• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Nepoznáte NURU masáž? Veľká chyba!

 

Klasická masáž prináša telu uvoľnenie, regeneruje svalstvo, dokáže odstrániť bolesti či iné problémy, ktoré sú spojené s pohybovým aparátom. Masáž je synonymom pohody, oddychu  a príjemných pocitov. Existujú rôzne typy masáži, ktoré sa venujú takmer všetkým partiám ľudského tela. Jednou z možností ako spojiť vďaka masáži príjemné s užitočným je erotická masáž s názvom Nuru. Ešte ste o tomto druhu masáže nepočuli? Je na čase to zmeniť!

Zmyselná erotická masáž

V angličite sa Nuru masáž označuje spojením „body to body“, teda telo na telo. Ide o masáž, pri ktorej dochádza k vzájomnému treniu tiel účastníkov (teda masérky a klienta). Nahé telo masérky sa klienta neustále dotýka, trie sa o neho a snaží sa tak navodiť čo najvzrušujúcejšiu atmosféru. Pri tejto masáži sa používa špeciálny klzký gél, vďaka ktorému je trenie efektívnejšie a masáž účinnejšia. Nuru predstavuje neobvyklú masáž celého tela, pri ktorej sa krásna masérka venuje aj tým najintímnejším miestam na mužskom tele a vylúčené nie je ani jeho vyvrcholenie. Masáž možno označiť aj za vzájomnú spoluprácu muža a masérky – nielen masérka totiž dopraje mužovi jedinečný zážitok vďaka intenzívnym dotykom. Môže ho tiež vyzvať, aby doprial potešenie z erotickej masáže aj jej, čím sa snaží muža čo najviac vzrušiť. Masáž Nuru jednoducho rozmaznáva, vzrušuje, stimuluje a zároveň upokojuje.

Prínos do sexuálneho života

Okrem toho, že si muž tento druh masáže patrične užije a zažíje niečo nové, nepoznané a vzrušujúce, môže sa niečomu aj priučiť. Ak ho masérka požiada, aby sa dotýkal jej tela a pomasíroval ju, navedie ho súčasne k bodom, ktoré sú pre ženu veľmi vzrušujúce a ich stimulácia vynáša ženu doslova do nebies. Vďaka navádzaniu masérky muž spozná techniky, ktorými dokáže ženu správne stimulovať a zabezpečiť tak nežnejšiemu pohlaviu chvíle plné rozkoše.

Priebeh Nuru masáže

Nuru masáž pochádza z tradičných japonských kúpeľov. Podoba, v akej je známa v našich končinách, uchováva zaužívané techniky a postupy tradičnej rituálnej masáže. Nazýva sa aj mokrou masážou, keďže je masérka pri tejto činnosti nahá a používa špeciálny gél, vďaka ktorému sú telá nadmierne klzké a zjednodušujú tak priebeh masáže. Masáž sa začína sprchou (často aj spoločnou) prípadne kúpeľom, ktorý obsahujú voňavé a afrodiziakálne bylinky. Masérka pritom kladie dôraz na dôkladné umytie penisu a celej intímnej oblasti svojho klienta. Po sprche sa muž pohodlne uloží na lôžko, masérka nanesie na svoje aj jeho telo Nuru gél, ktorý je pre tento druh masáže určený. Nasleduje samotná erotická masáž, pri ktorej masérka praktikuje nacvičené pohyby a techniky, neustále sa venuje celému telu a nezabúda pritom ani na mužské prirodzenie.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie