• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Čím potešíte partnera? Netypickými technikami!

Ak ste si doteraz, milé dámy, mysleli, že intenzívnejšie vzrušenie či pevnejšiu erekciu dosiahnete u partnera len vďaka dokonalým telesným krivkám prípadne vďaka výnimočnému talentu, ste na omyle. U žien síce stále prevláda názor, že veľké a najmä pevné prsia dokážu s mužom doslova divy, už dávno nie sú jediným faktorom, ktorý dokáže muža priviesť na vrchol blaha. Mnoho mužov dokonca preferuje menšie prsia, ktoré sú rovnako vzrušujúce ako tie väčšie. Skôr ako dokonalý telesný vzhľad poteší mužov obratnosť, zručnosť a skúsenosti. Akými technikami teda zlepšiť silu partnerovho orgazmu?

Zázračná prostata

Aj muži majú svoj bod G. Áno, čítate správne. V súvislosti so ženským bodom G sa hovorí o zložitosti jeho nájdenia, no v porovnaní s tým mužským je to naozaj veľmi jednoduché. Mužský bod G sa skrýva v blízkosti konečníka, často ním býva označovaná práve prostata. Muži neobľubujú, ak sa partnerka priblíži k ich konečníku. Povedzme si na rovinu, nie každému je príjemné, ak sa niekto „pohybuje“ v okolí jeho análneho otvoru. Skúsenejšia partnerka však vie, že pre dosiahnutie mohutného orgazmu stačí masírovať priestor od semenníkov smerom k análnemu otvoru. Občas jemne zatlačiť, krúžiť, zrýchliť. Približne v tejto oblasti sa vo vnútri tela nachádza prostata, ktorá je veľmi citlivá a jej stimuláciou zažije partner orgazmus a ejakuláciu ako nikdy pred tým.

Aj muži majú bradavky

Nielen u žien sú prsia a špeciálne bradavky elementom prinášajúcim vzrušenie. Aj mužské bradavky sú veľmi citlivé a ak im partnerka venuje aspoň občasnú pozornosť, veľmi rýchlo napomôžu väčšiemu vzrušeniu. Pohladenie, bozky, dráždenie jazykom. Partner sa bude možno na začiatku pozerať trochu udivene, no čoskoro pochopí, prečo ste sa začali bradavkám venovať a zaručene sa stimulácia mužských bradaviek stane pravidelnou súčasťou vašej sexuálnej predohry. Ukážte mu, že hra s bradavkami dokáže vzrušiť rovnako jeho ako aj vás.

Pracujte s vagínou

Viete ovládať svoju vagínu? Nie? Chyba! Technike ovládania vaginálneho svalstva by ste sa mali čím skôr priučiť. Okrem toho, že práca so svalstvom v intímnej oblasti vám samotnej dokáže zabezpečiť silnejší a intenzívnejší orgazmus, potešíte aj svojho partnera. Keď v najlepšom stiahnete vaginálne svalstvo, zmenšíte tým penisu priestor a keďže je v čase erekcie vďaka prekrveniu veľmi citlivý, pocíti tento stisk naozaj intenzívne. Svalstvo striedavo sťahujte a uvoľňujte, až kým nedôjde k vyvrcholeniu. Partner vám určite dá aj sám najavo, že sa mu táto technika páči. Ak ju neovládate, venujte čas tréningu. Skúste napríklad Kegelove cviky na posilnenie panvového svalstva a výsledok sa čoskoro dostaví.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie