• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Nové trendy v posteli – čo je práve IN?

Každým rokom sa menia trendy, ktoré sú práve in a ktoré out. Tomu sa nevyhol ani sex. Už len porovnanie toho, čo praktikovali naši rodičia či dokonca starí rodičia, nám ukazuje ako sa všetko mení. Sex je niečo, čo je pre nás prirodzené a vždy aj bude, preto by sme sa nemali brániť zmenám, ktoré zastihli aj túto oblasť nášho života. Prezradíme vám, čo je aktuálne IN v posteli a čo sa zmenilo.

Čo sa zmenilo?

Trendy, ktoré momentálne vkĺzli aj do najintímnejšej zóny ľudského života, nesúvisia iba s novými vymoženosťami, ktoré máme. I keď, pomôcky, ktoré teraz máme k dispozícii pre naše potešenie, nám naši predkovia môžu závidieť. Tieto novinky priamo súvisia so spôsobom života, aký vedieme. Jednak má na ne vplyv rýchly spôsob života, kedy sa snažíme všetko urýchliť, zjednodušiť aj keď zároveň spríjemniť. Taktiež ich ovplyvňuje to, že sme neustále pod tlakom a unavení, takže sa nám nechce už toľko experimentovať.

Zaujímavosťou je tiež fakt, že dnešná generácia začína so sexom neskôr a majú ho menej často, pretože kariéra je dnes oveľa dôležitejšia, než tomu bývalo kedysi. A to i napriek tomu, že sex už nie je vôbec tabu, spoločnosť je uvoľnenejšia a tolerantnejšia. Dnes teda platí presný opak toho čo kedysi, že zakázané ovocie chutí oveľa lepšie, pretože sexu sú dnes plné noviny, televízia a hlavne internet. Dalo by sa povedať, že pre mladých ľudí už dnes nie je tak lákavý ako kedysi a to možno aj preto, že plánovanie detí je až na druhom mieste, za kariérou.

Prečo sme tak leniví?

Za lenivosť môže do určitej miery stres a náročný pracovný deň, toho sme si vedomí. No ďalšou dôležitou vecou, ktorá ovplyvňuje i náš sexuálny život, sú technológie. Mobilné telefóny, tablety či počítače unavujú. Nielen, že sme na nich závislí a nevieme sa od nich odpútať, no príliš veľa času, ktoré s nimi trávime ovplyvňuje ako našu pozornosť, tak aj výšku libidu. Podľa jedného experimentu, sa ľudia po pustení telefónu z ruky dokážu rýchlejšie vzrušiť, než keď s ním trávia všetok čas.

Ďalšou vecou, ktorá ovplyvňuje sex je porno. Kto by ho dnes nepozeral? Bohužiaľ, i keď podporuje našu predstavivosť a dokáže nás niekedy poriadne nakopnúť, je skôr hrozbou nášho sexuálneho života. Partneri sa skôr ukájajú vo virtuálnej úrovni, než v tej reálnej. Pravdou je, že virtuálny sex je v porovnaní s reálnym viac intenzívnejší, čo môže pri častom pozeraní pôsobiť nudne až deprimujúco.

Toto práve letí:

  • Masturbácia

Je veľmi zaujímavé ako sa postupne sebaukájanie menilo. Kedysi bolo považované za neprístupnú vec a liečila sa ním dokonca hystéria, ktorou podľa psychiatrov ženy trpeli. Postupom času sa však táto téma uvoľnila a dnes je to pomerne bežná súčasť života každého človeka. Podľa najnovších výskumov sa masturbácia u mužov zdvojnásobnila a u žien dokonca strojnásobila. Môže za to veľa stresu, málo času na spoločný intímny život či nešťastie v hľadaní ideálneho partnera. Avšak, pádnym dôvodom môže byť aj už vyššie spomenutá lenivosť, kedy sa radšej venujeme rýchlo sebe, než aby sme si vychutnali spoločnú chvíľu s partnerom

  • 69

Jasná voľba pre každého lenivca, presnejšie pre dvoch lenivcov. Klasická poloha 69 sa praktikuje už veľmi dlho, takže nie je ničím novým v oblasti sexu. Avšak dnešná verzia je trošku vylepšená. Nepraktikuje sa totiž už po ležiačky, kedy je jeden partner hore a druhý dole alebo po stojačky, čo je iba pre veľmi ohybných ľudí. Partneri dnes ležia obaja na boku, čo je asi najjednoduchšou formou orálneho sexu

  • Poloha zozadu

Bude to znieť smiešne, ale táto poloha má evolučný základ. Pri tejto polohe totiž naši predkovia mali najlepší výhľad na okolie a na to, či je „vzduch čistý“. Dnes už páry praktizujú takýto sex kvôli programu v televízii. Veď prečo by ste mali prestať pozerať obľúbený seriál, keď ho môžete mať aj so sexom? Samozrejme, nemusí to byť váš prípad, ale i tak si vyskúšajte túto polohu bez toho, aby ste mali zapnutú televíziu, poprípade skúste inú miestnosť

  • Joga

Potreba zmeniť životný štýl na zdravší a kvalitnejší sa odzrkadľuje i v posteli. Práve ženy sú často iniciátorky polôh, ktoré nenájdete ani v kámasútre. Môžu za to lekcie jogy, ktoré prinášajú do sexu oveľa lepšie možnosti a spôsoby, ako môžu obaja partneri naraz dosiahnuť vrchol.

Aká je budúcnosť sexu?

Tak ako očakávame, že nás v budúcnosti nahradia roboti, tak tomu pravdepodobne bude aj v posteli. Sexboti nám budú častejšie robiť spoločnosť v posteli než ľudský partneri. Môže to byť dobrá správa pre osamelých jedincov i pre zadaných, ktorí ľahšie podľahnú „trojke“ s robotom. Dali by ste sa na to? Každopádne, lenivosť, ktorá je už teraz veľmi badateľná, sa bude pravdepodobne v sexe zdržiavať ešte veľmi dlho.

Prípravok na podporu libida, erekcie a zdravého sexuáleho života s prírodných látok eJoy.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie