• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Ktoré polohy vás vynesú do nebies?

Keď sa v posteli začne prebúdzať stereotyp, zničte ho hneď v zárodku. Ak máte pocit, že už v posteli nič nové nevymyslíte a ani váš partner či partnerka neoplýva nápadmi na zlepšenie sexuálneho života, nechajte sa inšpirovať napríklad návodmi na zaujímavé sexuálne polohy. Vyzerajú jednoducho, praktikujú sa jednoducho, no výsledný efekt je na nezaplatenie.

Krúžim, krúžiš, …

Muž leží pohodlne na chrbte, žena si na jeho lono obkročmo sadne a kolotoč sa môže začať. Najprv pekne pomaly, neskôr rýchlejšie a keď sa muž dostane do varu prichádza maximálne zrýchlenie. Intenzita krúženia sa počas styku môže neustále striedať až kým nedôjde k obojstrannému vyvrcholeniu. Tak jednoduché a predsa účinné. Táto technika funguje aj naopak. Stačí zvoliť klasického misionára – žena leží na chrbte, muž si ľahne na ňu a po splynutí  muž krúži panvou. Pomalšie, rýchlejšie. Závisí od toho, aká frekvencia bude vyhovovať partnerke. Ak partnerom krúženie nevyhovuje, stačí zmeniť tento pohyb na jednoduché kývanie zo strany na strany. Ako na koníkovi. Stará známa poloha s dokonalým efektom.

Poznáte Kegelove cviky?

Kegelove cviky slúžia na posilnenie svalstva panvového dna u žien. Vďaka týmto cvikom sa ženám nielen formuje vnútorné brušné svalstvo v spodnej časti brušnej dutiny (v podbrušku), ale tiež svalstvo v oblasti pohlavných orgánov. Tak ako dokáže pravidelná návšteva posilňovne či fitnes centra vyformovať svaly celého tela, tak dokáže pravidelné sťahovanie a uvoľňovanie svalstva  intímnych partií zabezpečiť zlepšenie ich funkčnosti. Keď sa naučíte používať Kegelove cviky „nasucho“, vyskúšajte ich praktikovanie aj v posteli. Sťahovanie a uvoľňovanie svalstva počas sexu prinesie dokonalý orgazmus nielen vám ale aj vášmu partnerovi.

Kamasútra naša každodenná

Ak už naozaj neviete čo v posteli vyskúšať, zaobstarajte si sexuálnu knihu kníh. Kamasútru. Nekonečné množstvo rôznych polôh, odporúčaní, nápadov. S Kamasútrou sa určite nebudete nudiť a už vôbec nezažijete stereotyp v posteli. Jednoducho vám to nedovolí. Polohy ľahšie, náročnejšie, krkolomnejšie či pohodlnejšie. V tejto encyklopédií sexu si príde na svoje každý. Pri sexe tiež nezabúdajte na dotvorenie celkovej atmosféry. Tlmené svetlá, sviečky, príjemná vôňa, pohodlná posteľ, afrodiziaká či sexuálne pomôcky by vo vašej spálni rozhodne nemali chýbať. Že nie ste romantické duše? Nevadí! Aj pre tých, ktorí obľubujú skôr rýchlovky ako romantické milovanie existuje množstvo sexuálnych pomôcok. Ak máte problém s osobnou návštevou eshopu, zvoľte nákup prostredníctvom internetu. Ponuka je široká, cenové kategórie rôzne, stačí si len vybrať.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie