• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Kedy je možné oddialenie erekcie, na čo slúži a tipy a triky, ako na to

spermiogram

Väčšina mužov má problém s tým, aby u nich erekcia nastala, prípadne, aby k nej prišlo rýchlo a aby bola pevná. Téma jej oddialenia je preto možno na prvý pohľad nepochopiteľná, na druhú stranu, má svoj zmysel hlavne v prípade, ak sa muž chce venovať najskôr žene, napríklad v rámci predohry alebo pri dlhšom milovaní.

Čo je erekcia, ako prebieha a kedy ju oddialiť

Erekcia je z biologického pohľadu jednoduchý mechanizmus založený na zvýšení prekrvenia pohlavného údu, zlepšení cirkulácie v ňom a v naplnení toporivých telies krvou tak, aby prišlo k stoporeniu penisu. Výsledkom je jeho zväčšenie a stvrdnutie.

Po vzniku stavu stoporenia pohlavného údu je veľmi dôležité toto stoporenie udržať. Nie každý muž však môže mať erekciu dostatočne dlhú dobu a preto môžu vzniknúť počas sexu, alebo ešte pred ním, prípady, kedy bude lepšie oddialiť jej nástup a tým pádom aj jej trvanie. Oddialenie erekcie môže v tomto prípade pomôcť tak mužovi, ako aj žene.

Pre pochopenie oddialenia stoporenia je potrebné poznať mechanizmus jeho vzniku:

  • najskôr prichádza k sexuálnej stimulácii, či už priamej alebo nepriamej, v závislosti od toho, či sa jedná o vizuálnu alebo dotykovú sexuálnu stimuláciu
  • mozog na základe tejto stimulácie vyšle do pohlavnej sústavy signál, aby prišlo k zvýšeniu prietoku krvi cez penis a k zvýšeniu jeho prekrvenia
  • automatickým mechanizmom sa krv dostane do toporivých telies, v nich sa prietok spomalí a dochádza tak k vzpriameniu, čiže stoporeniu, pohlavného údu
  • udržanie stoporeného penisu potom závisí od pokračovania sexuálneho dráždenia a aj od dostatočnej funkcie udržania krvi v toporivých telesách

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Možnosti, ako na oddialenie erekcie a aj ejakulácie

Oddialenie erekcie ide ruka v ruke s oddialením ejakulácie, ale aj s predĺžením samotnej doby stoporenia. Na všetky tieto aspekty, ktoré sú dôležité pre kvalitný sexuálny život, je možné vplývať viacerými spôsobmi a prostriedkami.

Medzi tie, ktoré sú najúspešnejšie, patria:

Zmena koncentrácie: Základnou technikou, ktoré pomáha, je mentálna príprava a zameranie mysle. Ak chcete oddialiť nástup erekcie, musíte myslieť na niečo asexuálne, niečo, čo odvedie vašu koncentráciu a pozornosť. Zároveň však zostaňte „duchom prítomný“ aspoň tak, aby ste vedeli potešiť partnerku.

Masturbácia: Aby ste vedeli lepšie ovládať svoju erekciu, je nevyhnutné aj pravidelne masturbovať. Trocha si však prispôsobte túto činnosť a to tak, aby vašim cieľom nebolo čo najskôr dosiahnuť erekciu a ejakuláciu, ale naopak. Robte si teda prestávky a pokojne nechajte erekciu aj zaniknúť.

Častejší pohlavný styk: Nakoľko rýchlosť nástupu erekcie závisí v prvom rade od miery libida, je potrebné nadmerne vysoký sexuálny apetít trocha skresať. To sa dá častejším pohlavným stykom, kedy dosiahnete orgazmus a uvoľníte tak nahromadenú sexuálnu energiu v tele a teda aj vysoké libido.

Cviky a tréning: Okrem masturbovania existujú aj iné možnosti, ako si kontrolu erekcie či ejakulácie precvičiť. Prvou sú známe Kegelove cviky, ktoré sú zamerané na svalstvo panvového dna a umožnia vám lepšie ovládať erekciu. Tréning metódou Masters-Johnson vám zas pomôže s oddialením ejakulácie.

Obmedzenie niektorých faktorov: Na libido a sexuálny apetít, prípadne na rýchlosť erekcie a ejakulácie, má vplyv aj niekoľko iných faktorov. Ide napríklad o jedlá s obsahom korenia, rušivé vplyvy okolia alebo o nadmerné užívanie prípravkov na podporu testosterónu. Tieto faktory minimalizujte.

Znecitlivujúce prípravky: Na zníženie miery a intenzity vnímania sexuálneho dráždenia je možné použiť aj viaceré znecitlivujúce lokálne prípravky. Najčastejšie ide o gély alebo krémy, ktoré zmiernia vnímanie sexuálneho dráždenia priamo na penise a tým môžu oddialiť tak erekciu, ako aj ejakuláciu.

Podporné tabletky: Za účelom predĺženia erekcie a oddialenia ejakulácie je možné užívať aj niektoré podporné prípravky v podobe tabliet. Dobrým príkladom je napríklad aj značka eJoy®, ktorá je založená na rastlinných extraktoch a látkach normalizujúcich libido a zlepšujúcich prekrvenie penisu.

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie