• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Pikantné sexuálne praktiky

 Sexuálne hranice v posteli sa dajú vytýčiť rôznym spôsobom. Kam až dovolíte svojej partnerke či partnerovi zájsť? Postačí vám klasický sex, trochu hravosti so sexuálnymi pomôckami alebo vyžadujete niečo viac akčné, možno až mierne agresívne, čo iní môžu považovať za trochu perverzné? Existuje niekoľko praktík, ktoré nepatria k bežnej sexuálnej praxi, no tým odvážnejším určite vzťah a život okorenia.

50 odtieňov…

Známy film inšpiroval k netradičným sexuálnym praktikám mnohé páry. Nechať sa pred sexom zviazať znie možno trochu strašidelne, no realita nie je až taká desivá. Existujú rôzne formy zväzovania či spútania partnera a jedna forma tejto zábavky má dokonca svoj názov. Ide o japonskú bondáž, ktorá predstavuje zviazanie partnera či partnerky prostredníctvom povrázku z jemného a neškodného  materiálu. Ide o zväzovanie rúk, ich priviazanie k telu, zväzovanie nôh či úplné znehybnenie tela. K čomu táto praktika slúži? Jej podstatou je zabezpečiť prekrvenie vybraných častí tela s cieľom dosiahnuť väčšiu citlivosť. Zviazaním sa krv nahrnie do určitej časti a táto bude na dotyk citlivejšia. Priamo na ľudskom tele sa viažu menšie či väčšie uzly, ktoré tak zabezpečia lepší prítok krvi do erotogénnych zón. Samozrejme, pred praktikovaním japonskej bondáže je potrebné vyjasniť si hranice a podmienky hry, aby si partneri navzájom neublížili a vždy majte na pamäti, že je potrebné byť naozaj jemný. Okrem toho, táto praktika je vraj veľmi účinná v boji so stresom, zlepšuje imunitu a zabezpečuje nárast dobre nálady.

Žena mužom, muž ženou?

Táto aktivita si vyžaduje množstvo odhodlania. Najmä u mužov. Žena si totiž okolo pása pripúta opasok, na ktorom je pripevnený vibrátor či análny kolík. Role v posteli sa obrátia a žena sa hrá na muž a muž… Sa stáva ženou. Pripevneným vibrátorom žena vniká do análneho otvoru partnera, čim mu dokáže zabezpečiť nevídanú rozkoš. Veľmi dôležité je dostatočné zvlhčenie prostredníctvom lubrikačného gélu a žena by mala partnera pripraviť najprv vniknutím prstami. Ide o praktiku, ktorá pôsobí naozaj trochu zvrátene a nie je vhodná pre všetkých. Skôr pre silnejšie povahy. A samozrejme, nezabúdajte na dôslednú hygienu a citlivé zaobchádzanie.

Iba masturbácia

Viete si predstaviť, že ležíte vedľa svojej partnerky, ktorá sa pred vami uspokojuje a vy sa na ňu nemôžete vrhnúť a dopriať sebe aj jej vyvrcholenie? Také sú pravidlá hry. Partnerka pri vás masturbujete a vy môžete urobiť to isté. Žiadne vzájomné dotyky, žiadny sex. Načo je táto hra dobrá? Vraj trénuje partnerskú žiadostivosť, zvyšuje vzrušenie, citlivosť a partneri sa na spoločné splynutie viac tešia. Vyskúšate?

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie