• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Ako si získať ženu

 

Muži zväčša s nadväzovaním nových kontaktov v kruhu žien problém nemajú. Stačí priamy pohľad, oslovenie, tanec či pozvanie na pohárik a po chvíli už obaja zainteresovaní vedia, akou cestou sa bude zoznámenie ďalej uberať, teda či konverzácia skončí len pri slovách, prípadne sa presunie do bytu jedného z nich. Vo väčšine prípadov je však cieľom nadviazať kontakt, ktorý bude pokračovať ďalšími stretnutiami a trvalejším vzťahom. Nie každý muž má to šťastie, že dokáže ženu zaujať už na prvý pohľad a je ochotná mu venovať svoj čas. Existuje však pár zaručených spôsobov, vďaka ktorým muži pôsobia na ženy ako magnety. A to doslova.

Nebuďte dotieravý

Ak vám dá žena hneď na začiatku najavo, že nemá o komunikáciu či drink s vami záujem, zbytočne sa nevnucujte. Zrejme má na to svoje dôvody, môže byť zadaná alebo krátko po rozchode, a vtedy s ňou budete len strácať čas. Všetko je jednoduchšie, keď iskra preskočí hneď na začiatku a padnete si do oka navzájom. Vytipujte si preto ženu, ktorá vám aspoň nepatrne prejaví náklonnosť či záujem.

Prirodzenosť nadovšetko

Nesnažte sa zaujať za každú cenu. Ženy hneď vedia určiť rozdiel, či je muž prirodzený a na nič sa nehrá alebo sa pretvaruje len aby zaujal. Vhodné nie je ani poukazovať na vaše pracovné postavenie či majetok, môže to pôsobiť až príliš povýšenecky či namyslene. Jednoducho buďte taký, aký v skutočnosti ste a nesnažte sa na seba upriamiť pozornosť za každú cenu.

Žiadna ľútostivosť

V žiadnom prípade nepremeňte komunikáciu na opisovanie svojho nešťastia či problémov. Ak žene začnete rozprávať ako vás žiadna nechce, ako sa vám nedarí v práci, nemáte priateľova  podobne, odoženiete od seba aj ju. V ženskej hlave sa v takomto prípade odohráva množstvo myšlienok, snažia sa vypátrať dôvod, prečo sa vám nedarí a prečo ste sám a väčšinou je pre nich výsledok jasný. Môžete si zato sám svojím prístupom.

City na uzde

Ste s ňou prvýkrát a už jej vyznávate lásku? Obrovská chyba. Žena hneď vycíti, že to týmto spôsobom skúšate na každú druhú a že vaše city nie sú úprimné. Frázy ako ľúbim ťa, milujem ťa, chcem s tebou prežiť zvyšok svojho života a ďalšie si naozaj nechajte na neskôr. Ženu nimi len zbytočne vystrašíte.

Prehnaná dobrota

Byť galantný je správne. Ženám sa páči, ak muži dodržiavajú určité hodnoty, ktoré sú zaužívané už od dávnejšej minulosti. Usadenie k stolu či otvorenie dverí pôsobia veľmi milo a v dnešnej dobe aj prekvapivo. Nie všetci muži sú zástancami prejavovania galantnosti dámam na verejnosti, počet džentlmenov stále klesá. Pozor však na prílišnú dobrotu, láskavosť a prehnanú starostlivosť. Žena sa potom cíti ako vaše dieťa, nie ako potenciálna partnerka.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie