• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Ako si zvýšiť sebavedomie a dostať každú ženu? 10 overených rád pre úspešného chlapa

Nie ste žiadny „looser“, máte prácu, neholdujete alkoholu ani automatom, no stále máte pocit, že neviete nájsť a získať ženu, ktorá by naozaj stála za to? V takom prípade je chyba obvykle v dvoch veciach. Prvou je vaše sebavedomie, ktoré potrebujete zdravo zvýšiť. Druhou je využitie postupov a techník, ako dostanete doslova každú ženu.

Od čoho závisí sebavedomie muža a ako ho zvýšiť

Na sebavedomie vplývajú externé a interné faktory. Medzi interné patrí spoznanie sa, potom sebahodnotenie v porovnaní s okolím a tým najdôležitejším je akceptácia svojho aktuálneho stavu. Čím ste nespokojnejší, tým menšie sebavedomie máte.

Ak ide o externé faktory, tu treba brať do úvahy vzhľad, kde ide jedna o postavu a zároveň o fyzickú krásu, úspešnosť v niektorých spoločenských kritériách a postoj okolia. Existuje priama úmera, že ľudia, ktorí o sebe premýšľajú skôr v pozitívnom svetle a tieto myšlienky sú podporené pochvalou okolia, majú skôr sklon k sebavedomiu.

Ak chcete zdravo zvýšiť sebavedomie, potrebné je:

  • objektívne spoznať svoje slabé stránky a snažiť sa s nimi pracovať, ak máte napríklad nadváhu, začnite chudnúť a formujte vzhľad postavy
  • zmeniť postoj k sebe a okoliu, menej pozerať na negatívne hodnotenia okolia a viac pozerať na úspešné príklady ľudí, ktorí zlepšili svoj život
  • zmierniť prípadný perfekcionizmus, nesnažiť sa robiť všetko dokonale, občas je dobré sa uspokojiť aj s dosiahnutím menšieho pokroku či cieľa
  • menej sa porovnávať s okolím a nezakladať svoje hodnotenie na porovnaní, súčasne s tým si viac vážte všetky úspechy, ktoré ste už dosiahli

Overené rady, ako dostať každú ženu a udržať si ju

Čím viac zdravého sebavedomia budete mať, tým jednoduchšie získate ženu. Zapamätajte si túto poučku, pomôže vám nielen pri oslovení opačného pohlavia, ale všeobecne v interakcii a komunikácii s inými ľuďmi. K tomu pridajte overené techniky.

Toto sú najdôležitejšie rady, ako získať každú ženu:

Spoznajte terén: Ak pôjdete „naslepo“, len ťažko uspejete. Snažte sa aspoň trocha vopred preskúmať terén, zistite, čo vašu „nastávajúcu“ zaujíma, aké má hobby, čo robí a aká je jej minulosť. Tomu prispôsobte oslovenie a prvý dojem.

Prezentujte svoje silné stránky: Ste v niečom dobrí, máte dobré vlastnosti, zažili ste niečo zaujímavé, máte vyvinutú „mužskú pýchu alebo je niečo iné, čím sa viete pochváliť? Dajte to najavo nesilene, „akoby mimochodom“, no viditeľne.

Neklamte, buďte sám sebou: To, že budete dávať do popredia svoje silnejšie stránky, nie je automaticky spojené s tým, že máte klamať. Nikdy neklamte, pravda skôr či neskôr vyjde najavo. Ak, tak sa snažte nedávať najavo svoje mínusy.

Nevnímajte rande fatalisticky: Vybaliť hneď na prvom rande, že hľadáte svoju celoživotnú lásku a spriaznenú dušu, vo väčšine prípadov znamená panický útek na druhej strane. Naznačte, že máte záujem, ale nejde o nič extra závažné.

Dbajte na vzhľad: Ak športujete a primerane tomu vyzerá aj vaša postava, je to veľké plus. No aj bez kulturistiky môžete vyzerať dobre, sústreďte sa na moderné a štýlové oblečenie, výber obuvi a dôležitý je aj účes, ktorý sa hodí k tvári.

Neberte sa vážne: To, že budete mať dobré oblečenie a účes, ktorý sa vám hodí, neznamená automaticky, že sa máte vo všetkom brať smrteľne vážne. Dostatočná dávka humoru je dôležitá pre odľahčenie situácie, zvýši aj vaše sebavedomie.

Ponuka a dopyt: Každý človek hľadá niečo, čo mu chýba, je to prirodzené, chceme to dopĺňať. To platí aj o vzťahu ženy a muža. Keď zistíte, po čom je dopyt u vašej vyvolenej, spravte všetko pre to, aby ste vy boli tá odpoveď a ponuka.

Budujte osobnú príťažlivosť: Nemusíte mať milióny na účte a Ferrari v garáži, aj bez toho viete kontinuálne budovať svoju príťažlivosť. Zaujímavá práca, netradičné hobby či schopnosť spraviť výbornú večeru, to všetko je vaša osobnosť.

Ukážte dospelosť: Hoci ženy v prvom rade vzrušuje niečo nepoznané, akčné či romantické, väčšina po prvotnom ošiali môže cuknúť. Dôvod? Začnú totiž pozerať na muža aj optikou dospelosti. Ukážte zodpovednosť a dodržte každé slovo.

Fantázia aj výdrž v posteli: Ak chcete ženu nielen získať, ale udržať, musíte mať pri sexe dostatok fantázie, napríklad striedaním polôh či skúšaním nových techník. Nemenej dôležitá je výdrž a výkonnosť, s čím vám môže pomôcť aj eJoy®.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie