• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Ničia deti váš sexuálny život?

Narodenie dieťaťa je jedným z najkrajších okamžikov v živote. To so sebou okrem príjemných chvíľ prináša pomerne veľké zmeny a to aj v intímnom živote. Voľného času je menej, súkromia tiež, pretože deti si vyžadujú neustálu pozornosť, čo je samozrejme v poriadku. Takže po celkom dni si takmer nenájdeme čas na partnera a to sa môže nepríjemne odzrkadliť na vzťahu. Aj napriek tomu, sa to dá všetko celkom ľahko zvládnuť, bez toho aby ste sa premáhali či venovali svojej ratolasti menej času.

Prečo si posilniť partnerský aj intímny vzťah?

Pravdepodobne každý z nás vie, aké je dôležité udržiavať vzťah na oboch úrovniach. Možno niekto považuje sex za menej podstatný vo vzťahu, no patričnú dôležitosť mu treba prikladať. Sex je dôležitý nielen kvôli intímnemu zblíženiu partnerov, ale aj kvôli odbúraní stresu a navodení pozitívnej nálady. Inak by tomu nemalo byť ani v čase, keď vám do života prídu deti. Manželia sa často po príchode dieťaťa oddialia. Ženy sú uťahané po náročnom dni a muži by chceli mať pri sebe opäť tú vášnivú divošku. Dôležité je, nezanevrieť na sex a vytvoriť si plán. Využiť každú chvíľku na to, aby ste sa aspoň maznali alebo bozkávali. Najjednoduchšie je zamykať dvere, či už v sprche alebo v spálni, a to hlavne ak máte staršie deti. A okrem toho môžete vyskúšať aj niektorú z nasledujúcich možností.

Sex namiesto varenia

Rodičovstvo je náročné obdobie i keď krásne. Nájsť si chvíľku času pre seba je ťažké, ale nie nemožné! Blíži sa čas obeda a vy sa práve chystáte variť? Práve to je skvelá príležitosť na zblíženie sa s partnerom. Môžete si raz za čas dovoliť objednať jedlo, usmerniť deti a užiť si rýchlovku. Takto si môžete uchytiť čas pre seba kedykoľvek. Snažte sa každú činnosť skrátiť na 10 minút a ušetrený čas venujte svojmu drahému.

Venujte sa sama sebe

Máloktorá žena sa cíti príťažlivo s mastnými vlasmi, v ktorých má kúsky z obeda, tričko špinavé od čokolády a špinavé prádlo pred sebou. To naozaj nepridáva na sebaistote, ktorú potrebujeme k zvádzaniu partnera. Nájdite si preto čas iba pre seba a doprajte si uvoľňujúcu sprchu, hydratačnú masku či voňavé telové mlieko. Takto pripravená budete pre svoju polovičku neodolateľná a určite obetuje spánok na to, aby sa venoval iba vám. Dopomôcť vám k tomu môže aj čarovná formulka – som sexy, ktorú si neustále opakujte a už len to, vám dokáže dvihnúť sebavedomie.

Vybavte si hodinu pre seba

Po dlhom čase ste sa rozhodli zájsť s partnerom do kina alebo do divadla? V tom prípade ste si určite vybavili stráženie detí. Pozvite si opatrovateľku alebo starých rodičov, podľa toho kto bude vaše deti strážiť, o hodinu skôr. Čas, ktorý strávia s vašimi deťmi je ten jediný, ktorý máte iba sami pre seba a je jasné, že ten čas strávite vonku, bez možnosti intímneho zblíženia. No ak začne stráženie o hodinu skôr, získate tak potrebný čas, ktorý môžete stráviť v posteli. Malým bonusom bude aj to, že vaše deti si zvyknú na prítomnosť inej osoby a hlavne, na vašu neprítomnosť. A v prípade núdze budete o miestnosť vedľa.

Pustite deťom film

Podobne ako tomu je pri strážení vašich ratolestí, môžete vyskúšať lacnejšiu variantu a zostať celý večer doma. Samozrejme za predpokladu, že už máte staršie deti. Pustite im obľúbený film, pripravte občerstvenie a po úvodných minútach sa nenápadne vytraťte. Pri tomto variante ale musíte rátať s tým, že na seba nebudete mať až toľko času, pretože deti budú vedieť, že ste niekde nablízku a hrozí, že vás budú hľadať. Podľa výskumov ale stačí pár minút týždenne na to, aby si dvojica dokázala upevniť svoje puto. Navyše, deti by ste mali už od malička viesť k tomu, že maminka s ockom potrebujú byť chvíľu osamote.

Kúpte hračky aj sebe

Materská dovolenka je pre mnohé matky náročnejšia, než smena v továrni. Starostlivosť o domácnosť v spojení so starostlivosťou o dieťa, ktoré ju potrebuje neustále, je naozaj náročná. Ženy si väčšinou vážia tú chvíľku spánku, čo majú a nemyslia na také veci ako je sex. No riešením môžu byť aj erotické hračky. Či už únava alebo málo času na partnera, vás nemusia od sexu odrádzať. Ak bude čo i len raz za čas, mal by stáť za to. S tým by vám vedel pomôcť napríklad vibrátor, ktorý môžete použiť spolu, ale i osamote, aby ste sa zbavili nahromadeného stresu a zvládli byť ďalší deň opäť milujúca matka aj manželka. A pokiaľ chcete vaše posteľové dobrodružstvo ešte viac umocniť, kúpte si tablety eJoy®, ktorý posilní partnerove libido.

 

 

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie