• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Ako si okoreniť sex?

Nie je sex už tým, čím býval kedysi? Každému z nás sa môže stať, že sa v posteli zrazu začne nudiť. Niekedy to je kvôli dlhoročnému a stereotypnému milostnému životu, niekedy kvôli zvýšenému stresu a niekedy nám jednoducho dôjdu nápady. Je dôležité, aby ste to nenechali len tak ale našli niečo, čo vás oboch uspokojí. Zlepšíte tým nielen váš partnerský vzťah ale aj pracovný život, pretože budete šťastnejší a spokojnejší. Našťastie to nie je nič, s čím by ste si nedokázali poradiť. Prezradíme vám zaujímavé tipy, ktoré okorenia vás sexuálny život.

Vytvorte si chvíľku iba pre seba

Určite si pamätáte na začiatky, ktoré boli plné vášne a sexu. Nezvyčajné miesta, niekoľkrát do dňa, príležitostné žiarlivostné scény, to všetko patrí k novému vzťahu. Bohužiaľ, časom toto pobláznenie vyprchá a prejde to do zvyku. To často vedie k podvádzaniu, pretože ak sme si svojou polovičkou istý a navyše, nás už nemá čím prekvapiť, hľadáme opäť niečo bláznivé. Je jasné, že za to môže aj život, aký vedieme – práca, množstvo povinností, stres, deti, domácnosť. To vôbec neprospieva partnerskému a už vôbec nie intímnemu životu. Vsaďte preto na sebavedomie a ukážte svojej polovičke, že s vami nie je nuda, že vás stále priťahuje tak ako na začiatku – ak nie ešte viac a prekvapte ju novými nápadmi.

Na to, aby ste okorenili svoj sexuálny život, nepotrebujete veľa času ani peniaze. Stačí, ak si v týždni vyhradíte čas iba pre seba a občas vyskúšate niektorí z našich tipov.

  • Erotické hračky

Prvou a najzákladnejšou radou, ako si môžete okoreniť svoj intímny život, sú erotické pomôcky. Vyberte sa na spoločný nákup, ktorý vás už sám o sebe dokáže poriadne navnadiť a kúpte si na začiatok nejakú drobnosť, ktorá vám pomôže rozdúchať uhasnuté vášne.

  • Spoločná sprcha

Nie je snáď nič príjemnejšie než horúca sprcha po dlhom, náročnom dni v práci, však? Teplé kvapky dopadajú na každú časť vášho tela, voňavá pena upokojuje vaše bunky a para, ktorá sa hromadí navôkol dodáva celému večernému rituálu tajomný nádych. A predstavte si, aké príjemné to môže byť s vašim partnerom.

  • Nuda pláž

Nestrácajte čas a využite posledné horúce dni na pláži, ale na tej nudistickej. Už len samotná odvaha opaľovať sa a kúpať medzi nahými ľuďmi dodá do vašej posteli vzrušujúci nádych. Možno vás to natoľko chytí, že už sa nikdy nebudete chcieť kúpať v plavkách. V takom prípade môžete vyskúšať aj kúpele, v ktorých nájdete bazény určené pre „naháčov“. Môžete si byť istí, že toto bude len začiatok toho, čo budete zažívať.

  • Hotelová izba

Chcete uniknúť z každodenného ruchu bežného života? Vyrazte do sveta! Rezervujte si izbu v hoteli a dajte si tajné rande so svojou láskou. Vášnivú noc vám zabezpečí nielen nové prostredie, ale aj šanca robiť čokoľvek, kdekoľvek a to bez svedkov. Ak si to chcete užiť ešte viac, strávte v hotelovej izbe kľudne aj dve noci.

  • Tímová hra

Možno sa vám to bude zdať nepravdepodobné, ale tímové hry ako napríklad volejbal či obyčajný bowling, dokážu zvýšiť váš apetít a zlepšiť partnerský vzťah. Malým bonusom bude aj to, že sa príjemne odreagujete a možno sa z toho stane váš nový spoločný koníček. Pokiaľ vás tímové hry nebavia, vyskúšajte rôzne vyzliekacie hry, hrajte nahí puzzle alebo twistera.

  • Sexi oblečenie

Klasickou obmenou je práve spodné prádlo, ktoré môže v partnerovi vzbudiť novú vlnu vášne. Môžete vyskúšať čipkované a odvážnejšie spodné prádlo, ktoré zahalí čo najmenej z vášho tela. Tiež postačí, ak si dáte záležať na tom, aby vám nohavičky občas vykúkali spod gatí, ale dajte pozor na to, aby sa vám to nestávalo pravidelne. To by už nemuselo mať požadovaný efekt. No ak ste odvážnejšia, pokojne si môžete zadovážiť aj kostým, ktorý vás aj vášho partnera vnesie do tých najdivokejších snov.

  • Rýchlovka

Tá sa jednoducho neodmieta! Mimoriadne atraktívnou ponukou, ktorou môžete dosiahnuť oživenie túžby partnera po vás, je neplánovaný a rýchly sex. Vyskúšať ho môžete prakticky kedykoľvek, napríklad ak váš drahý odchádza na služobnú cestu – tesne pred odchodom mu dajte dlhý a vášnivý bozk, ktorý v ňom určite vzbudí záujem. Rovnako to môžete vyskúšať aj ráno, kým vaše deti ešte spia alebo kým sa chystáte do práce.

  • Afrodiziakum

Zaujímavou možnosťou sú aj afrodiziaká, ktoré môžete pridať do chutnej večere. Takýmito sú vanilka, horká čokoláda, zázvor, jahody, ústrice. Vyskúšať môžete i naše prírodné tablety  eSlim®, ktoré sú zárukou dokonalej noci. Potom vám už zostane iba čakať a doslova zožať, čo ste zažali.

  • Odvážna večera

Čo tak spojiť dve veci, ktoré má váš partner rád? Pripravte mu chutné jednohubky a servírujte ich na svojom nahom tele. Na začiatok úplne postačí, ak si na brucho a intímne partie poukladáte jahody a do rúk vložíte poháre so šampanským. Vyskúšať môžete naozaj hocičo, odporúčame jedlo servírovať rozumne, tak aby partnerove ústa smerovali od krku smerom nižšie. Prekvapte ho tak pri príchode domov z práce.

  • Skupinový sex

Nemusíte sa báť, v posteli budete iba vy dvaja. Postačí, ak svojmu partnerovi doprajete pohľad na súložiace páry, bez toho aby ich videl naživo. Oblepte spálňu erotickými fotkami a nechajte svojho partnera nech si užije pohľad na vás aj iných, bez toho aby vám bol neverný. Podobný efekt má samozrejme aj porno video, no fotky budú omnoho nápaditejšie.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie