• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Ako na oddialenie orgazmu u muža a u ženy a aká je ideálna dĺžka sexu

Orgazmus

Orgazmus je prirodzenou súčasťou sexu a jeho príjemným zakončením. Dá sa dokonca povedať, že vo väčšine prípadov je cieľom samotného milovania, či už ide o ženy alebo o mužov. Čo však robiť v prípadoch, ak k nemu príde príliš skoro, je predčasný a jeden z partnerov tak predbehne toho druhého?

Čo je orgazmus a ako k nemu prichádza

Orgazmus je sexuálne vyvrcholenie dosiahnuté na základe priameho alebo nepriameho sexuálneho dráždenia. Ide o biochemický dej prebiehajúci tak na fyziologickej úrovni, hlavne z pohľadu centrálnej nervovej sústavy, ako aj o dej emocionálneho charakteru.

Kým z hľadiska fyziológie ide o stav charakterizovaný svalovými a nervovými reakciami, z pohľadu psychológie ide o príjemnú emocionálnu reakciu sprevádzajú uvoľnením rôznych hormónov, vrátane dopamínu a serotonínu. Výsledkom je tak príjemný pocit sprevádzaný potlačením niektorých iných funkcií v mozgu, napríklad vnímania bolesti.

Ak ide o samotný vznik a priebeh orgazmu, postupnosť býva nasledovná:

  • na úvod je sexuálne dráždenie, vďaka ktorému prichádza k vyslaniu signálu z nervových zakončení v genitáliách do centrálnej nervovej sústavy
  • mozog potom vyšle pokyn pohlavnému systému k zvýšeniu prekrvenia genitálií, u mužov nasleduje erekcia a u žien príde k prekrveniu a stvrdnutiu klitorisu
  • ak sexuálna stimulácia pokračuje, príde v istom momente k dosiahnutiu vrcholného napätia a orgazmus je reakciou, ktorá zabezpečí jeho uvoľnenie
  • počas orgazmu príde k rytmickej a vôľou neovládanej kontrakcii svalstva, k uvoľneniu hormónov v mozgu a u mužov aj k ejakulácii semena

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Ako oddialiť orgazmus u muža aj u ženy

Techník, ako oddialiť orgazmus u mužov alebo u žien, je viacero. Niektoré spočívajú vo využívaní myšlienkových postupov, iné sú založené na dlhodobejšom tréningu a pôsobení. K dispozícii máte aj niektoré špeciálne prípravky.

Tu sú možnosti a spôsoby, ktoré sú využívané najviac:

Asexuálne myšlienky: Sila myšlienok je oveľa väčšia, ako si veľa mužov aj žien myslí a preto je prvým odporúčaním, ako oddialiť vyvrcholenie, zmena myslenia. Ak už cítite, že sa blíži orgazmus, skúste si predstaviť v mysli niečo mimoriadne asexuálne.

Masturbácia a pohlavný styk: Čím častejšie budete mať pohlavný styk, tým viac znížite sexuálny apetít a libido, ktoré majú významný vplyv na rýchlosť dosiahnutia orgazmu. Pomôcť si môžete aj pravidelnou masturbáciou s trénovaním oddialenia orgazmu.

Zníženie vnímania sexuálnej stimulácie: Jednou z veľmi účinných a okamžitých možností, ako oddialiť vyvrcholenie, je zníženie vnímania sexuálneho dráždenia. V tomto prípade máte k dispozícii znecilituvúce gély, ale aj prezervatívy napustené benzokaínom.

Pomalšie dýchanie: Väčšina ľudí sa počas milovania snaží dýchať príliš rýchlo a zhlboka, aby si čo najviac užili príjemné pocity a dostali kyslík do svalov. Naopak, ak chcete vyvrcholenie oddialiť, dýchajte pomalšie, len nosom, pravidelne a kontrolovane.

Podporné prípravky: Pre mužov, ktorí majú problém s udržaním erekcie dostatočne dlhú dobu a s normalizáciou svojho libida, existujú aj niektoré tabletky a prípravky. Produkt eJoy® Long obsahuje tiež látky, ktoré môžu pomôcť k predĺženiu doby a času erekcie.

Aká je ideálna dĺžka sexu

Oddialenie orgazmu má svoj zmysel v prípadoch, ak majú muž či žena problém s príliš rýchlym vyvrcholením. Neplatí však automaticky, že čím dlhšie sex trvá, tým je to lepšie, o čom svedčia aj štatistiky týkajúce sa priemernej a ideálne dĺžky pohlavného styku.

Čísla udávajú, že najčastejšie trvá sex od 3 do 13 minút, pričom toto rozpätie je priemerné a dá sa povedať, že sa z krajiny na krajinu, či skôr z kontinentu na kontinent, môže mierne odlišovať. Podľa niektorých štatistík majú najdlhší sex Mexičania a to až 16 minút, naopak, Turci sú na opačnom chvoste s udávaným časom 3 minút.

Rozdiely sú aj medzi pohlaviami, kým mužom obvykle stačia do ejakulácie 2 až 3 minúty, ženy potrebujú bežne okolo 12 minút. Je to samozrejme všetko individuálne, no tieto čísla ukazujú minimálne určité hranice, za ktoré by ste nemali príliš často zachádzať.

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie