• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Erektilná dysfunkcia a rázová vlna

Erektilná dysfunkcia a rázová vlna. Je účinná pre všetkých mužov?

Pri vzniku erektilnej dysfunkcie sa muži snažia odstrániť tento problémy rôznymi spôsobmi. Tabletky na lekársky predpis, prírodné vitamínové doplnky, návštevy lekárov či injekčná liečba. Medzi novšie metódy liečby erektilnej dysfunkcie patrí terapia ultrazvukovými rádiovými vlnami. Tento druh liečby však nie je účinný pre všetkých mužov. Aké sú výhody a nevýhody liečby rázovou vlnou?

Princíp liečby

Pri liečbe erektilnej dysfunkcie rázovou vlnou je hlavným aktérom prístroj, ktorý svojím cieleným pôsobením na poškodené tkanivo v penise rázovými vlnami zabezpečuje zlepšenie funkčnosti tohto tkaniva. Na trhu sa nachádzajú prístroje, ktoré pôsobia na celú dĺžku penisu súčasne alebo pôsobia len na jeho časť a je potrebné prístroj postupne posúvať. Rázové vlny zlepšujú cirkuláciu krvi, zásobovanie penisu krvou a tiež pôsobia na obnovu ciev. Tento proces je potrebné vykonať niekoľkokrát opakovane, vďaka čomu je možné opäť dosiahnuť kvalitnejšiu erekciu. Každé zariadenie, ktoré ponúka liečbu rázovou vlnou určuje počet sedení a dĺžku liečby podľa aktuálneho stavu „pacienta“.

Nie je účinná pre všetkých

Liečba rázovou vlnou sa odporúča mužom, u ktorých porucha erekcie nie je spojená s inými ochoreniami či problémami. Jednoducho sa u nich začala problémová erekcia vyskytovať so zvyšujúcim sa vekom a nepodarilo sa im zistiť iné príčiny, ktoré by zhoršený tento stav spôsobili. Liečbu síce môžu podstúpiť všetci muži, no pozitívnych výsledkov sa nemusia dočkať. Ak vznikla erektilná dysfunkcia ako dôsledok chorôb (cukrovka, vysoký krvný tlak a iné), užívaním liekov na tieto choroby, psychickými ťažkosťami prípadne nevyrovnanou hladinou pohlavných hormónov v krvi, nemusí mať liečba sľubovaný efekt. Účinná je najmä pre tých pánov, ktorý majú priamo oslabené cievy a toporivé telieska v penise.

Dočasný účinok?

Mnohí páni sa zväčša obávajú samotnej procedúry. Nie každý je zvyknutý na lekárske prostredie a tiež na pohľady a dotyky od cudzích ľudí v intímnej oblasti. Liečba rázovou vlnou je bezbolestná. Účinky by síce mali byť dlhodobé, no nie vždy je to tak. Niektorí muži sa po určitej dobe stretnú s návratom erektilnej dysfunkcie a problém musia riešiť opäť od začiatku. Opätovné liečenie rázovou vlnou je povolené, je len na rozhodnutí samotného muža, či sa rozhodne finančnejšie náročnú liečbu opäť absolvovať. Práve z finančného dôvodu by mali muži prehodnotiť, či sa im oplatí liečbu rázovou vlnou absolvovať. Ak vedia o príčinách vzniku erektilnej dysfunkcie (a sú nimi napríklad vyššie uvedené dôvody), mali by radšej hľadať inú cestu za silnou erekciou. Táto liečba by bola pre nich skôr začarovaným kruhom – dočasný účinok by sa striedal s ďalšou a ďalšou liečbou. Pre týchto mužov sú vhodnejším riešením skôr prírodné vitamínové doplnky, ktorých dlhodobé užívanie má okrem kvalitnejšej erekcie aj viacero ďalších benefitov.

 

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie