• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Body vedúce do raja

 

Aj vy ste si už zrejme všimli, že na partnerku pôsobia určité dotyky či bozky na rôznych častiach tela vzrušujúcejšie ako v iných častiach. Ide o body, ktoré sú spúšťami sexuálnej žiadostivosti a prirodzene zvyšujú chuť na sex. Tieto body, nazývané aj erotogénne zóny, môžu pri správnej stimulácií oživiť váš sex nevídaným spôsobom. Ktoré body pôsobia práve na vašu partnerku sa jednoznačne povedať nedá, každý človek má totiž tieto zóny v iných miestach. To, čo jedného vzrušuje, nemusí v druhom vyvolať žiadny nezvyčajný pocit a naopak. Jednoducho treba skúmať a skúšať. Aké erotogénne zóny prinášajú ľuďom vzrušenie najčastejšie?

Muži vs. ženy

Erotogénne zóny u mužov a už žien môžu byť rozdielne. Niektorí bádatelia veria rozdeleniu erotogénnych zón podľa znamení zverokruhu, ďalší skúšajú len niektoré – o ktorých sú presvedčení, že vyvolajú sexuálnu túžbu. Ak ste sa radili s kamarátom, ktorý bod privádza do varu jeho partnerku, tento bod môže byť pre tú vašu úplne „nefunkčný“. Mužov často vzrušujú bozky a slabé hryzenie ušných lalôčkov, ženy nedajú dopustiť na bozkávanie krku či šiji. Veľmi príjemný je pre nich aj pocit dychu partnera, ktorý v oblasti krku vnímajú zretelnejšie a pôsobí príťažlivo. Potešenie pre obe pohlavia prináša aj masáž hlavy, muži obľubujú jemné škrabkanie medzi vlasmi. V oblasti hlavy fungujú aj bozky na líca, pery, očné viečka či spánky. Masáže krčnej časti chrbtice ako aj celej chrbtice sú skvelým pomocníkom, a to nielen v prípade, že chcete partnera či partnerku vylákať k milostným dobrodružstvám. Stimulácia bradaviek či bozkávanie brucha majú väčšinou vplyv len na ženy, muži spokojne pradú pri hladkaní a škrabkaní rúk (najmä oblasť ramien a bicepsov, to sú ich pýchy). Aj v dolnej časti tela sa nájde množstvo erotogénnych zón – zadok, vnútorná strana stehien, lýtka či chodidlá. U žien sa treba povenovať aj oblasti nazývanej „venušin pahorok“ a zrejme pre obidve pohlavia je žiadaná stimulácia pohlavných orgánov. Netypickými bodmi sú napríklad aj jamky pod kolenami, dlane a prsty (nielen tie na nohách). Na tele je množstvo miest určených pre vyvolanie potešenia, stačí ich len nájsť.

Nielen body na tele

Existujú aj ľudia, u ktorých by ste erotogénny body na tele hľadali márne. A možno sa nachádzajú aj u nich, ale nevedia sa k nim sami dopátrať. Zameriavajú sa preto skôr na vizuálne podnety, vďaka ktorým sa správne naladia. Mužov potešia napríklad partnerky v erotickej spodnej bielizni a vysoké podpätky, ženy sú zase hotové z malých darčekov, saténových perín, príjemnej zmyselnej vône, no nepohrdnú ani komplimentmi či pohľadmi, ktorými ich dávate najavo, že sú pre vás tie naj.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie