• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Lubrikanty

Lubrikanty pre dokonalý sexuálny zážitok. Pomôcka, ktorá by v spálni nemala chýbať

Problémy s nedostatočným  zvlhčením vagíny sa u žien začínajú prejavovať už v zrelom veku. Príčin, ktoré vedú k suchej pošve a tým pádom aj k problematickejšiemu sexu je mnoho: nevyrovnaná hladina pohlavných hormónov, prekonané gynekologické ochorenia, strata vzrušenosti, psychické problémy či strata záujmu o partnera a sex. Aj muži sa stretávajú s týmto problémom a aj napriek tomu, že boli kedy zvyknutí na vlhký penis už pri pomyslení na sex, zrazu sa k zázračnej tekutine v úvodných fázach sexu nemôžu dopracovať. Mnohé páry majú to šťastie, že lubrikačný gél k dokonalému sexuálnemu zážitku nepotrebujú. Dokážu si dostatočné zvlhčenie zabezpečiť prirodzene, no aj týmto párom sa môže po dlhšom období spolužitia a aktívneho sexuálneho života stať, že sa tekutina začne pomaly vytrácať. K lepšej kĺzavosti si preto budú musieť trošku dopomôcť. Ponuka lubrikačných gélov v sexshopoch, eshopoch či klasických obchodoch je naozaj pestrá.

Aká je základná ponuka lubrikantov

Na trhu sa nachádza široké spektrum lubrikačných gélov vyhovujúcich aj tým najnáročnejším používateľom. Pre tých, ktorí neradi experimentujú a ide im naozaj len o účinok gélu, postačí lubrikant bez vône či zafarbenia. Čo sa týka zloženia, v ponuke sú tri typy: lubrikačné gély založené na vodnej báze, na silikónovej báze a takzvané hybridné gély – kombinácia predošlých dvoch typov. Gély na vodnej báze sú vhodné pre citlivejšiu pokožku, použitie s prezervatívom či erotickými pomôckami a ich veľkou výhodou je ľahká umývateľnosť. Silikónová báza zase poskytuje väčšiu kĺzavosť a je určená aj pre análny styk. Svoju kĺzavosť si zachováva aj pri použití vo vode. Nevýhodou gélov so silikónom je ťažia umývateľnosť. Kombinácia vodných a silikónových lubrikantov využíva výhody z obchod typov – dobrú zmývateľnosť aj lepšiu kĺzavosť.

Aj náročnejší si prídu na svoje

Mnohé lubrikačné gély sa pýšia prívlastkom sensitive, long, warming či energy. Používateľom doprajú väčšiu citlivosť, dlhšie potešenie, hrejivý, dráždivý či mrazivý pocit. Výrobcovia gélov nezaháľajú ani v ponuke vôní a príchutí – jahoda, malina, čerešňa, banán, aloe vera či guarana. Niektoré gély v sebe dokonca spájajú dve funkcie. Okrem lubrikantu ich možno použiť aj na účely masírovania. A to nielen klasického, ale aj erotického masírovania intímnych partií partnerov. Aj predčasnej ejakulácií sa dá zamedziť použitím správneho druhu gélu. Výrobcovia totiž vyvinuli tlmivé gély, ktoré oddiaľujú vyvrcholenie. Svetlo sveta už uzrel aj špeciálny lubrikačný gél pre ženy, ktorý zvyšuje citlivosť klitorisu. Je veľkým pomocníkom pre dámy s problematickým dosiahnutím orgazmu.

 

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie