• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Potraviny na erekciu

Potraviny a erekcia

Muži, chceli by ste podporiť kvalitu a stav svojej erekcie? Nie ste spokojní s tým, ako funguje vaša „mužská pýcha“ v posteli alebo ste už zažili nejedno sklamanie? Ak tomu chcete v budúcnosti predísť a zlepšiť svoju výkonnosť, skúste potraviny.

Stravovanie a jedálniček majú veľký vplyv na kvalitu sexuálneho života u mužov, či už hovoríme o pocite vitality a energie, podpore plodnosti, sexuálnom apetíte alebo aj o spomínanej kvalite stoporenia. Práve ovplyvnením týchto dvoch oblastí a to cez zmenu skladby potravín viete svoju výkonnosť zlepšovať aj zhoršovať.

Ako vplýva jedálniček na erekciu

Stravovanie je predmetom diskusií s ohľadom na životosprávu, hmotnosť alebo vyvážený prísun a výdaj kalórií. Málokto však vie, že vplýva aj na sexuálny život.

Mám na mysli konkrétne kvalitu erekcie, čiže vôbec schopnosť ju dosiahnuť, mieru tvrdosti stoporenia, udržanie erekcie a dobu stoporenia. Stravovanie ovplyvňuje pochopiteľne nielen tieto oblasti sexuálneho zdravia a výkonnosti, no práve tu je asi pomer medzi jedálničkom a viditeľnosťou vplyvu potravín najviac jednoznačný a viditeľný.

Stravovanie má na erekciu negatívny vplyv, pokiaľ:

 • je nepravidelné a nárazové, nakoľko môže zhoršovať metabolizmus, zvyšuje tým hmotnosť a nadváha je jeden z najväčších zabijakov erekcie
 • obsahuje nedostatok vitamínov, minerálov, zdravých mastných kyselín a aminokyselín pôsobiacich na cievy, prostatu, testosterón a celý krvný obeh
 • je založené na nezdravých jedlách s vysokým podielom solí, jednoduchých cukrov alebo látok zhoršujúcich kondíciu srdcovocievnej sústavy

Z uvedeného vyplýva, že ak chcete posilniť svoju erekciu, z jedálnička by mali vypadnúť viaceré „bežné“ potraviny. Ide o polotovary, mrazené potraviny, sladkosti, chipsy, kalorické jedlá typu pizza, fast food jedlá, ťažké jedlá alebo aj mastné mäso.

Veľmi dôležité je aj to, aby stravovanie bolo čo najzdravšie a celkovo v súlade so zdravým životným štýlom. Jedzte radšej viac krát do dňa, ale menšie porcie, stravovanie by malo byť pravidelné, neprejedajte sa až do plnosti a nejedzte tesne pred spaním. To, čo je dobré pre vaše srdce, cievy, metabolizmus a váhu, to je dobré aj pre erekciu.

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Najlepšie potraviny na erekciu a jej podporu

Prejdime teda rovno k potravinám, surovinám a jedlám, ktoré vám môžu do veľkej miery pomôcť zlepšiť váš sexuálny život a to hlavne ak ide o kvalitu erekcie.

Tu sú tipy na to, čo by ste mali zaradiť do jedálnička:

Chilli a kajenské korenie

Je všeobecne známe, že štipľavé korenie a koreniny spôsobujú roztiahnutie ciev a zvýšený krvný obeh. To sa hodí pochopiteľne pre lepšiu erekciu a preto zaraďte do svojho jedálnička určite tak surové chilli papričky, ako aj podrvené kajenské korenie z nich.

Kakao

Kakaové bôby obsahujú antioxidanty a zlúčeniny, ktoré vplývajú na hladinu oxidu dusnatého. Ide o látku, ktorá je v tele zodpovedná za zvýšenie krvného obehu a teda aj lepšie zásobenie penisu krvou. Okrem toho kakao pomáha aj na správny krvný tlak.

Morské plody

Dary mora sú univerzálnou potravinou pre plodnosť, potenciu aj pre podporu erekcie. Majú veľa zinku dôležitého pre testosterón aj omega-3 mastné kyseliny podporujúce krvný obeh a mužskú erekciu. Ide hlavne o ustrice, homáre, krevety a kraby.

Ryby

Výborným zdrojom omega-3 mastných kyselín, koenzýmu Q10 a minerálov sú aj niektoré ryby. Tuniak, losos, treska, makrela alebo halibut by mali byť súčasťou vášho jedálnička jednak kvôli zlepšeniu erekcie, ale aj na podporu potencie a plodnosti.

Vlašské orechy

Orechy všeobecne majú pozitívny vplyv na zdravie kardiovaskulárneho systému. O vlašských to platí ešte viac a to najmä s dôrazom na prekrvenie genitálií. Minerály a stopové prvky v ich obsahu podporujú oxid dusnatý a pôsobia aj na optimálny tlak krvi.

Koreniny

Nielen štipľavé korenie, ale aj niektoré iné druhy korenín majú stimulačný účinok na sexuálny apetít, potenciu a erekciu. Do jedla by ste mali pravidelne pridávať napríklad zázvor, bazalku, oregano, šafrán, muškátový orech, vanilku, rozmarín, aníz a klinčeky.

Špenát

Obdobný účinok na cievy a krvný obeh, ako vlašské orechy, má aj špenát. Ten posilňuje aj krvotvorbu, čo môže mať tiež pozitívny vplyv na kvalitu stoporenia. Okrem toho obsahuje veľa minerálov a vitamínov podporujúcich libido a rovnako aj plodnosť.

Cesnak

Táto zelenina rozhodne nepatrí medzi tie najviac obľúbené pred posteľnými hrami, ale má výnimočné účinky na erekciu. Vďaka obsahu minerálov, niektorých kyselín a aminokyselín má však pozitívny vplyv na krvný obeh, erekciu a pohlavné hormóny.

Granátové jablká

Niekomu chutia, niekomu menej, no granátové jablká sú rozhodne výbornou potravinou pre mužskú potenciu. Antioxidanty nachádzajúce sa v nich zvyšujú syntézu oxidu dusnatého, čím zvyšujú krvný obeh a prekrvenie penisu. Zároveň znižujú krvný tlak.

Červená repa

Táto zelenina je bohatá na prírodné dusičnany, čiže nitráty, ktoré sa v tele podieľajú na zvýšení hladiny oxidu dusnatého. Červená repa ich obsahuje viac, ako ostatná zelenina a preto jej pravidelnou a dlhodobou konzumáciou viete podporiť stoporenie.

Ovsená kaša

Asi niet zdravších raňajok, ako sú tie s ovsenou kašou. Okrem toho, že získate veľa vlákniny, dostanete do tela aj množstvo minerálov a vitamínov pre potenciu, napríklad zinok, selén a vitamíny B, C a D. Ovsená kaša pomôže aj so znížením cholesterolu.

Červený melón

Vynikajúcim zdrojom aminokyselín L-Arginín a L-Citrulín sú aj červené melóny. Práve tieto aminokyseliny sú považované za účinné prírodné stimulanty erekcie, nakoľko pomáhajú lepšiemu krvnému obehu a teda pôsobia aj na pevnejšie stoporenie.

Semiačka

Slnečnicové, tekvicové a ľanové semienka patria k tým, ktoré môžu najviac ovplyvniť kvalitu erekcie a podporiť ju. Sú cenným zdrojom omega mastných kyselín a minerálov pre lepšiu potenciu, najmä zinku, ale obsahujú aj veľa spomínaných aminokyselín.

Fazuľa

Táto strukovina je známa najmä pre svoje účinky na trávenie, no pomôže vám aj v prípade výkonnosti v posteli. Obsahuje aminokyselinu L-Arginín a tiež vitamíny skupiny B, čo je kombinácia ideálna pre zvýšenie potencie a stimuláciu kvality erekcie.

Čerešne

Ovocie je všeobecne prospešné pre zdravie a v tejto kategórii je aj množstvo druhov, ktoré vám môžu pomôcť v posteli. Jedným z nich sú čerešne s vysokým obsahom antokyanov, čo sú látky zlepšujúce krvný obeh, prekrvenie penisu aj celkovo stav ciev.

Cibuľa

Nielen cesnak, ale aj cibuľa má veľmi podobné vlastnosti s dôrazom na libido a erekciu. Ide o afrodiziakum, ktoré síce každému „nevonia“, ale má pozitívne účinky na prečistenie čriev aj tvorbu testosterónu. Pomáha aj na srdce a celkovo na lepší krvný obeh.

Med

Je zdravý, obsahuje veľa vitamínu C a je aj veľmi chutný. Med môžete pridávať do koláčov, čaju aj k mäsu, hodí sa prakticky všade. Má veľa zinku podporujúceho potenciu a draslíka, ktorý má vplyv na krvný obeh. Mužom môže prinavrátiť stratené libido.

Avokádo

Zaujímavým ovocím, ktoré má unikátne postavenie, je avokádo. Obsahuje vitamíny B aj E, ktoré majú význam pre potenciu, zinok zvyšujúci testosterón a plodnosť a kyseliny, ktoré podporujú krvný obeh. Pomáha celkovo na sexuálnu vitalitu a výkon.

Citrusové plody

Citróny, limetky, pomaranče alebo grepy, citrusy sú u nás populárne pre svoju šťavnatosť a zaujímavú chuť. Sú však aj zdrojom vitamínu C, rôznych antioxidantov a stopových prvkov podporujúcich hladinu oxidu dusnatého. Výsledkom je tak lepšia erekcia.

Čierne ríbezle

Na záver som si nechal čierne ríbezle. Nie každému chutia, no pre vašu erekciu budú poriadny „nakopávač“. Obsahujú antioxidanty, minerály a stopové prvky zlepšujúce činnosť srdca a krvného obehu. Sú v nich aj flavonoidy podporujúce lepšiu erekciu.

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Čo ešte na pomáha na podporu erekcie

Okrem jedálnička vám môže pomôcť s kvalitou erekcie a sexuálneho života aj zlepšenie životosprávy. Ide o pohyb a najmä obmedzenie alkoholu a cigariet.

Okrem režimových opatrení viete spraviť pre svoje sexuálne zdravie a výkonnosť aj niečo viac a priamo. Hovorím o podporných prostriedkoch určených špeciálne pre mužov, ktoré majú za cieľ posilniť sexuálnu vitalitu a aj zlepšiť mužskú erekciu. Na rozdiel od minulosti sú na trhu už iba preverené a kvalitné značky, ktoré majú viditeľné účinky.

Tieto produkty sú zaujímavé nasledovnými vecami:

 • sú dostupné bez vyšetrenia u lekára a bez predpisu od neho
 • ide zväčša o jednoduché tabletky a kapsuly určené na prehltnutie
 • v zložení sú prírodné afrodiziaka a látky prirodzené pre telo
 • užívanie je bezproblémové a bez vážnych vedľajších účinkov
 • dávkovanie už ani nemôže byť jednoduchšie, stačí raz za deň
 • prípravky môžete brať príležitostne alebo pravidelne a denne

Uvedené prípravky a produkty možno kúpiť v lekárni, ale samozrejme bez receptu, ale aj priamo z pohodlia domova. Viacero značiek má totiž vlastný eshop, kde si len vyklikáte doručovacie údaje a do pár dní vám kuriér donesie balíček domov.

Užívanie býva štandardne 30 až 60 minút pred plánovaným pohlavným stykom, stačí tabletky v určenej dávke prehltnúť a potom zapiť vodou. Plusom je, že pôsobia komplexne na sexuálne zdravie a okrem podpory erekcie vám môžu pomôcť aj v iných oblastiach, najmä pokiaľ ide o sexuálny apetít, zlepšenie plodnosti a niektoré aj na dlhší styk.

Overený tip: podporné prostriedky značky eJoy®

Nakoľko ja sám mám dostatok skúseností s uvedenými preparátmi a produktmi, môžem si dovoliť ich porovnanie. Hoci na trhu je viac zaujímavých značiek, spomedzi všetkých stojí za pozornosť určite najmä eJoy®. Výrobca je na trhu už vyše 5 rokov.

Ak si zvolíte tento prípravok, získate tieto výhody:

 • značka má overenú zahraničnú receptúru z Veľkej Británie
 • zloženie je čisto prírodné, v obsahu sú prírodné afrodiziaka
 • vďaka minerálom a vitamínom podporíte erekciu aj plodnosť
 • nemusíte absolvovať vyšetrenie u lekára a ani mať recept
 • nákup vybavíte priamo z pohodlia domu cez oficiálny eshop
 • výrobca ponúka garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti

Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu eJoy®, získate komplexné účinky. Tie vyplývajú zo zloženia kombinujúceho rastlinné afrodiziaka typu Maca, Tribulus alebo Saw Palmetto, vitamínov, minerálov a aminokyselín. Značka má v ponuke aj špeciálny produkt eJoy® LONG, ktorý obsahuje ženšen a pomáha na predĺženie erekcie a oddialenie ejakulácie.

Pôsobenie samotného eJoy® je v týchto oblastiach:

Zlepšenie a podpora erekcie: Keďže o erekciu nám ide v prvom rade, účinok prípravku je najviac viditeľný najmä v tejto oblasti. Sú za tým afrodiziaka aj aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín, ktoré pomáhajú na krvný obeh a lepšie prekrvenie penisu.

Vplyv na potenciu a plodnosť: Čo sa týka potencie a plodnosti, vďaka Tribulusu a tiež obsahu minerálu zinok má eJoy® pozitívny vplyv aj na túto oblasť. Spomínané zložky majú podporný účinok na dozrievanie spermií a celkovo na spermiogenézu.

Stimulácia sexuálneho apetítu: Dôležitým faktorom pre sexuálnu výkonnosť muža je aj libido, čiže chuť na sex. Jeho nedostatok môže tiež ovplyvniť kvalitu  erekcie a preto je dobré ho podporiť. O to sa starajú afrodiziaka Tribulus Terrestris a Maca.

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Vlastné skúsenosti a záverečné zhrnutie

Aj na základe vlastných skúseností môžem potvrdiť, že zmeniť jedálniček a stravovanie má viditeľne pozitívne účinky na kvalitu erekcie a výkonnosti v posteli.

Zmenu jedálnička odporúčam doplniť o nasledovné:

 • snažte sa mať zdravší spôsob stravovania s ohľadom na pravidelnosť, menšie porcie, obmedzenie jedla pred spaním a vyvážené porcie počas dňa
 • snažte sa minimalizovať negatívne faktory súvisiace so životným štýlom, najmä ide o fajčenie, konzumáciu alkoholu a nedostatok spánku v noci
 • mimoriadne dôležitý je aj pohyb, kde je ideálne skĺbiť prirodzený pohyb v štýle chôdza s aktívnejším, napríklad beh, plávanie alebo nejaký šport
 • pokiaľ ide o fyzickú aktivitu, tu sa snažte skĺbiť pravidelnú a dlhodobú aktivitu spolu s intenzívnejším cvičením, pomáha to aj na testosterón a libido
 • odporúčam nezabúdať ani na oddych, tak počas dňa, ako aj v noci, nakoľko ten je dôležitý pre regeneráciu síl, ktoré budete potrebovať v posteli
 • na erekciu a jej kvalitu majú vplyv aj stres a napätie, snažte sa ich preto obmedziť minimalizovaním prepracovanosti alebo časového zhonu

Tak, ako som aj spomenul vyššie, dôležitú úlohu v podpore kvalitného výkonu v posteli a v zlepšení erekcie hrajú aj prírodné afrodiziaka a podporné prostriedky. Tie vám určite odporúčam vyskúšať aj na základe vlastnej pozitívnej skúsenosti.

Kombinácia zmeny jedálnička, vyššieho príjmu potravín s pozitívnym vplyvom na krvný obeh, libido a potenciu a špecializovaných podporných preparátov pre mužov je to najlepšie, čo môžete spraviť. Naopak, tou najhoršou možnosťou je, ak budete akékoľvek ťažkosti v tejto oblasti ignorovať. Nič sa nezlepší, skôr naopak, len sa to zhorší.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie