• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Nové zážitky vďaka obriezke

 

Mužská obriezka nie je bežnou súčasťou našej kultúry na rozdiel od arabských či afrických krajín. Aj napriek tomu podstúpia ročne stovky mužov obriezku penisu kvôli zdravotným prípadne estetickým dôvodom. Muži, ktorí podstúpia obriezku, si musia zvyknúť na chýbajúcu predkožku na žaludi penisu a prispôsobiť tomuto faktu svoj sexuálny život. Obrezaní muži majú zväčša obavy, že sa s odstránením predkožky stratila aj ich atraktívnosť pre ženy.  Táto obava je však úplne zbytočná, podľa mnohých výskumov sú práve muži s obriezkou pre ženy veľmi príťažliví. 

Odstránenie predkožky je veľmi rýchly a jednoduchý zákrok, ktorý sa vykonáva v chirurgickej ambulancií prípadne si vyžiada pár dňový pobyt v nemocnici. Do koreňa penisu sú vpichnuté lokálne anestetiká, vďaka ktorým dôjde k znecitliveniu danej oblasti. Muži sa nemusia obávať ani výberu stehov – pri šití je použití materiál, ktorý sa dokáže sám vstrebať.

Predkožka vs. obriezka

Sebavedomie mužov s obriezkou je mnohokrát na bode mrazu a to úplne zbytočne. Mali by si uvedomiť, že na rozdiel od mužov, ktorých žaluď stále skrášľuje predkožka, majú veľa výhod. Jednou z nich je napríklad starostlivosť o penis. Penis s predkožkou si vyžaduje zvýšenú starostlivosť.  Obzvlášť oblasť predkožky a priestor pod ňou si potrebujú veľkú dávku pozornosti a dôkladnú hygienu. Ak ju muži podcenia, objaviť sa môžu infekcie či zápaly, ktoré okrem nepríjemnej bolesti spôsobia aj dočasný výpadok sexuálnej aktivity. Obriezka teda napomáha udržiavať väčšiu čistotu v oblasti mužských pohlavných orgánov, predchádza rôznym ochoreniam a dokonca môže znížiť pravdepodobnosť výskytu ochorení partnerkiných genitálií. Pri nesprávnej hygiene totiž môžu nahromadené baktérie pod predkožkou spôsobiť nepríjemné ťažkosti aj ženám, najmä tým ktoré sú v intímnej oblasti obzvlášť citlivé a sú náchylnejšie na infekcie. Práve pre tieto ženy je mužská obriezka doslova vykúpením a s radosťou  ju privítajú.

Ďalšou výhodou je lepšia výdrž pri sexuálnom akte. Vďaka obriezke sa zníži citlivosť žaluďa a tak sa oddiali aj prichádzajúci orgazmus. Ak ste mali preto pred obriezkou problém s predčasnou ejakuláciou, vďaka obriezke sa tento problém nadobro stratí. Okrem toho dokážete jednotlivé pohyby a trenie lepšie precítiť, prinesú vám pocity aké by ste s obriezkou nezažili.

Nutná  obriezka

Ak muž trpí fimózou (neschopnosťou pretiahnuť predkožku cez žaluď penisu) alebo parafimózou (akútny stav, predkožka doslova škrtí cievy a znemožňuje prúdenie krvi), rozhodne sa obriezku absolvovať zo zdravotných dôvodov. Fimóza najčastejšie vzniká ako dôsledok ochorení prípadne nedostatočnej hygieny. V prípade, že sa nepodarí problém vyriešiť inými dostupnými druhmi liečby, prichádza na rad odstránenie predkožky obrezaním.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie