• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Zázračná pomoc prírody

 

Pri výskyte problémov s erekciou existuje niekoľko riešení na ich odstránenie. Väčšina mužov má strach navštíviť lekára kvôli otázkam týkajúcim sa intímnej oblasti, prípadne túto návštevu vnímajú zahanbujúco. Je pre nich neprirodzené zdôverovať sa s problémom poruchy stoporenia penisu (=erektilná dysfunkcia) niekomu inému, aj keď ide o odborníka, ktorý by im mohol pomôcť.

Práve pre nich sú nápomocné prípravky s prírodným zložením nevyžadujúce si lekársky predpis. Tie dokážu naozaj divy. Majú viacero výhod, vďaka ktorým s ich užívaním začalo množstvo mužov po celom svete.

Ako by riešil situáciu lekár

Dôsledný rozhovor a podanie potrebných informácií je prvou časťou liečby. Lekár sa informuje o všetkom, čo sa týka Vášho života – od stravovania, pohybu, práce, závislostí, Vašich chorôb, chorôb v rodine až po aktuálny sexuálny život, teda ako často máte pohlavný styk, ako dlho Vás trápi daný problém a či ste si všimli súvislosť napríklad medzi erekciou a stresom.

Na základe rozhovoru Vám lekár predpíše lieky, ktoré by mali pomôcť skvalitneniu pohlavného styku. Tieto lieky však nemusia zabezpečiť odstránenie problému, prípadne môžu mať len nevýrazný efekt. Ďalšími pomocníkmi sú injekcie obsahujúce liečivé látky. Ich úlohou je prekrvovať telieska v penise, teda postarať sa o lepšie prúdenie krvi a tým aj kvalitnejšiu erekciu. Radikálnym riešením je odstránenie dysfunkcie implantáciou protéz údu, pred týmto razantným krokom je však vhodnejšie vyskúšať najskôr iné možnosti.

Príroda v tabletkách

Liečivá s množstvom chemických zložiek v podstate len potláčajú príznaky a zabezpečujú dočasné riešenie. Iné je to pri kapsulách, ktoré sú založené na prírodnej báze a využívajú silu liečivých rastlín dostupných v prírode (napr. kotvičník zemný, serenoa plazivá, MACA, …). Ich ďalšou zložkou sú aminokyseliny, ktoré sú základnou stavebnou jednotkou buniek a tiež rôzne vitamíny.

Na trhu existuje viacero značiek kapsúl podporujúcich erekciu, ich zloženie sa môže líšiť. Podstatné je, že muži majú už aj v tomto smere na výber a nie sú odkázaní len na jednu modrosfarbenú zázračnú tabletku. Tieto výživové doplnky nevplývajú len na zlepšenie erekcie, ale tiež zvyšujú libido, skvalitňujú pohlavný styk a majú priaznivý vplyv aj na prostatu.

Čo sa týka ich pôsobenia, stačí užiť odporučenú dávku pred pohlavným stykom a chvíle rozkoše môžu začať. Pozor si však treba dať na maximálny povolený počet kapsúl denne, ktorý sa NESMIE prekročiť. Kapsuly na skvalitnenie erekcie nie sú vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov a tiež pre tých, ktorí majú problémy so srdcom a cievami. Ak sa muži boja určitej netaktnosti pri nákupe, v tomto smere môžu svoje obavy s istotou zahodiť. Osobne nemusia navštíviť žiadny obchod či lekáreň, kde by si kapsule zakúpili. Stačí si ich jednoducho objednať cez internet a ani z diskrétneho balenia sa nikto nedozvie, aké tajomstvo sa v balíčku skrýva.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie