• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Kvalitná erekcia vďaka akupunktúre

 

Kvalita sexuálneho života u mužov sa s ich rastúcim vekom pomaly znižuje. Začnú sa objavovať problémy so silou či dĺžkou erekcie, impotenciou, erektilnou dysfunkciou či predčasnou ejakuláciou. Mnohých mužov trápia tieto problémy už v mladosti, iní sa s nimi stretnú až neskôr, no vo všeobecnosti sú problémy v intímnej oblasti pre mužov nepríjemné a stresujúce. Dôvodov, ktoré môžu stáť za vznikom erektilnej dysfunkcie, je naozaj mnoho. Veľmi dôležitá je celková životospráva a (ne)dostatok pohybu, podstatnú úlohu zohrávajú ochorenia (vysoký tlak, cukrovka, skleróza, psychologické problémy, neurózy, depresie a ďalšie), konzumácia liekov či pokles hladiny testosterónu v krvi. Aj riešení chúlostivého problému spojeného s funkčnosťou penisu je viacero. Mnoho mužov siahne po vitamínových doplnkoch, ktoré sú voľne dostupné v lekárňach či v internetových obchodoch. Tieto vitamínové doplnky sú založené na prírodnej báze, sú vyrobené z kvalitných prírodných výťažkov a obsahujú látky, prirodzene podporujúce mužskú potenciu. Odhodlanejší páni zavítajú aj do ambulancií lekára, ktorému sa zdôveria so svojím problémom a očakávajú od neho účinnú liečbu. Aj napriek tomu, že sa jedná o delikátny problém, ostýchavosť mužov klesá a čoraz väčšie percento dokáže ich k lekárovi bez akýchkoľvek problém či hanblivosti. Existujú aj alternatívne možnosti liečby erektilnej dysfunkcie, či už sa jedná o fytoterapiu alebo akupunktúru.

Alternatívna možnosť odstraňovania chorôb či porúch v organizme v podobe akupunktúry pochádza z dávnej minulosti. Skúsení čínski liečitelia používali akupunktúru ako účinný prostriedok aj v boji so závažnejšími ochoreniami. Tento prvok tradičnej čínskej medicíny jej založený na vpichovaný tenkých dlhých ihiel do miest na koži, ktoré sú označované ako aktívne či strategické body. Tieto body sú podľa alternatívnej medicíny prepojené s ľudskými orgánmi a ich dráždením pomocou ihiel dochádza k pozitívnej reakcií. Po vpichnutí ihly totiž bod vyšle signál „svojmu“ orgánu a ten upraví svoje fungovanie. Akupunktúra navracia ľudskému telu rovnováhu, odstraňuje blokády a upravuje toky. Pre úpravu erekcie (odstránenie erektilnej dysfunkcie) sa ihly napichávajú po oboch stranách chrbtice, v ťažších prípadoch aj do rúk či nôh. Aby mala akupunktúra požadovaný účinok, proces je potrebné opakovať minimálne raz týždenne po dobu 3-6 mesiacov. Akupunktúra sa pri tom odporúča tým mužom, u ktorých vznikli problémy s erekciou na základe psychologických problémov. Ak napríklad trpia depresiami, stratou sebavedomia či podceňovaním sa, majú vďaka akupunktúre šancu na nápravu. Aj oni by však mali rátať s možnosťou, že akupunktúra nemusí ich problém vyriešiť dokonale. Akupunktúra nie je vhodná pre ľudí trpiacich hemofíliou, psychózami, chorobami spojenými s krvácavosťou a neodporúča sa ani tehotným ženám.

Zdieľajte:

Komentáre

Dobrý deň. Trpim ED uz dlhšie. Pridala sa mi k tomu aj DIabetes II. Viac ako 10 rokov som užíval sildenafil. Teraz cca 2 roky mi uz vôbec nezaberá Mam este nádej na kvalitny sex. Mám 62 rokov. Vďaka Laco

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie