množstva alkoholu a striedanie barov v meste či okolí nebýva výnimkou. Spanilá jazda sa v mnohých prípadoch končí návštevou striptízového baru či klubu. Ak sa v meste práve rozbieha diskotéka s výstupom striptérky či go-go tanečníc, pánov na návštevu veľmi presviedčať netreba. Veď zabaviť sa treba. Prečo nie sú partnerky takýmto záverom pánskej jazdy nadšené?

Ach tá žiarlivosť…

Už len samotný fakt, že muž nestrávi večer so svojou partnerkou, ale namiesto nej uprednostní kamarátov, nenájde u mnohých žien pochopenie. Ženám vôbec neprekáža, ak s priateľom trávia každú voľnú chvíľu a už vôbec nepovažujú spoločné večery za stereotypné. Povedzme si však na rovinu, muži sú jednoducho iní. Od ženy si občas potrebujú takpovediac oddýchnuť a vyventilovať sa medzi kamarátmi, s ktorými zažijú kopec zábavy a zabudnú na problémy. Prvotná je teda žiarlivosť na kamarátov. Ak sa žena dozvie, že sú páni na ceste do striptízového baru, žiarlivosť sa stupňuje. Čo ak mu jedna z nich padne do oka a zatúži po nej? Čo ak ho zvedie? V ženskej hlave sa zrazu premieta množstvo otázok a samozrejme, nemajú veľmi pozitívny podtón. Jednoducho sa boja, že sa striptérka priateľovi až príliš zapáči. Čo by mohlo nasledovať potom? Žena hneď vidí svojho partnera v posteli s inou a to je ďalší dôvod, prečo ženy tieto bary neobľubujú. Strach z nevery.

Dokonalejšia striptérka

Čo ak bude niektorá krajšia ako ja? Čo keď bude mať dokonale vytvarované telo? Táto skupina žien síce partnerovi verí, no aj tak jej myseľ nedovolí zostať pokojnou. Prichádza strach z porovnávania. Po návšteve striptízového baru môže podľa nej vnímať muž partnerku inak ako pred tým. Viac si všíma jej telo, pohyby, nedokonalosti, spomína na telo striptérky a dokonca môže ženu nabádať, aby uskutočnila určité zmeny (ktoré sa mu dostali do podvedomia vďaka videnej striptérke).

Ja ti nestačím?

Aj toto je jeden z argumentov, ktorým ženy bojujú proti návšteve striptízového baru. Vetička veľmi obľúbená aj pri pozeraní porna, ak ho ženy namiesto pozerania s partnerom odsudzujú a partnerovi sa snažia pozeranie šteklivých vidí zakázať. Žena má pocit, že nie ste s jej sexuálnymi výkonmi spokojný, že vás dostatočne nepriťahuje a preto potrebujete svoje chúťky ukojiť niekde inde.

Ako si návštevu strip baru pred ženou obhájiť?

Žena musí pochopiť, že do baru nejdete s kamarátmi za účelom hľadania jej náhrady. Jednoducho jej vysvetlite, že bary tohto druhu považujú muži za rekreačné priestory, v ktorých sa s partiou zabavia a nemyslia na problémy každodenného života. Určite  neslúži na hľadanie potenciálnej partnerky či porovnávanie jej tela s tými verejne vystavovanými.

 

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie