• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Letný sex má svoje špecifiká

So zmenou ročných období sa mení všetko okolo nás. Nielen teplota a počasie, ale tiež štýl obliekania, jedálniček,  konzumované nápoje či obľúbené aktivity. Možno ste to nepostrehli, no aj sex v lete a v zime je odlišný. V zime nás sexuálne hrátky dokážu účinne zahriať, v lete však potrebujeme niečo na schladenie. Ako si užiť sex počas horúcich letných dní?

Vhodný čas

Vyvíjať fyzickú aktivitu na pravé poludnie počas najväčšej horúčavy neláka zrejme nikoho. Najvhodnejším časom na milovanie je skoré ráno, najlepšie počas východu slnka. Práve v tomto čase sa u oboch pohlaví prejavuje vysoká citlivosť pohlavných orgánov a aj ženy dokážu dosiahnuť relatívne rýchle vzrušenie. U pánov je ranná erekcia síce bežným javom, no počas leta má trochu inú príchuť. Druhou vhodnou časťou dňa, ktorá zaručí kvalitné milovanie, je čas po západe slnka. Práve keď sa začína stmievať a povieva jemný letný vánok, sa hormóny v našom tele doslova búria a túžia po uspokojení.

Voda, voda, voda

A ešte raz voda. Najviac vyhľadávanými atrakciami počas leta sú práve tie, ktoré sa spájajú s vodou. More, kúpaliská, vodné nádrže či bazény. Doprajte si počas leta častejšie sex v sprche, bazéne či v mori a určite neoľutujete. Príjemne sa schladíte, vyskúšate nové polohy a možno zažijete aj trochu adrenalínu. Pozor však na čistotu, aby ste si neprivodili zbytočné problémy v podobe zápalov či ochorení v oblasti genitálií.

Dráždivejšia predohra

V lete môžete pociťovať slabšie vzrušenie a nižšie libido. Buď na sex kvôli horúčave nemáte chuť vôbec alebo sa predsa len odhodláte, no vyčerpanie vám nedovolí užiť si ho naplno. Dôležitá je preto poriadne dráždivá predohra, ktorú zabezpečí svojou zvodnosťou nielen partnerka, no pričiniť sa musíte aj vy, páni. Leto je pre obdivovanie ženskej krásy ako stvorené a zároveň neskutočne dráždivé. Mnohé ženy chodia bez spodného prádla a nosia priliehavé šaty prípadne voľné minišaty, spod ktorých presvitajú ich vnady a dokonalé tvary. Už pri pohľade na sporo odetú ženu muži zatúžia po divokom milovaní. Svieža letná vôňa pôsobí ako afrodiziakum či nový strih vlasov prípadne jemný make-up dostanú mužov do varu veľmi rýchlo. Ako však naviesť na správnu atmosféru partnerku? Pozvite ju na miešaný drink, zaobstarajte si nový parfum, zvýraznite oblečením svoju vyšportovanú postavu a samozrejme, lichôtky a džentlmenstvo sa nosia aj v lete! Po drinku pokračujte u vás doma a tu nastane dôležitá chvíľa. Keďže je horúco, vyzlečte sa. Donaha. Ak nie ste zvyknutí chodiť po domácnosti nahí a zväčša skáčete hneď pod perinu, budete spočiatku možno obaja v rozpakoch. No je na čase to zmeniť a leto je vhodným obdobím. Ktorého muža by nevzrušilo, ak mu bude večeru servírovať nahá partnerka?

 

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie