• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Análny sex – zážitok či tabu?

 

Pri myšlienke na análny sex dajú obe pohlavia svojim výrazom najavo, aký je ich postoj k tejto čoraz obľúbenejšej sexuálnej praktike. Muž s blaženým úsmevom na tvári predstavujúc si večernú scénu v posteli, pri ktorej si dokonale užije tajomstvá análneho sexu a dosiahne nezvyčajný a intenzívny vrchol, je jasne za. Žena dáva s nesúhlasným výrazom najavo, že nie je novou sexuálnou praktikou príliš nadšená a nechápavo krúti hlavou, prečo muž túži práve po tomto druhu uspokojenia. Áno, pre mužov je análny sex zaujímavejší a vzrušujúcejší ako pre ženy. Prečo je to tak?

Mužov láka predstava análneho sexu najmä preto, lebo ide o niečo nové, čo nezažívajú pravidelne. Klasický sex začne byť pre nich po určitom čase tak trochu nudný a aj napriek tomu, že existuje množstvo rozličných polôh, stále ide o klasiku. Túžia po niečom novom a v prípade, že sú obaja partneri pripravení, je práve análny sex vhodnou voľbou.

Čím tesnejšie, tým lepšie. Muži pri sexe obľubujú, keď penis „vchádza“ do tesného a úzkeho prostredia. V tomto smere má análny sex oproti klasickému naozaj navrch. Ženská vagína je veľmi pružná a keď má žena za sebou už nejaký ten sexuálny zážitok, vagína sa zväčša roztiahne a nezabezpečí mužovi tak úzke zovretie ako pred tým. Svalstvo análneho otvoru nie je tak pružné, neumožňuje roztiahnutie a preto dokáže penis obopnúť tesnejšie. Práve to je jeden z dôvodov, prečo muži hľadajú iné alternatívy uspokojenia a prichádzajú tak k myšlienke na análny sex.

Pre ženy je análny sex takpovediac nepríjemný. Teda aspoň kým ho reálne nevyskúšajú. Po prvom a správnom análnom sexe veľa žien zmení názor. Správny análny sex znamená, že je análny otvor dostatočne pripravený – zvlhčený a roztiahnutý. Ak sa muž unáhli, môže partnerke spôsobiť nepríjemnú bolesť a dokonca aj malé ranky či väčšie poranenia. U ženy tak následne spôsobí problém s vyprázdňovaním a o ďalšom spestrení sexuálneho života v podobne análneho sexu môže len snívať. Práve z týchto dôvodov je predstava análneho sexu pre ženy nesympatická. Muži takéto problémy nemajú a práve preto sú pre análny sex tak nadšení a odhodlaní. Tak ako pri prvom sexuálnom styku, aj pri prvom análnom styku treba byť dostatočne ohľaduplný, trpezlivý a ísť na vec veľmi pomaly. Je veľa žien, ktoré si análny sex obľúbili a nemajú voči nemu žiadne predsudky. Vzájomná komunikácia medzi partnermi je dôležitá najmä z hľadiska stanovenia si určitých hraníc a pravidiel, ktoré posunú análny sex na vyšší level. Ak sa vaša partnerka zatiaľ nedala nahovoriť na tento druh rozkoše, skúste jej medzi rečou spomenúť, že pri análnom sexe zažíva žena oveľa intenzívnejší orgazmus ako je zvyknutá pri klasickom sexe a možno vám neskôr aj sama navrhne, aby ste to spolu skúsili.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie