• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Kamasutra

Kniha sexuálnych polôh. Čo vás Kamasútra naučí?

Mnohí jej obsah považujú za skvelú inšpiráciu na nové sexuálne zážitky. Je to predsa zázračná kniha, ktorá ponúka tipy na romantické, jednoduché či krkolomnejšie polohy. Do posteľných hrátok vnesie určité svetlo, ktoré okorení každý milostný vzťah. Pre tých, ktorí chcú zo svojej spálne odstrániť stereotyp, je naozaj skvelou pomôckou. No nielen pre nich. Kamasútra je vhodná pre začiatočníkov, sexuálne skúsených, ba dokonca aj pre staršie páry. Jednoducho pre všetkých, ktorí túžia po zmene, dobrodružstve, intenzívnejšom orgazme či nových skúsenostiach.

Nejde v nej len o sex

Aj keď na prvý pohľad a počutie si ľudia Kamasútru spájajú len so sexuálnymi polohami, podstata milostnej príručky je omnoho hlbšia. Kamasútra vznikla pred viac ako dvetisíc rokmi ako súčasť tradícií indickej erotiky. Patrila dokonca k povinnému vzdelávaniu študentov. Nevenuje sa iba sexu, ale vzťahu medzi mužom a ženou celkovo, preto je označovaná aj ako kniha lásky. Ľuďom by mala slúžiť ako určitý kompas na ceste za plnohodnotným vzťahom, slúži ako nasmerovanie pri hľadaní partnera/partnerky, učí taktnému správaniu, vzájomnému uspokojovaniu milostných túžob, telesnému zdraviu či užívaniu si lásky a sexu všetkými zmyslami. Vďaka tejto knihe dokážu ľudia odhodiť  zábrany a hanblivosť, otvoriť sa novým možnostiam a užívať si rozkoš a vášeň v plnej sile.

Kamasútru tvorí 7 častí, ktoré sú rozdelené na 36 kapitol. Každá časť sa venuje inej oblasti, pričom najobľúbenejšou je druhá časť, ktoré obsahuje návody na milostné polohy. Autor dokázal spracovať až 82 sexuálnych polôh, ktoré sa členia do skupín podľa postavenia tiel, napríklad poloha hadov, slonov, jazdkyne, poloha posvätnej kravy, hojdačky a mnohé ďalšie. Pri niektorých polohách nie je potrebná žiadna ohybnosť či kondícia, iné si vyžadujú viac cviku a odhodlania. Polohy sa rozdeľujú aj podľa toho, či sa vykonávajú poležiačky, posediačky, v stoji, či je navrchu muž alebo žena, či sa zameriavajú na orálny alebo análny sex a podobne.

Pár polôh z Kamasútry:

Poloha slonov

Žena leží na bruchu, ruky má pred sebou a jemne roztiahne nohy, prípadne jednu nohu v kolene prikrčí. Muž si zozadu ľahne na ňu, pričom kopíruje jej polohu. Pri tejto polohe sa očakáva skôr jemné krúženie mužových bedier ako silné prirážanie.

Návštevník

Pri tejto polohe sa obaja zúčastnení objímajú v stojí. Jedna má  jedno koleno mierne prikrčené a vsunuté medzi mužove stehná, ruky má položené na lopatkách, muž si ženu k sebe viac pritisne vďaka rukám na zadočku.

Poloha lotus

Muž si sadne s prekríženými nohami na posteľ alebo na zem, žena si sadne obkročmo na jeho lono. Vďaka tejto polohe si môže muž rukami určovať rytmus a rýchlosť pohybu a ženu viac vzrušovať láskaním jej poprsia.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie