• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Horoskop lásky 2018 – 2. časť

Blíženci

V oblasti lásky čakajú blížencov prevratné zmeny. Mnohí z nich sa rozhodnú vstúpiť do manželského chomúta, iní sa naopak rozhodnú ukončiť dlhoročné vzťahy. Pre obe skupiny však platí, že naberú množstvo nových sexuálnych skúseností. Tí v manželstve naberú odvahu a zakúpia si prvé erotické pomôcky, tí rozídení sa zase odhodlajú užívať si neviazane a dokonca aj s viacerými účastníkmi naraz!

Rak

Raci sú veľkí romantici a ich romantická duša bude pracovať na plné obrátky aj v tomto roku. Krátkodobé sexuálne známosti nie sú pre nich ničím výnimočným, no aj sexu s neznámou vedia dodať veľké množstvo nehy, romantiky a pozornosti. Nečakajte žiadne sviečky ani príjemnú hudbu, raci sa orientujú skôr na nežné slová, lichôtky a pôsobivé správy. Svojím vyjadrovaním dokážu dostať do varu naozaj nejednu osamelú dušu.

Lev

Lev bude aj v roku 2018 pokračovať v hľadaní spriaznenej duše. Aj napriek tomu, že levy vystriedali už väčšie množstvo partnerov, nevedia nájsť toho pravého. Keď nájdu sexuálnu súhru, nevyhovuje im povaha dotyčného a naopak, keď si sadnú povahovo, neklape im to v posteli. Lev je komplikovaným a tvrdohlavým znamením, ktoré chce mať aj v sexuálnej oblasti všetko pod kontrolou. A práve to partnerke či partnerovi často prekáža.

Panna

Nespútaná, veselá, odviazaná a vždy naladená na sexuálnu nôtu. To je panna. Rok 2018 nebude v tomto smere pre panny ničím výnimočným. Naďalej si budú život užívať plnými dúškami, zoznamovať sa s novými objektami, občas podľahnú krátkodobému vzťahu, ale nakoniec sa aj tak vrátia do starých koľají. Najlepšie sa cítia bez záväzkov, keď si môžu slobodne užívať. Neznášajú pocit kontroly či obmedzovania. Novinkou v tomto roku môže byť pre panny skúška novej sexuálnej praktiky – tantrického sexu.

Váhy

Váhy stále váhajú. A budú váhať aj v roku 2018. Užívať si alebo sa bezhlavo vrhnúť do nového vzťahu? Ostať vo vzťahu alebo sa posunúť do manželstva? Tí, ktorí nie sú v súčasnom vzťahu šťastní, zase budú uvažovať nad jeho ukončením. Ani v sexe váhy nevedia, čo presne chcú. Nevyhovuje im hocijaká poloha, nekamarátia sa so sexuálnymi pomôckami, raz si pozrú šteklivé video s nadšením, inokedy k nemu pociťujú odpor. Partner to má s váhou občas ťažké, no sex s váhami stojí zato!

Škorpión

Škorpióny sú veľmi uštipačným znamením. V posteli vás budú chváliť a váš výkon vynášať do nebies, no pred kamarátmi či kamarátkami vás znesú pod čiernu zem. Sami pritom nie sú najlepšími milencami. Ťažko sa partnerovi prispôsobujú, myslia si, že ich techniky sú najlepšie na svete, no do postele neprinášajú nič nové a podliehajú stereotypom. Kritiku si vôbec nepripúšťajú a za vznik prípadného posteľného „fópá“ vinia len druhú stranu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie