• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Horoskop lásky 2018 – 3. časť

Strelec

Muži strelci sú nekončení romantici. Záľuba v romantike ich neprejde ani v roku 2018. Svoju partnerku vždy rozmaznávajú, doprajú jej skvelú masáž, kvety, drobné pozornosti a jemný, no veľmi intenzívny sex. V posteli sú naozaj machri, vedia čo sa ženám páči a vždy hľadajú nové inšpirácie. Ženy strelkyne sú zase príliš direktívne, a to aj v posteli. Presne vedia čo potrebujú, a preto obľubujú stereotyp. Novou sexuálnou hračkou, polohou či miestom pre rýchly sex ich neohúrite. Ak im chcete v posteli dopriať niečo nové, skúste skôr dlhšiu predohru, erotickú masáž ale orálny sex. Strelcom sa bude v tomto roku v láske ako aj v sexuálnej oblasti naozaj dariť, nemajú sa čoho obávať.

Kozorožec

Sexuálny život kozorožcov bude v roku 2018 ako na váhach. Raz hore, inokedy dole. Aj napriek tomu, že sa im nebude dariť zakotviť v trvalom vzťahu, nebudem im to vôbec prekážať. Práve naopak. Užívať si budú takmer vždy, keď sa naskytne vhodná príležitosť. Niekedy bude príležitostí viac, no objavia sa aj mesiace, kedy sa nenaskytne žiadna. Krátkodobé známosti budú tiež rôzneho charakteru. Niektoré nebudú vyžadovať nič viac, postačí im sex na jednu noc, no nájdu sa aj také, ktoré sa  zamilujú a budú trvať na dlhodobom vzťahu. Je už len na samotnom kozorožcovi ako sa s týmito situáciami vysporiada.

Vodnár

Vodnár je jedným z najnervóznejších znamení. Naštartovať ho dokáže aj malá banalita, ktorá ho rozhádže na niekoľko dní. Upokojujúcim prostriedkom pre nervózneho vodnára je práve sex, bez ktorého si nevie predstaviť svoj život. Miluje orálny sex, živelnosť, striedanie polôh, skúšanie nových sexuálnych pomôcok, rád pozerá šteklivé videá a ak nemá stálu partnerku, s obľubou sa pri týchto videách „venuje sám sebe“. Vodnár veľmi túži po análnom sexe, no je pre neho problematické nájsť partnera, ktorý bude mať rovnakú túžbu si dokonca záľubu v tomto druhu sexu. Ďalším tajným snom tohto znamenia je sex v trojici. Rok 2018 bude pre vodnárov prelomový. Nájdu dlhodobú partnerku či partnera, s ktorým bude sex naozaj zážitkom a rozumieť si budú po všetkých stránkach.

Ryby

Romantická ryba večne lietajúca v oblakoch. Aj tak by sa dalo charakterizovať toto vodné znamenie. Ryby sú veľmi citlivé, čo sa odzrkadľuje aj v ich sexuálnom živote. Ak neuspokoja partnera, veľmi sa trápia, obviňujú sa z nedokonalosti a rozmýšľajú nad tým, čo robia zle. Naopak, ak partner neuspokojí ich, vyčítajú mu to dlhú dobu a dožadujú sa náprave. V tomto roku sa rybám nič prelomové neudeje. Naďalej si budú plávať vo svojom rybníku a odmietať skúšať v sexe niečo nové. Ak sa však zo strany partnera dajú nahovoriť na nové polohy, zažijú pri milostných hrách to, o čom sa im doteraz ani nesnívalo.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie